piątek, 21 września 2012

Poznaj Avon Colour część X - Kolekcja Femme Fatale szminki /Get to know Avon part X – Femme Fatale collection lipsticks

Cześć,

Wrzuciłam ten post dziś wczesnym rankiem i teraz, gdy się opublikował a wy go czytacie pewnie siedzę po łokcie uciapana w kosmetykach malując modelkę, ewentualnie biegam z modelką i fotografem po plenerze :-) Wieczorem idę na koncert, więc jedynie tak mogłam go wstawić :-) Dziś kontynuują moją serię wywodów na temat kolekcji jesiennej Avonu Femme Fatale. Pogadamy o szminkach ;-) Tak jak w przypadku lakierów przygotowano 4 odcienie szminek.

Hi,

I put this post early this morning, and now, when it published and you read it, I’m probably sitting dirty up till the elbows in cosmetics, putting make-up om model, or I’m running with the model and photographer outdoors :-) In the evening I’ll go to a concert, so this is the only way I could post it : - ) Today I continue my series about the collection Avon autumn Femme Fatale. Talk about lipsticks ;-) As for coatings prepared four shades of lipsticks.Kolory to/The colors are: Show Some Skin, Hot and Spicy, Red Reveal i Plum Seduction.


I znów ta sama historia - po spojrzeniu w katalog zastanawiałam się, jak one będą wyglądać w rzeczywistości. W katalogu wyglądały tak/Again the same story - after looking in the catalog I was wondering how they will look in reality. In the catalog it looked like this:


Byłam przekonana, że nie będą się zgadzać, zwłaszcza Plum Seduction. W rzeczywistości wyglądają inaczej, same zobaczcie/I was convinced that they wouldn’t agree, especially Plum Seduction. In fact, they look different, check it yourself:


Teraz robimy krótki przegląd kolorów :-)/Now we do a brief overview of colors :-)

Show Some Skin

Hot and Spicy

Red Reveal

Plum Seduction

Ponownie rozczarował mnie Plum Seduction, ale w kwestii szminek po Avonie nie spodziewałam się takiego koloru, jak w katalogu. Natomiast ponownie mile mnie zaskoczył Red Reveal. Uważam, że dla osób lubiących łączyć szminkę i lakier w jednym kolorze, to super duet, jeśli się lubi czerwień w łagodniejszej wersji. Show Some Skin, jako nie wiem już który nudziak na pewno zostanie na dłużej ;-)

Again, I was disappointed with Plum Seduction, but in terms of the Avon lipsticks didn’t expect such a color, as in the catalog. However, Red Reveal surprised me again positively. I think that for those who like to combine lipstick and nail polish in one color, it’s a great duo, if you like red in a milder version. Show Some Skin, as I no longer know which one nude lipistick, certainly stay with me for a long time ;-)


Co myślę ogólnie o szminkach z serii Ultra Colour Rich Avonu? Nie są złe. Opisałam wam już wersję Sparkling. W wersji standardowej – niezła pigmentacja, znośna trwałość i nawet nie przesuszają ust. Nie wypowiem się, jak z przesuszaniem, ale co do pozostałych informacji, kolekcja ta przypomina wersję standard.

What do I think in general about Avon Ultra Colour Rich lipsticks? They are not bad. I described to you already Sparkling version. In the standard version - not bad pigmentation, bearable lasting and even not dried up lips. I dont know, how about longlasting in this one, but what about the other details, this collection reminds standard version.


Co o nich myślicie? Spodobała się wam któraś? :-)/What doyou think? Either you liked? :-)

Black Cat (Kate)

12 komentarzy:

 1. Red Reveal - świetny, wyrazisty kolor. Jestem mile zaskoczona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się bardzo podoba "Hot and Spicy". "Red Reveal" też fajny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co Tami, Hot and Spicy jest świetnym kolorem przyprawowym XD Nie dziwię się, że się Tobie spodobał :-)

   Usuń
 3. Plum istotnie niezbyt ciekawa, ale reszta bardzo przyjemna dla oka. Czerwień taka soczysta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porównaj sobie jak wyglądał w katalogu, a jak w rzeczywistości...
   Red Reveal jest super :-)

   Usuń
 4. Tylko powiedz jak bylo na koncercie :)

  Pozdrawiam
  Cleo-inspire :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cleo, myślę, że będę mogła spełnić Twoje życzenie :-) Musisz jednak poczekać, ponieważ od wczoraj do niedzieli włącznie jestem na koncertach a jak napiszę, to już o wszystkich :-)

   Usuń
 5. Mam wszystkie z tej kolekcji oprócz Show Some Skin i... żałuję. Piękny, chłodny odcień. Muszę w niego zainwestować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Show some skin cudny *.*

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...