piątek, 11 maja 2012

Propozycja makijażu – Wiosna - Forsycja / Make-up proposition – Spring - Forsythia

Cześć

Zgodnie z obietnicą dzisiaj kolejny inspirowany wiosną makijaż. Drugi z makijaży, jakie dla was przygotowałam, to forsycja :-)

Hi

As promised, today, another spring-inspired makeup. The second make-up, which I prepared for you it’s the forsythia :-)
 

Zastanawiałam się, czy może lepiej by było przygotować mlecza, od których wszędzie teraz żółto, ale w końcu zdecydowałam się na forsycję :-)

I was wondering if it would be better to prepare the dandelion perhaps, from which is yellow everywhere now, but in the end I decided on the forsythia: -)





Przyznam się też, że ja w takim makijażu normalnie mam zwyczaj chodzić, ale wiem, że dla wielu będzie zbyt mocny i intensywny. Uwaga ode mnie - mój aparat robi zdjęcia z nałożeniem niebieskiego i nie widać, jak intensywny żółty tu jest.

 I admit also that in such a make-up I tend to walk normally, but I know that for many it will be too strong and intense. Note from me - my camera takes pictures with the imposition of the blue and you can’t  see how intense yellow there is.

Forsycja :-)/Forsythia :-)







Co wy na to?/What do you say?

Black Cat (Kate)

2 komentarze:

 1. Bosko, ten żółty z zielonym wyjątkowo dobrze wygląda na brązowym oku :) Ja wiem, czy na co dzień ten makijaż jest za mocny? Póki jesteś młoda to szalej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Odezwała się babcia ;-P
   Podejrzewam że przy moim charakterze będę nosić co chcę i kiedy chcę bez względu na opinię publiczną. Poza tym, kocham makijaże pełne kolorów i nie boję się w nich chodzić :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...