wtorek, 29 stycznia 2013

Pędzle - Hakuro H22/ Brushes - Hakuro H22


Cześć,

Dziś będzie o kolejnym z pędzli, które zakupiłam jakiś czas temu, jako jedną z nowości Hakuro. Jest to pędzel, który nie dla wszystkich będzie użyteczny, ale ja prywatnie bardzo go lubię :-) Mowa tu o pędzlu Hakuro H22. Był to post, który otrzymał od was 3 miejsce w głosowaniu :-)

Hi,

Today will be another of the brushes that I bought some time ago, as one of the new Hakuro. It’s a brush that won’t be useful for everyone, but I really like him privately :-) We are talking about Hakuro H22 brush. It was a post that received the 3rd place from you in the voting
:-)


źródło/source:  http://makeupbox.pl/

Pędzel zrobiony jest włosia syntetycznego, dwukolorowego, dość miękkiego i elastycznego./Brush is made of synthetic two-color hair wchich is soft and flexible.


Czarna, drewniana rączka ze srebrnym napisem Hakuro H22 mierzy 14,5 cm, średnica włosi wynosi 1,2 cm przy skuwce i 1,8 cm w najszerszym miejscu mm, a długość w najdłuższym punkcie 2,8 cm. Włosie zamocowane do trzonka jest okrągłą, metalową skuwką.

Black, wooden handle with a silver inscription Hakuro H22 measured 14,5 cm, diameter of brush is 12 mm by a metal top and 18 mm at the widest point , hair length is 2,8 cm on the longest point. Fastened hair to the handle is a round, metal  top.Hakuro H22 jest pędzlem typu okrągłego o kształcie włosia ułożonym w kształt „jajeczka” wycieniowanego na odpowiedniej długości. Można go stosować do aplikacji korektora pod oczy (mój faworyt), nakładania precyzyjnie rozświetlacza, czy bronzera.

Hakuro H22 a round type brush with hair in the shape of the "egg" layered on the proper length. It can be used for applications powder under the eye (my favorite), applying precisely highlighter or bronzer.Za co go lubię? Że idealnie udaje mi się zagruntować podkład i korektor pod oczami. Wprost idealnie się do tego nadaje. Dodatkowo  z powodu niewielkiego jak na tego typu pędzle rozmiaru można bardzo precyzyjnie nałoży bronzer lub rozświetlacz.  Nie jest to pędzel, który jest niezbędny w codziennym makijażu, ale ja do niego się bardzo przyzwyczaiłam i po prostu go używam. Czyści się bez zastrzeżeń a co ważne też dla mnie, jak na razie nie gubi włosia i po myciu wraca do swojego oryginalnego kształtu. Kosztował mnie koło 27,00 zł.

Why I like it? Because I’m able to perfectly primed foundation and concealer under the eyes. Quite ideally designed to this. In addition, due to the small size for this type of brush, can precisely applied bronzer or highlighter. This isn’t a brush, which is essential in our daily make-up, but I’m very used to it and just use it. Cleans up without problems and what is also important for me so far after washing it didn’t lost hair and returns to its original shape. It cost me around 27,00 PLN.


Znacie ten pędzel?/You know this brush?

Black Cat (Kate)

10 komentarzy:

 1. Wygląda fajnie, ciekawe czy i u mnie by się sprawdził;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę sobie pomalować bezbarwnym napisy na moich Hakuro bo zaczynają się ścierać:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - uważaj, jak zaczniesz je malować, bo lakiery rozpuszczają napisy :-)

   Usuń
 3. a zastanawiałam się na nim, bo muszę Ci powiedzieć(napisać;) że dziś przyszły do mnie moje pierwsze hakuro, ale w końcu go nie wzięłam tylko ten polecany przez Ciebie 55 i jeszcze jeden, ale nie pamiętam numerka;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcesz mi powiedzieć, że moje wypociny spowodowały, że kupiłaś sobie pędzelki? :-) Wow :-) No to teraz daj znać, jak Ci się sprawują :-)

   Usuń
 4. Świetny! Właśnie ostatnio go oglądałam na kilku blogach i przyznam szczerze, że wzbudził moją ciekawość...... oczami wyobraźni widzę go w "akcji" :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jeśli masz ochotę i możliwości, to kupuj i używaj :-) A potem daj znać, jak się sprawdza :-)

   Usuń
 5. Ja bym go chyba najchętniej do rozświetlacza użyła albo do korektora mineralnego :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...