niedziela, 8 grudnia 2013

Shiseido Luminizing Satin Eye Color YE121

Niedziela,

Pierwszy dzień z pięknym słońcem i sporą ilością śniegu. Dobrze czasem jest mieszkać w takim miejscu, gdzie telewizyjne prognozy pogody się nie sprawdzają :-) Nie powiem, że nie wiało, bo wiało, ale nie tak strasznie, jak zapowiadali. Mam nadzieję, że i u was nie było tak źle. Dziś kolejny produkt marki Shiseido. Tym razem będzie to pojedynczy cień do powiek Shiseido Luminizing Satin Eye Color YE121.

Sunday,

First day with a beautiful sun and a lot of snow. Well sometimes it’s good to live in a place where television weather forecasts don’t work :-) I won’t say that there was no wind, because the wind was blowing, but not as bad as announced. I hope it wasn’t so bad for you too. Today, another product of Shiseido. This time it will be a single eye shadow Shiseido Luminizing Satin Eye Color YE121.


Producent pisze o nich, że są to połyskujące cienie do powiek o wyjątkowo gładkiej formule, przylegają dobrze do powiek, zapewniają wierność koloru i piękne długotrwałe wykończenie. Maja pielęgnować i nawilżając skórę powiek.

Producer writes about them that they are shimmering eyeshadow with exceptionally smooth formula, adhere well to the eyelids, ensure color fidelity and beautiful long-lasting finish. May nurture and moisturize the skin of the eyelids.


Skład/Ingredients


Klasycznie pudełko w kolorach czerwieni, czerni i bieli z charakterystycznym Hanatsubaki – Kwiatem Kamelii :-)/Classical box in the colors red, black and white with a distinctive Hanatsubaki - Camellia Flower :-)Rozpakowujemy i mamy piękne, eleganckie, kwadratowe pudełeczko z malutkim znaczkiem Hanatsubaki w prawym dolnym rogu. Z tyłu mamy informacje o kolorze.

Unpack and we have a beautiful, elegant, square box with a tiny stamp Hanatsubaki in the lower right corner. On the back we have the color information.
Otwieramy pudełeczko – w środku mamy cień, lusterko i aplikator. W prawym dolnym rogu mamy napis Shiseido. /We open the box inside we have an eye shadow, mirror and applicator. In the lower right corner there is the inscription Shiseido.
Do wyboru mamy 20 kolorów. Wybrałam delikatne satynowe jasne złoto YE121./We can choose form 20 colors. I chose a delicate satin bright gold YE121.Tak wygląda na oczach :-)/This is how it looks on the eyesCo o tym cieniu myślę? Bardzo go lubię. Jest to w ostatnim czasie kolejny produkt Shiseido, który bardzo mi przypadł do gustu. Cień się świetnie aplikuje, bardzo dobrze rozciera, trzyma bez zmian cały dzień i wygląda bardzo naturalnie, delikatnie i kobieco :-) Satynowo – jedwabista konsystencja, miękka i bardzo delikatna wprost zachęca do używania a pigmentacji niczego nie brakuje. Rewelacyjnie nadaje się do dziennych makijaży dla osób, które lubią ciepłe kolory. Ponownie minusem jest cena bo w Douglasie kosztował 115,00 zł za 2 g cienia. Nie mniej jednak jest to świetny cień, po który bardzo często sięgam i dokładnie wiem jakie dwa inne chcę zakupić do dziennego makijażu do pracy :-) Choć nie mówię, że tylko na tych się skończy XD Będę jednak starała się szukać gdzieś niższej ceny :-)

What do you think about this eye shadow? I really like ir. Recently it’s another Shiseido product, which I really like. The eye shadow applies great, very well blends, keeps unchanged all day and looks very natural, gentle and feminine :-) Satin - silky texture, soft and very delicate just encourages to use  and pigmentation is missing nothing. Magnificently suited to daily make-up for people who like warm colors. Again, the downside is the price because the cost  in Douglas 115,00 PLN per 2 g of eye shadow. Nevertheless, this is a great shade, after which I reach very often and I know exactly what two more I want to buy for daytime make-up to work :-) Though I don’t say that it’ll end only with those two XD However I will try to look somewhere for lower price :-)


14 komentarzy:

 1. no ładny trzeba przyznać :] ja aktualnie czaje się na cienie i inne dobra od Bare Minerals :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż jestem ciekawa, co sobie upolujesz :-D

   Usuń
 2. Mój ulubieniec :-) W rzeczywistości wygląda jak milion baxów :-)
  Co do Beyonce to jest mój ulubieniec, http://www.youtube.com/watch?v=sbWOwTzVSUY aczkolwiek w wykonaniu Amy Winehouse brzmi równie fantastycznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesliczny odcien, i to opakowanie... *o*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie??? :-D Jestem w nim zakochana :-D

   Usuń
 4. ładny delikatesik, pasuje do każdego makijażu :) każda z nas taki posiadać powinna :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Mamcią bez dwóch zdań :-D

   Usuń
 5. ehh te opakowania :) Kolor ładny, ale zdecydowanie ciekawiej wygląda w makijażu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sobie zrobisz zbliżenie drugiego swatcha to zobaczysz, jakie ten kolor jest piękny na prawdę :-D

   Usuń
 6. Kolor wydaje się przyjemny, taki uniwersalny :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...