czwartek, 16 sierpnia 2012

Trendy w makijażu jesień – zima 2012/2013/Make-up trends autumn - winter 2012 / 2013

Hej,

Biegając dzisiaj po mieście i przy okazji po różnych sklepach (mam całe 2 dni wolnego... – to była radość) przyglądałam się jesienno – zimowym kolekcjom, które powoli się pojawiają. Poza tym regularnie zaglądam do Agnieszki i Aldony z blogu oczynamode, które od jakiegoś czasu dość intensywnie robią świetny przegląd trendów z wybiegów i sklepów :-) W związku z tym dzisiaj chciałam wam pokazać trendy w makijażu na ten sezon. Długo zastanawiałam się, jak ten temat ugryźć, ale pomysł się znalazł :-) Z pomocą przyszła moja ulubiona Lisa Eldrige, która nakręciła filmik z sesji dotyczącej trendów makijażowych na jesień – zimę 2012/2013 dla chińskiego Vogue’a. Dlatego dziś zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmiku pochodzącego z oficjalnego kanału Lisy Eldrige na Youtube lisaeldridgedotcom :-)

Hey,

Running today all over the city and by the way after different shops (I have a whole 2 days off ... - it was a joy) I watched the autumn - winter collections, which slowly appear. Besides I regularly checked Agnes and Aldona from the blog oczynamode (eyesonfashion) that for some time quite intensively doing an excellent overview of trends from the catwalks and shopping :-) Therefore, today I wanted to show you trends in make-up for this season. For a long time I was wondering how to bite this subject, and then the idea has come :-) With the help of my favorite Lisa Eldrige, who shot a film from the session on make-up trends for fall - winter 2012/2013 for the Chinese Vogue. So today I invite you to watch a short film from the official Lisa Eldrige channel on YouTube lisaeldridgedotcom :-)

P.S. Za jakiś czas pokaże wam kolekcje firm kosmetycznych na sezon jesienno – zimowy :-) Bądźcie cierpliwi :-)
 
P. S. For some time I'll show you cosmetic companies collections for autumn - winter :-) Be patient :-)


 
Black Cat (Kate)

8 komentarzy:

 1. Jest nam niezwykle miło, że o nas wspomniałaś :) To wspaniałe wiedzieć , że ktoś nas regularnie czyta i w dodatku wspomina o blogu w swoim poście! Postaramy kiedyś się odwdzięczyć :) A filmik z posta jest świetny - fantastyczny look nr 2!
  Fajnie byłoby obejrzeć taki filmik stworzony przez Was :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Jakbym do was regularnie nie zaglądała, to nie byłabym waszym obserwatorem :-)Podoba mi się to co robicie i jak to robicie :-)
   Jakoś do filmików nie mogę się przekonać, ale może kiedyś... :-)

   Usuń
 2. Makijaż - ach, właśnie przypomniałaś mi, że wypadałoby się ogarnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Proszę, nie strasz :-)

   Usuń
 3. Mi się oczywiście najbardziej podoba make-up no make-up. Ale te usta...czadowy efekt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Mnie się podoba ciemny smoky, kreski graficzne i gradientowe usta :-)Zdecydowanie to jest to, co Koty lubią najbardziej XD

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...