czwartek, 7 czerwca 2012

Pędzle - ecotools angled eyeliner brush/ Brushes - ecotools angled eyeliner brush

Hej,

Dziś będzie o jednym z moich zdecydowanie ulubionych pędzli. Jest to pędzel firmy ecotools angled eyeliner brush. Jest to płaski skośnie ścięty pędzelek nadający się zarówno do nadawania kształtu brwią, jak również rysowania wszelkiej maści kresek cieniami do powiek lub żelowymi linerami.

Hey,

Today will be definitely one of my favorite brushes. This is the ecotools angled eyeliner brush. This is a flat diagonally cut brush adapted both to shape the brow, as well as drawing all kinds of strokes with eyeshadows or gel liners.

źródło/source: http://www.ecotools.com/

Firma ecotools słynie z produkcji ekologicznych akcesoriów kosmetycznych o wysokiej jakości. Część materiałów użytych do produkcji pędzli pochodzi z recyklingu.

Ecotools company is famous for the production of organic cosmetic accessories of a high quality. Some of the materials used in the manufacture of brushes comes from recycling.

źródło/source: http://www.ecotools.com/


Pędzel wykonano z syntetycznego włosia taklon o dużej miękkości. Jest ono jednak dość zbite./Brush is made of synthetic hair taklon of high softness. However, it is quite compact.Rączka wykonana jest z bambusowego, lakierowanego drewna z bejcowanym napisem ecotools. Długość rączki wynosi 15 cm, długość włosia w najkrótszym miejscu 5 mm, w najdłuższym 7 mm. Pędzel jest pędzlem płaskim, więc nie podam wam jego średnicy, a szerokość włosia wynoszącą 7 mm.

The handle is made of bamboo lacquered wood with stained words ecotools. Handle length is 15 cm, length of hair in in the shortest place is 5 mm, 7 mm in the longest. The brush is a flat brush, so I won't give you its diameter and the width of the hair being 7 mm.Pędzel nie ma oznaczenia firmowego, jego włosie jest płaskie, lecz ścięte pod kątem. Przeznaczenie tego pędzla to aplikacja eyelinerów, rysowanie kresek oraz podkreślanie kształtu brwi./The brush doesn't have a company marking, its hair is flat, but cut at an angle. Purpose of this brush is an eyeliners application, drawing lines and shaping the eyebrows.


Przyznam się wam, że uwielbiam skośne pędzelki i używam go do codziennego makijażu do rysowania kreski czarnym cieniem na górnej powiece przy linii rzęs. Na co dzień staram się nie nosić intensywnie czarnej kreski, więc unikam żelowych linerów. Po prostu na czarną kreskę zrobioną cieniem nakładam bardzo cieniutką kreskę przy linii rzęs za pomocą linera w pisaku z Lioele – wygląda to naturalniej. Dzięki temu, że włosie nie jest bardzo giętkie kreski są równe. Do żelowych linerów nadaje się równie dobrze, choć nie każdy lubi aż tak duży pędzelek. Sama używam mniejszego do żelowych, ale ten w razie potrzeby spokojnie zastąpi mi mniejsze.

I admit to you that I love angled brushes and I use it for everyday makeup to draw lines with a black eyeshadow on the upper eyelid at the lash line. Usually I try not to wear a hard black line, so I avoid gel liners. Just on the very thin black line made with eyeshadow I impose a line at the lash line with liner in the pen from Lioele - it looks more natural. Thanks to the fact thar hair is not very flexible lines are equal. It is suited for gel liners as well, but not everyone likes such large brush. Myself, I am using smaller to gel liners, but if it’s necessary it will replace smaller easily.
Włosie nie wypada podczas mycia, nie łamie się i nie odkształca. Oryginalnie posiada torebkę z tworzywa sztucznego, w której pędzel dostajemy. Jeśli chodzi o czyszczenie, to używam do pędzli płynu Kryolan i nie mam najmniejszego problemu. Pędzel schnie około 30 minut i jest czysty, zdezynfekowany, gotowy do użycia.

Hair doesn't come out during washing, doesn’t break and doesn’t deform. Originally it has a plastic bag in which we get the brush. When it comes to cleaning, I use Kryolan brush cleanser and I have no problem at all. Brush drys about 30 minutes and is clean, disinfected, ready to use.


Jak go oceniam? Kolejny faworyt – niezbędny przy codziennym makijażu :-)/How do I judge? Another favorite - essential for everyday make-up :-)
 
Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Ja w swojej kolekcji posiadam jeden pędzel do nakładania korektora . Uwielbiam go jest bardzo wygodny w użyciu. Muszę jednak przyznać, że na moim etapie używania właśnie pędzli jest wystarczający, a przede mną długa droga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Może kiedyś sięgniesz po więcej pędzli :-)

   Usuń
 2. Ja się jakoś do tych pędzelków nie mogę przekonać. Tyle kasy za zwykłe Eccotools. To już chyba wolałabym uzbierać na MAC'a albo Bedellium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Tyle kasy? Wiesz co, one są w cenach Maestro czy Hakuro, a nawet tańsze. Za ten dałam 17 zł. To dużo?

   Usuń
  2. Mi chodziło raczej o pozostałe pędzelki Ecotools. Jak widziałam niektóre w Rossmannie, to wyłupiałam oczy z niedowierzania. No ale może faktycznie są niezłe.

   Usuń
  3. Black Cat (Kate): Ja swoje kupuje na internecie i uważam że 27 zł za pędzel do pudru to chyba nie jest dużo, nie? :-) Albo 50 zł za komplet 5 pędzli z kosmetyczką :-)Poszukaj na sieci, a jakościowo są niezłe :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...