czwartek, 30 sierpnia 2012

TAG 10 pytań/TAG 10 questions

Zostałam oTAGowana przez Beauty in English , którą bardzo lubię czytać i mogę śmiało polecić :-) W tej zabawie odpowiadamy na dziesięć pytań, następnie same zadajemy dziesięć pytań i tagujemy kolejne osoby, których odpowiedzi mamy ochotę przeczytać.

Was tagged by Beauty in English , which I like to read and I can easily recommend :-) In this game I answer to ten questions, then I ask the ten questions and tags next persons that we want to read the answers.Pytania od Beauty in English/Questions from Beauty in English:

 1. Diabeł ubiera się u Prady, a Ty gdzie najbardziej lubisz kupować ubrania?/The Devil Wears Prada, and where do you like to buy clothes the best?
Nie mam ulubionego sklepu, choć najczęściej kupuję w GreenPoint lub Mohito./I don’t have a favorite shop, though I usually buy in Greenpoint or Mohito.

 1. Usta czy oczy, co lubisz podkreślać bardziej?/Lips or eyes, what do you like to emphasize more?
Zdecydowanie oczy – to moja cecha charakterystyczna :-)/Definitely the eyes - it's my characteristic :-)

 1. Blair czy Serena, którą bohaterkę Gossip Girl wolisz? *dla osób nieoglądających: Serial to strata czasu czy świetna zabawa?/Blair and Serena, which Gossip Girl heroine do you prefer? * For those who don’t watch it: series is a waste of time or a lot of fun?
Są seriale, które bardzo dobrze się ogląda, więc nie powiem, że to strata czasu, a czy świetna zabawa? To znów zależy :-) Więc obie odpowiedzi są właściwe./There are series that are very good to watch, so I won’t say it's a waste of time, and that's fun? This again depends :-) So both answers are correct.

 1. Stare Beverly Hills 90210 czy nowe 90210, którą ekipę wolisz? *dla nieoglądających: Pierwsze wspomnienie telewizyjne z dzieciństwa?/The old Beverly Hills 90210 and new 90210, which team do you prefer? * For those who don’t watch it: Your first childhood TV memory?
Owszem oglądałam stare  Beverly Hills 90210, lecz nowego nie i nie ciągnie mnie do niego, więc się nie wypowiem. Pierwsze wspomnienia telewizyjne? Miś Uszatek na jedynce, Himen na dwójce i Olimpiada w Calgary XD/Yes, I watched the old Beverly Hills 90210, but not new don’t drawn me into it, so I answer for the second part. The first memories of television? Bear Uszatek on first channel, Himen on second channel and the Olympics in Calgary XD

 1. Białe buty - hot or not?/White shoes - hot or not?
Zależy od stroju i okoliczności. Czasem HOT, czasem NOT./Depends on the outfit and circumstances. Sometimes HOT, sometimes NOT.

 1. Jeżeli mogłabyś zamienić się na jeden dzień z wybraną kobietą, to kto by to był?/If you could switch for one day with woman your choose, who would it be?
Nigdy nie chciałam się zamieniać z nikim, więc nie wiem. Są kobiety, które podziwiam, szanuję i które mnie inspirują, ale nie zamieniłabym się :-)/I never wanted to switch with anyone, so I don’t know. There are women which I admire, respect, and that inspire me, but I wouldn’t change in :-)

 1. Ciuchy czy kosmetyki, na co jesteś w stanie wydać ostatnie pieniądze?/Clothes and cosmetics, for what you are able to spend the last money?
Zdecydowanie kosmetyki – wszyscy mi powtarzają wiecznie, że nie mam się w co ubrać :-)/Definitely cosmetics - all people around  me are  telling me always that I don’t have clothes to wear :-)

 1. Jeżeli mogłabyś wygrać dożywotnią dostawę jednego kosmetyku, co by to było?/If you could win a lifetime supply of cosmetics, what would it be?
Tylko jednego??? To będzie ciężko. Jeden.... Hm.... Nie umiem powiedzieć. /Only one??? It’ll be hard. One .... Hmmm.... I can not say.

