niedziela, 27 lipca 2014

Kosmetyki kolorowe lato 2014 /Color cosmetics summer 2014


Parę postów temu pytałam was, czy chcecie poczytać o moich ulubionych kosmetykach kolorowych na lato. Pomysł na tego typu post przyszedł mi do głowy, ponieważ mój prywatny makijaż jest absolutnie sezonowy. Cała kolorystyka zależy od pory roku i pogody. Wiem, że to może wydać się dziwne, ale tak jest :-) Ponieważ mamy lato, pokaże wam ogólnie zestawienie tego, co noszę najczęściej latem :-) 

A few posts ago I asked you if you want to read about my favorite color cosmetics for the summer. The idea for this type of post came into my mind, because my private make-up is absolutely seasonal. All colors depend on the season and weather. I know it may seem strange, but that’s the way it is :-)  Since we have summer I’ll show you the general statement of what I wear most often in the summer :-)Moje lato jest złoto – brązowe :-) Nie mniej jednak zawsze znajdzie się w nim miejsce na akcenty kolorystyczne, najczęściej są to fiolety i zielenie./My summer is golden - brown :-) Nevertheless, there will always be a place for accents colors, the most common are the purples and greens.Lakiery/VarnishesWszyscy wiecie, że u mnie dominują China Glaze :-) Mój ukochany letni kolor to Midtown Magic, ale to nie jedyny jaki tu znajdziecie ;-)/You all know that I'm dominated by China Glaze :-) My beloved summer color is Midtown Magic, but it's not only one you will find here ;-)Produkty do twarzy/Face productsWiecie, że używam kremów BB przez cały rok, ale w wakacje lubię je chyba najbardziej i całe wakacje funkcjonuję na nich ;-) No ale poza nimi, trochę słońca i brązu zawsze się przyda ;-)/You know that I use BB creams all the year, but in the summer I like them probably the most and the whole summer I function on them ;-) But beyond them, a little sun and brown is always useful ;-)Produkty do ust/Lips productsW lato noszę mało koloru na ustach :-) No dobra, zawsze noszę mało koloru na ustach, ale w lato już wybitnie mało i bardzo neutralnie :-)/In the summer I wear a just a little color on the lips :-) Okay, always wear a little color on the lips, but in the summer very little and very neutral :-)Produkty do brwi, tusze do rzęs, linery/Products for eyebrows, mascaras, eye linersPostanowiłam potraktować je razem, bo tak jakoś mi łatwiej ;-) Większa część tych produktów występuje cały rok, ale mimo to, chcę je pokazać :-)/I decided to put them together, because it somehow easier for me;-) The greater part of these products I use whole year, but even so, I want to show them :-)
 • Dior Iconic Overcurl Mascara
 • Avon Infinitize Mascara
 • Golden Rose Style Liner Metalic 02
 • Smashbox eye liner Antique Gold, Bronze Citrine, ImperialCienie do powiek/Eye shadowsKolejna kategoria jest baaardzo liczna, bo ja jestem cienioholik i po prostu uwielbiam malować oczy :-) Postanowiłam się jednak delikatnie ograniczyć XD Co ciekawe, w lato przepraszam się z cieniami Yves Saint Laurent czy pigmentami KOBO XD 

Another category is sooooo big, because I'm eye shadows maniac and I just love to wear make-up on my eyes :-) But I decided to gently reduce amount of products XD Interestingly, in the summer I saysorry” to Yves Saint Laurent eye shadows and KOBO pigments XD


 • Inglot AMC Shine 124 (<-klik/click), AMC Shine 103, Pearl 410, AMC Shine 133, AMC Shine 115
 • Kryolan Kuweit City
 • Sleek i-Divine Sunset
 • Sleek i-Divine Gardens of EdenNo dobra, to by było na tyle – jak widać moje lato jest zdecydowanie złoto – brązowe :-) Do tego oczywiście mam cały zestaw tylko letniej biżuterii ;-) Wszystkie produkty, o których już pisałam macie zaznaczone, wystarczy kliknąć i dowiecie się o nich więcej  :-)Okay, that's it - as you can see my summer is definitely golden - brown :-) For this I have a whole set jewelry only for summer ;-) All the products  about which I have written you have selected, just click and you will find out about them more :-)
14 komentarzy:

 1. Ohhhh Kuwait City :-) U mnie dominuje złoto i brzoskwinia!!!!!!!!!!! Na oczach i na paznokciach. Bardzo się cieszę,że się zaopatrzyłam w kremy BB, bo bardzo fajnie się sprawdzają w te upały. Ale generalnie staram się makijaż ograniczyć do absolutnego minimum, bo nie ma sensu szpachlować się w sezonie letnim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Kuweit ;-)
   Brzoskwinie Cię zdominowały XD
   Temperatura zabija, to prawda i często widzę, jak komuś z twarzy coś spływa XD

   Usuń
  2. Ha ha ha mam brzoskwiniową fazę tego lata :-)
   Ja po prostu nie mogę znieść uczucia jak moja skóra dusi się pod warstwą makijażu :-)

   Usuń
  3. Brzoskwiniowa Aga XD
   W te 35 stopni to obecnie mi wszystko przeszkadza XD

   Usuń
 2. No to jeszcze post o letniej biżuterii by się przydał ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam prośbę :-)
  Możesz zagłosować w naszej Zabawie ?

  Wybierz zdjęcie, zapamiętaj nazwę i numer i zagłosuj w sondzie,
  która jest na dole wpisu.
  Zaznaczamy kropką w kwadraciki i naciśnij "głosuj " tutaj kliknij :-)...

  W następnym miesiącu kolor niebieski.
  Zapraszam do Zabawy w Kolorowe Lato.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięęęękna gromadka! I cieniów jak mrówków :D hihi I dwa moje ukochan tusze widzę. Mniam mniam :]
  U mnie late zawsze dużo więcej koloru jak zimą czy jesienią. Szczególnie na oczach i paznokciach :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam cienie i koniec kropka ;-)
   Moje ukochane też :-D
   Myślę, żeby zrobić jeszcze taki post o kolejnych porach roku :-)

   Usuń
  2. Każdy ma swojego fisia :D hihi
   Zrób pościk zrób. Chętnie sobie pooglądam :D

   Usuń
  3. Mam to po Mamie ;-*
   Obiecuję, że jesienią pokażę :-D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...