wtorek, 5 czerwca 2012

Lioele Real Brush Pen Eyeliner

Cześć,

Dziś pokażę wam mój ulubiony eyeliner w pisaku. Ogólnie nie jestem ich fankom, ale ten jednak mnie do siebie przekonał. Używam go już od ponad pół roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Mowa tu o Lioele Real Brush Pen Eyeliner w kolorze Black, który kupiłam w Asian Store za 49,00 zł.

Hello,

Today I'll show you my favorite eyeliner in the pen. Generally I am not for their fan, however this one convinced me to itself. I use it for more than half a year and I'm very pleased with it. We are talking about Real Lioele Brush Eyeliner Pen in Black, which I bought in Asian Store for 49.00  PLN.
Pisak wygląda jak zwykły długopis./Pen looks like an ordinary pen.Końcówka tego linera to pędzelek i choć nie lubię pędzelków w linerach, to ten rewelacyjnie się sprawdza jak dla mnie. /The tip of this liner is a brush, and although I do not like brushes in liners, this sensational works for me.


Na początku musiał się „rozpisać” i wydawało mi się to dziwne. Potem kolor kreski to dość naturalny czarny. Można stopniować intensywność czerni przez nakładanie warstw koloru. Jego olbrzymią zaletą jest niesamowita trwałość i wydajność.

In the beginning it had to "publish" itself and it seemed strange to me. After that the color of the lines is quite natural black. You can grade the intensity of black through putting layers of the colour. Its great plus is the incredible longlasting and efficiency.


Świetnie nadaje się do rysowania bardzo cienkich linie zagęszczających rzęsy, jak również do grubszych linii w stylu „kocich” oczu. Jak dla mnie jest to świetna codzienna czerń, ale jeśli szukacie czegoś bardzo intensywnie czarnego, to proponuje coś żelowego ;-) 

It's ideal for drawing a very thin line thickening eyelashes, as well as thicker lines like in "cat" eyes style. As for me it is great everyday black, but if you are searching for something very intensively black, I propose something in gel ; -)
Ktoś z was go używał? :-)/Did somebody of you use it?: -)

Black Cat (Kate)

2 komentarze:

  1. Nie używałam, ale czytałam gdzieś, że eyelinery z Lioele są porównywalnej jakości do Bobbi Brown.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Black Cat (Kate): Wiesz co, jak potestuję żelowy, który swoja drogą mam, to będę Ci mogła odpowiedzieć. Jak na płynny liner w pisaku jest zdumiewająco dobry i trwały + ma naturalny odcień czerni, za co go lubię :-)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...