 1. Przyjaźń w internecie, fakt czy iluzja?/Friendship on the Internet, fact or illusion? 
Możliwa, ale nie jest prosta./Possible, but not easy.

 1. Samym blogiem człowiek żyje, czy coś jeszcze Cię pasjonuje?/Only with blog man lives, or something you are passionate about?
U mnie blog to dodatek do życia – zdarzył się przez przypadek i cieszę z niego. Pasje – muzyka, makijaże, kulturoznawstwo, językoznawstwo, książki i wiele, wiele innych :-) /This blog is an addition to life - happened by accident and I’m happy with it. Passions - music, make-up, cultural studies, linguistics, books and much, much more :-)

To by było na tyle moich wypociń :-)/That would be so my scribbles :-)

Moje pytania/My questions:

 1. Ulubiony kosmetyk, bez którego nie mogłabyś się obyć to.../Favorite beauty product, without which you couldn’t live without it ...
 2. Klasyka czy ekstrawagancja – do czego Ci bliżej w wyglądzie?/Classic or extravagance - what you look is closer to your style?
 3. Wiosna, lato, jesień, zima – ulubiona pora roku?/Spring, Summer, Fall, Winter - favorite season?
 4. Muzyka której słucham to.../Music I listen to ...
 5. Pielęgnacja czy kosmetyka kolorowa?/Skin Care or color cosmetics?
 6. Ludzie, którzy inspirują – masz taką osobę?/People who inspire – do you have such a person?
 7. Miejsce na świecie, które chcesz zobaczyć./Place in the world you want to see.
 8. Kino, telewizja, teatr, książka czy muzyka?/Cinema, television, theater, books or music?
 9. Torebki, buty, okulary czy biżuteria?/Handbags, shoes, sunglasses or jewelry?
 10. Słowo, którym mogłabyś się zdefiniować to... /The word, that define you ...
Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział  w zabawie, to zapraszam, ale skoro powinno się kogoś nominować, to u mnie będzie to Oczy na mode, Silverose, tekashi, Pasterka, aqinimod, Caryca, Sandra z BlasfemmesCosmeng./If someone wants to take part in the fun, you are welcome, but I should nominate someone for this game, it will be Oczy na mode, Silverose, tekashi, Pasterka, aqinimod, Caryca, Sandra of Blasfemmes and Cosmeng.

Black Cat (Kate)

13 komentarzy:

 1. o dziękuję za miłe słowa:D Bardzo fajnie mi się czytało Twoje odpowiedzi:) HIMEN pamiętam, miś Uszatek klasyka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Nie ma za co :-) Dziękuję za zaproszenie :-) Ciągle pamiętam to stare,czaro-białe pudło, w którym oglądało się dziennik telewizyjny... :-)

   Usuń
 2. ooo ciężko będzie :D dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): W ramach przerwy i rozrywki z przeprowadzce :-) No i żeby nie było Ci smutno po stratach w lakierach... :)

   Usuń
 3. Dzięki. Chętnie odpowiem. Muszę tylko trochę pomyśleć nad odpowiedziami :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Prawie Ci uwierzyłam :-P

   Usuń
 4. Myślę, że z Agą chętnie odpowiemy jak tylko się razem spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie się czytało Twoje odpowiedzi. :) Zastanowię się nad odpowiedziami, żeby głupot nie napisać. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Na luzie, po prostu ;-)

   Usuń
 6. Oooo, taka byłam rozbiegana w tej Bydg że mi to uleciało. Dziś już nie zdarzę bo muszę się rozpakować i ogarnąć chałupkę , ale w tygodniu odpowiem na wszystkie pytania :D Dziękuję bardzo ! A nowy post już jest, wszystko zrobiłam w 30 min po powrocie do domu ;) Pozdrawiam i ściskam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Już go wyhaczyłam :-D Czekam w takim razie na Twoje odpowiedzi :-)

   Usuń
 7. What's up to every one, the contents existing at this website are truly awesome for people experience, well, keep up the nice work fellows.

  my blog post: ringing in ears cure

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...