środa, 8 sierpnia 2012

Pędzle - Hakuro H74/ Brushes - Hakuro H74

Cześć,

Dziś będzie o kolejnym z pędzli, który jest u mnie w kolekcji i szturmem podbił moje serce. Nie chciałam jednak za szybko się o nim wypowiadać, ponieważ trzeba go trochę poużywać, prawda? Jest to jeden z najnowszych pędzli firmy Hakuro, pędzel do rozcierania Hakuro H74.

Hi,

Today will be another of brushes, that is in my collection and captured my heart by storm.  However, I didn’t mean, to write too soon about it because you have to use it a little bit before you write about it, right? This is one of the newest Hakuro brushes, Hakuro H74 blending brush.


źródło/source:  http://makeupbox.pl/

Pędzel zrobiony jest z naturalnego, tlenionego włosia dość miękkiego i elastycznego./Brush is made from natural, bleached hair wchich is soft and elastic.


Czarna, drewniana rączka ze srebrnym napisem Hakuro H74 mierzy 16,4 cm ze skuwką , średnica pędzla  wynosi przy skuwce 6 mm na szczycie 1 mm, a długość włosia to 18 mm. Włosie zamocowane do trzonka jest okrągłą, metalową skuwką.

Black, wooden handle with a silver inscription Hakuro H74 measured 16,4 cm with a metal top, diameter of brush is 6mm in at the bottom and 1mm on the top, hair length is 18 mm. Fastened hair to the handle is a round, metal  top.
Hakuro H74 jest pędzlem typu okrągłego o kształcie włosia ułożonym w delikatny szpic, przycięty na odpowiedniej długości. Ogólnie jego przeznaczenie to rozcieranie, ale równie dobrze sprawdza się przy aplikowaniu cieni w załamaniu powieki.

Hakuro H74 is a round brush with round-shaped hair framed in a gentle tip, cut to proper length. In general, its purpose is bleding, but it also works well in applying eyeshadows in the crease of the eyelid.


Ten pędzel to miłość od pierwszego wejrzenia. Rewelacyjnie nadaje się do tworzenia klasycznego smoky, jak również do rozcierania cieni, nakładania cieni w załamaniu, a czasem zdarzyło mi się go użyć do cieniowania powieki. Efekt jest powalający i nawet niewprawna ręka powinna spokojnie sobie z nim radzić. Czyści się bez zastrzeżeń a co ważne też dla mnie, jak na razie nie gubi włosia i po myciu wraca do swojego oryginalnego kształtu.

This brush is love at first sight. Magnificently suited to create a classic smoky, as well as to blend the eyeshadows, applying eyeshadows in the crease, and sometimes I used it to shade the eyelid. The effect is overpowering, and even the untrained had should easily handle it. Cleans up without problems and what is also important for me so far after washing it didn’t lost hair and returns to its original shape.


Chyba nie muszę wam pisać, jak go oceniam :-) Ktoś z was próbował się już z tym pędzlem?

I don’t think
I need to write you, how I judge it :-) Someone of you have already tried this brush?

Black Cat (Kate)

8 komentarzy:

 1. Takie maleństwo a tyle radości. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Żebyś wiedziała :-) Poważnie, polecam :-)

   Usuń
 2. wygląda fajnie, jeszcze nie próbowałam pędzli od hakuro, wpiszę go na listę chciejstw;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Lubię pędzle Hakuro :-) Nie wszystkie oczywiście, ale kilka perełek jest :-) Witam Panią w moich skromnych progach :-)

   Usuń
 3. tego pędzelka nie mam ale szykuję się na większe zamówienie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Bardzo fajny pędzelek :-) Polecam :-)

   Usuń
 4. Tego akurat nie mam. Jako właścicielka niewprawnych rąk w makijażu i tak bym go nie umiała używać :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Jak zwykle Twoja wiara w swoje umiejętności powala na kolana :-D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...