środa, 30 maja 2012

Lakier China Glaze - Sunshine/ China Glaze Nail Polish - Sunshine

Ostatnio w Wielkim Haulu zakupowym pokazywałam wam lakiery China Glaze. Dziś pokaże wam jeden z nich – Sunshine. Widzieliście go u mnie w stylizacji Słońce w brązach.

Recently in Big Shopping haul I showed you China Glaze nail polishes. Today I’ll show you one of them - Sunshine. You had seen it in make-up proposition Sun in browns.
Jest to również lakier typu „special”, ale inny. Podkład jest w odcieniu półprzezroczystego żółtego. W środku znajdują się nieregularne drobinki brokatu delikatnie mieniące się w świetle. Nie próbowałam go nakładać na inne kolory. Wydaje mi się,  że nie naje się do tego. Schnie błyskawicznie.

This is aspecial” type of nail polish, but different one. Primer is in the shade of translucent yellow. Inside there are irregular particles of glitter gently shimmering in light.  I have not tried to lay it on other colors. I think it doesn’t fits. Dries really fast.

Jedna warstwa lakieru/One layer of nail polishDwie warstwy/Two layersJak wam się podoba ten lakier?/How do you like this nail polish?


 Black Cat (Kate)

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba ten lakier. Uwielbiam kolory żółty, zielony i niebieski, więc jest to jeden z moich faworytów:) Do tego wiem to z doświadczenia żaden z innych lakierów ( z innych firm ) nie trzyma się tak długo na paznokciu , więc polecam wszystkim zakup lakierów China Glaze, jako obowiązkowy wśród kolrowych kosmetyków ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Black Cat (Kate): Też bardzo mi się spodobał :-) Te lakiery uwielbiam za trwałość :-)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...