poniedziałek, 18 czerwca 2012

Haul zakupowy/Shopping haul

Cześć :-)

Dziś będzie kolejny haul zakupowy. Staram się być bardziej regularna w pisaniu o zakupach :-) Nie będzie tak duży, jak ostatnio, ale treściwy :-)

Hi :-)
 
Today he will be next haul purchase. I am trying to be more regular in writing about shopping : -) It won't be as big as last one, but concise: -)

SephoraZnów wylądowałam w Sephorze. Zaintrygowały mnie ich grube kredki do oczu Jumbo liner. Zadowolona jestem z cienia do powiek i tuszu do rzęs z ostatnich zakupów, więc postanowiłam spróbować innych kosmetyków. Zakupiłam dwie grube kredki do oczu Green nr 10 i Violet nr 14. Do tego dołożyłam podwójny róż nr 2. Przy okazji poznałam bardzo miłą Panią Kierownik sklepu (pozdrawiam serdecznie), która  namówiłam mnie na dwufazowy płyn do makijażu i płatki Sephory, plus wręczyła sporą ilość próbek.

Again, I landed at Sephora. I was intrigued by their thick eye pencils Jumbo Liner. I am pleased with the eye shadow and mascara from recent shopping, so I decided to try other cosmetics. I bought two Jumbo Liners in  number10 Green and number 14 Violet. I added to it the double rouge in No. 2. By the way I got to know very nice Lady Store Manager (greetings), which persuaded me to Sephora two-phase waterproof eye makeup remover and Sephora cotton pads, plus she gave me considerable quantity of samples.
 
Alledrogeria


Tym razem dokupiłam duuużo pędzli Ecotools, które właśnie testuję i zestaw cieni Everyday Minerals z dwoma pędzlami.

This time I bought a looot of Ecotools brushes which I am just testing and the set of Everyday Minerals eyeshadows with two brushes.

Lady Make-up


Tym razem m.in. zakupiłam nowe kamuflaże Kryolanu, paletkę cieni, kilka nowych pędzli i podręcznik do charakteryzacji – kto wie, może mi się przyda w przyszłości :-)

This time among others I purchased new Kryolanu camouflage, the eyeshadows palette, a few new brushes and a manual for characterization - who knows, perhaps it will be useful to me in the future: -)

KappaAhlPo kawie z Tami :-) dałam się jej namówić, na wejście do tego sklepu i wyszłam z dwoma parami kolczyków w cenie jednej XD Zawsze chciałam mieć kolczyki z piórami i po raz pierwszy znalazłam takie, które mi się podobają :-)

After coffee with Tami :-) I let her to persuade me, to enter the store and I left with two pairs of earrings in the price of one XD I always wanted to have earrings with feathers, and for the first time I found one that I like :-)

Bioarp


Ostatnie zakupy to szampony i odżywki bez SLSów i parabenów, na samych ziołach. Po ostatniej wizycie u fryzjera i pewnych nowych odkryciach (które opiszę wam w poście) postanowiłam poszperać w ziołowych specyfikach, od których mam mieć piękną i bujną czuprynę. Pożyjemy – zobaczymy.

The last shopping are shampoos and conditioners without SLS and parabens, made from same herbs. After the last visit at the hairdresser and some new discoveries (which I will describe for you in post) I decided to search around in herbal specificities, from which I supposed to have a beautiful and lush hair. We'll wait – we’ll see.

Próbowaliście coś z moich zakupów? Jeśli tak to dajcie znać co i jakie macie na temat tych produktów zdanie :-)

Have you tried some of my purchases? If so, let me know what and what you think about these products :-)

Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Póki co zmacałam mój pędzel Eco - zapowiada się dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Towar macany należy do macanta ;-)
   Bo jest całkiem niezły, choć spory jak na pędzel do cieni :-) Dobrze nadaje się do nakładania cienia bazowego na całą powiekę :-)

   Usuń
 2. Nic z tego nie mam, ani nie miałam, ale intrygują mnie te specyfiki do włosów :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): To mogę powiedzieć, że będzie o nich w przyszłości :-) Jeden post na temat włosów pojawi się niedługo. Na opinię o tych trzeba będzie trochę poczekać, ale będzie :-)

   Usuń
 3. Niestety nic z tych rzeczy nie mam, ale pewnie część chętnie bym przetestowała. Mój ostatni zakup to skoncentrowana odżywka do paznokci :)8 w 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Może coś Cię zainteresuje i postanowisz sobie kupić :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...