piątek, 15 czerwca 2012

Dodatki – bransoletka/Accessories – a bracelet

Hej,

Dziś pokażę wam jedną z moich ulubionych bransoletek - wężową.  Kupiłam ją parę lat temu w Avonie i od tego momentu zakochałam się w tego typie bransoletkach.

Hey,

Today I'll show you one of my favorite bracelets snake shaped one. I bought it a few years ago in Avon and
from this moment I fell in love in this type of bracelets.


Na co dzień noszę różnej maści kolczyki. Lubię jednak, jak do kolczyków mam pasującą bransoletkę. Teraz noszę ją zdecydowanie rzadziej, ale od niej zaczęłam zbierać grube, częściowo otwarte bransoletki. Teraz mam ich kilka i uwielbiam nosić, gdy chcę więcej dodatków :-) Może kiedyś wam pokażę mój zbiór ;-)

I am usually wearing various types of earrings. However I love to have matching earrings bracelet. Now I wear it less often, but since this bracelet I began to gather thick, partially open bracelets. Now I have several of them and I love to wear them when I want more accessories :-) Maybe one day I'll show you my collection ;-)
Lubicie bransoletki? :-)/Do you like bracelets? :-)

Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Koniecznie zrób posta ze zdjęciami swojego zbioru :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ehh... Ja to niestety chudzielec jestem i większośc bransoletek mi po prostu ucieka - a przynajmniej te, które mi się podobają ;]
  Ale kolczyki uwielbiam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Technicznie te można trochę zagiąć, żeby nie spadały, ale jeśli jesteś bardzo chuda, to może nie wystarczyć ;-) Kolczyki również uwielbiam i posiadam w zastraszających ilościach XD

   Usuń
 3. Wow, beautiful bracelet. Thank you for your comment.

  XX,
  Jenny

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...