środa, 22 sierpnia 2012

Pędzle - Hakuro H76/ Brushes - Hakuro H76

Cześć,

Dziś będzie o kolejnym z pędzli, które zakupiłam jakiś czas temu, jako jedną z nowości Hakuro. Jest to pędzel, który zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją jakością i przydatnością. Jest mały pędzel typu ołówkowego Hakuro H76.

Hi,

Today will be another of the brushes that I bought some time ago, as one of the new Hakuro. This is a brush that surprised me very positively for its quality and usefulness. There is a small pencil type brush Hakuro H76.

źródło/source:  http://makeupbox.pl/


Pędzel zrobiony jest z naturalnego, tlenionego włosia dość miękkiego i elastycznego./Brush is made from natural, bleached hair wchich is soft and elastic.Czarna, drewniana rączka ze srebrnym napisem Hakuro H76 mierzy 16 cm, średnica pędzla  wynosi 5 mm, a długość włosia to 1 cm. Włosie zamocowane do trzonka jest okrągłą, metalową skuwką.

Black, wooden handle with a silver inscription Hakuro H76 measured 16 cm, diameter of brush is 5 mm, hair length is 1 cm. Fastened hair to the handle is a round, metal  top. Hakuro H76 jest pędzlem typu okrągłego o kształcie włosia ułożonym w kształt kuleczki z delikatnym szpicem. Można go stosować do bardzo precyzyjnej aplikacji cieni do oczu, w zewnętrznym lub wewnętrznym kąciku oka, cienia wzdłuż dolnej linii rzęs.

Hakuro H76 a round type brush with round-shaped hair framed in a gentle tip. It can be used for very precise application of eye shadow in the inner or outer corner of eye, applying eyeshadow along the lower lash line. 


Dla mnie ten pędzel to swoisty skalpel :-) Bardzo go polubiłam i zdecydowanie nie mam zamiaru się z nim rozstawać. Uwielbiam nim pracować w zewnętrznym kąciku oka, tworząc V, jak i rozcierać kredkę na dolnej powiece. Nakładam nim cienie w zewnętrznym kąciku, jak i w załamaniu powiek Używam go tam, gdzie potrzebna jest precyzja i dokładność. Taki pędzelek do zadań specjalnych. Czyści się bez zastrzeżeń a co ważne też dla mnie, jak na razie nie gubi włosia i po myciu wraca do swojego oryginalnego kształtu.

For me, this brush is a kind of scalpel :-) I got to like it and I'm definitely not going to part with it. I love to work with it  in the outer corner of the eye, creating a V, and blend a pencil on the lower eyelid. I applied  eyeshadows in the outer corner, as well as  on the crease. I use it where you need precision and accuracy. Such a brush for special assignments. Cleans up without problems and what is also important for me so far after washing it didn’t lost hair and returns to its original shape. 


Bardzo przydatny pędzel :-) Ktoś z was próbował się już z tym pędzlem?/Very useful brush :-) Someone of you already tried this brush?

Black Cat (Kate)

12 komentarzy:

 1. hmm , wydaje się być fajny :D

  http://vanilias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. To czekam na pierwsze makijaze wykonane tymi pedzlami ;)

  Cleo-inspire

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Zakładając, że im kiedyś zdjęcia zrobię, bo malowałam nimi wiele razy do tej pory :-)

   Usuń
 3. Znowu kuszenie Hakuro:] Gdzie najtaniej można kupić te pędzle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Wiesz co, ja kupuję je w dwóch miejscach, gdzie cena jest indentyczna. Pierwsze to makeupbox - tam trzeba mieć konto, drugie - to sklep Lady Make-up - tam nie trzeba zakładać konta ;-) Na szczęście nie są drogie :-)

   Usuń
  2. dziękuję:* to niebawem się skuszę:)

   Usuń
  3. Black Cat (Kate): Nie ma za co :-)

   Usuń
 4. Myślę, że w mojej kosmetyczce brakuje właśnie takiego pędzla. Będę musiała rozejrzeć się za podobnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Spróbuj jak wyżej - kupić na internecie. Nie jest drogi - kosztuje coś koło 15 zł, jak dobrze pamiętam :-)

   Usuń
 5. Już nawet nie pamiętam czy go mam :P Taki typ pędzla to chyba podstawa u każdej fanki makijażu :) Z pewnością bardzo przydatny i wielofunkcyjny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): A wiesz w ogóle, jakie Ty pędzle masz? ;-P Jest baaardzo przydatny i wygodny :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...