sobota, 5 maja 2012

Biochemia Urody - Serum Azelo-Oliwkowe/Biochemia Urody - Azelo-Olive Serum

Cześć,

Dziś opowiem coś o Biochemii Urody. Jak wiecie, od jakiegoś czasu robię tam zakupy. Dlaczego postanowiłam samemu robić sobie mikstury do twarzy? Po pierwsze, mam dramatyczne problemy ze znalezieniem kremu do twarzy, poważnie. Po drugie jak znajdę jakiś krem czy serum do twarzy kosztuje niesamowicie dużo pieniędzy. Pomyślałam, czemu więc nie spróbować? Oglądałam  recenzję u Nissiax83 niektórych produktów i sama zajrzałam do nich na stronę.

Hello,

Today I will tell you  something about Biochemia Urody. As you know, for some time I am doing the shopping there. Why did I decide to make mixture  to my face? First, I have dramatic problems with finding the face cream, seriously. Second, if I will find some whether cream or serum to the face it costs incredible much money. I thought, so why not try?  I watched the review at Nissiax83 of some products and looked on their page.

Spodobało mi się bardzo wiele rzeczy, ale do twarzy zdecydowałam się na Serum Azelo-Oliwkowe. Dlaczego? Szukałam czegoś na noc do cery naczynkowej i przetłuszczającej się. Dlaczego na noc? Bo ciągle testuje kremy BB :-) Wszystkie informacje o właściwościach i składzie tego serum znajdziecie na stronie Biochemii Urody w zakładce Serum Azelo-Oliwkowe.

I liked a lot of things there, but to the face I decided on Azelo-Olive Serum. Why? I was searching for something for nightcare for oily skin with redness. Why for the night? Because I’m still testing the BB creams :-) All the information about the properties and composition of the serum you can found on the Biochemia Urody side in the bookmark Azelo-Olive Serum.
Dziś chciałam wam pokazać foto-relację (duuużo zdjęć) z przygotowywania serum, na którą otrzymałam zgodę od Biochemii Urody. Dalczego tak? Ponieważ czytałam ich Notę Prawną i stwierdziłam, że lepiej będzie ich zapytać o zgodę.

Today I wanted to show you a photo-report (a lot of pictures) of the preparation of serum, which has received approval from the Biochemia Urody. Why? Because I read their Legal Note and decided that it would be better to ask them for permission.

To zaczynam XD/Let’s start XDSkładniki/Ingredients

Mieszanie/Mixing


Efekt końcowy/Final effect
Miałam niesamowitą zabawę przygotowując to serum :-) Producent pisze, że trzeba czekać około 3 miesiące na efekty – powiem wam szczerze, że dziś żałuję, że nie zrobiłam sobie zdjęcia "przed" i "po". U mnie po kilku dniach codziennego wieczornego stosowania widać było różnicę. Teraz, po ponad miesiącu skóra mojej twarz wygląda o niebo lepiej. Jest lepiej napięta, naczynka się zmniejszyły, praktycznie nie mam „niespodzianek na twarzy” – nawet wtedy, gdy hormony rządzą moją skórą. Myślę że produktu wystarczy mi jeszcze przynajmniej na miesiąc codziennego stosowania. Mam jeszcze kilka innych rzeczy z Biochemii i postaram się wam o nich opowiedzieć, jak trochę więcej ich poużywam :-)

I had great fun preparing this serum :-) The Producer says that it takes about 3 months for the effects - I will tell you frankly that I regret today that I didn’t take picturesbefore” and "after". For me after just few days of everyday evening use could see the difference. Now, after more than a month, the skin of my face looks a lot better. It’s more lift, redness become smaller, practically I don't have "surprises on the face" - even when hormones are ruling my skin. I think that the product for me will still be enough at least for the month of everyday applying. I still have a few other things from Biochemia Urody and I will try to tell you about them, as soon as I use them more :-)

Black Cat (Kate)

9 komentarzy:

 1. Uważam,że kosmetyki z Biochemii Urody są naprawdę rewelacyjne i warte chwilki czasu aby je zrobić a potem codziennie wcierać w skórę twarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie się zgadzam. Kurcze, to ja też chyba do nich napiszę :) Widać, że to co dobre przenosi się pocztą pantoflową. Oni nigdy nikomu nie wciskali swoich produktów a mimo wszystko kolejne osoby zachwycają się ich kosmetykami.

   Usuń
  2. Black Cat (Kate): Jest baaardzo zadowolona z ich produktów :-)
   Masz 100% racji - poczta pantoflowa działa najlepiej :-)
   Wolałam zapytać o zgodę a ponieważ BU się zgodziła, to pierwsza recenzja za mną :-)

   Usuń
 2. Kate to potrafi pewne rzeczy wyszukać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Dziękuję, proszę nie słodzić :-)

   Usuń
 3. Hej, i jak spisało się u Ciebie to serum, mogłabyś napisać swoją opinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Oczywiście :-) Spróbuję napisać ją najpóźniej na początku przyszłego miesiąca :-) Dziękuję za zainteresowanie :-)

   Usuń
  2. Dziękuję, chętnie się dowiem...ale pozytywna? :)

   Usuń
  3. Black Cat (Kate): Hmm.... wytrzymaj do przyszłego tygodnia :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...