poniedziałek, 28 maja 2012

Poznaj Avon Colour część III - żelowe kredki Avon SuperShock /Get to know Avon part III - SuperShock Gel Eyeliner Pencil

Cześć,

Dziś na życzenie trochę o kredkach Avon SuperShock, które cieszą się dość dużą popularnością. Pamiętajcie, że jeśli chcecie, żebym opisała jakiś kolorowy kosmetyk Avon, to piszcie w komentarzach. Zapraszam też do obserwowania bloga :-)

Hello,

Today, at the request, a bit about Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencils, which are enjoying the quite high popularity. Remember, that if you want me to describe some Avon’s colour cosmetic, please write in comments. I am also inviting to observe the blog : -)
Opinie na temat kredki Avon SuperShock są różne – jedynie je kochają, inni nienawidzą. Jest to żelowa konturówka do oczu, o bardzo miękkiej konsystencji – tak jakby ktoś żelowy eyeliner zamknął w kredce, zamiast w słoiczku. Ilość kolorów tej kredki jest zmienna. Obecnie dostępnych jest 4, ale wraz z kolejnymi trendami pojawiają się kolejne. Ja posiadam 5. Jest jeszcze wersja gruba, dwustronna, ale ich nie mam żadnej z nich.

Opinions on Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencil subject are different – one love them, other hate. It is gel eyeliner with a very soft consistency - as if someone shut the gel liner in pencil, rather than in a small jar. Number of colors of this pencils is changeable. At present available is 4, but along with another trends appear next. I have 5 of this. There is still a thick, double-sided version, but I don't have any of them.


Gdy nauczymy się posługiwać tak miękką kredką wielu osobom jest wstanie zastąpić żelowy liner w celu narysowania kreski na górnej powiece lub wykonturowania oka. Ogólnie nie rozmazuje się i jest zaskakująco trwała. Na linii wodnej, to już trochę inna sprawa. U mnie kredki na linii wodnej ogólnie trzymają się kiepsko. Ta mnie nie drażni i w sumie trzyma się całkiem przyzwoicie.

When we’ll teach to use such a soft eyeliner, for many persons is able to replace gel liner to draw the line on the upper eyelid or contouring the eye. Generally it isn't smudging and is surprisingly long-lasting. It's a little different on the waterline. At me eyeliners  on the waterline generally are not longlasting. This one isn't annoying me and essentially is holding on quite decently.

A to moje kredki:/And these are my eyeliners:

Black
Silver
Golden Fawn
Blackberry
CobaltUżywacie kredek Avon Super Shock?/You are using SuperShock Gel Eyeliner Pencils?


Pamiętajcie, piszcie pod tym postem, co chcielibyście z kolorówki Avonu obejrzeć w serii „Poznaj Avon Colour”. Ułatwicie mi zadanie i jeśli będę miała to co was interesuje, opiszę znacznie szybciej :-)

Remember, write under this post what would you like to see from Avon colour cosmetics in series “Get to know Colour Avon”. You will make my task easier and if I have what you are interested in, I will describe much more faster : -)

Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Czarna i brązowa czadowe. Pytanie tylko jak znoszą pocieranie i czy są wodoodporne. Przy moich wiecznie łzawiących i pocieranych oczach podejrzewam, że nie zdadzą egzaminu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Zgodnie z Twoim życzeniem :-)
   Odpowiem Ci tak - jako konturówki na powiece, trzymają się nieźle. Na linii wodnej u mnie kiepsko, ale tak u mnie jest ze wszystkimi kredkami jak do tej pory.

   Usuń
 2. Blackberry to mój zdecydowany faworyt. Nie spotkałam sie jeszcze z żadną negatywna opinią o tych kredkach. Zresztą kredki Avon'u są wciąż u mnie w użyciu i nie dam złego słowa na nie powiedzieć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Przyznam, że kolor Blackberry jest wyjątkowy i bardzo przypadł mi do gustu :-)Są dobre, naprawdę dobre - popieram :-)

   Usuń
 3. Ja mam kolor steel, ktorego tu nie ma. Może nie do końca trafiony, ale sama kredka ekstra. Mam w planach kupić Cobalt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że tego nie mam i nie spotkałam się z nim. Kredka jest fajna :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...