niedziela, 10 sierpnia 2014

Fall 2014 Wish List

Lubię czytać „Listy życzeń”. Dzięki nim często dowiaduję się o wielu nowych interesujących kosmetykach a także poznaję gusta moich koleżanek blogerek :-) Doszłam do wniosku, że warto sobie zrobić taką na jesień i spróbować ją zrealizować mając na to jakieś 3 miesiące ;-) Dzięki niej może uda mi się uniknąć nadprogramowych zakupów XD W związku z tym przestawiam wam moją jesienną listę życzeń ;-) 

I like to read "Wish lists". Thanks to them I often find out about the many interesting new cosmetics as well as get to know the tastes of my bloger friends:-) I came to the conclusion that it’s worth to do one so for the fall and try to realize it having about three months for it ;-) Thanks to it maybe I can avoid additional shopping XD So I show you my autumn wish list ;-)  Co w niej znajdziecie? Zobaczcie na zdjęcie ;-)/What will you find on it? Look at the picture ;-) 


Kolejne dwa lakiery China Glaze z kolekcji „Hunger Games”, tym razem kolory to Agro i Harvest Moon – bardzo mi pasują do jesiennych klimatów, choć biorę pod uwagę, że pewnie pojawi się nowa kolekcja China Glaze na jesień i mogę polec XD Zobaczyłam, że Collistar Shock Mascara ma podobną szczoteczkę do mojego Diora i planuję ją spróbować ;-) Skończył mi się mój ukochany Chubby Stick nr 08 Heapping Hazenut, więc trzeba sobie nowy sprawić. Do tego mam ochotę na Clarins Rouge Eclat w kolorze 01 Nude Rose. Kolejny produkt do ust to Shiseido Maquillage Essence Glamorous Rouge tyle że w wersji NEO w kolorze RD312. Może polubię się z nim tak bardzo jak z wersją standardową? :-) Jak wiecie, za różami średnio przepadam, ale mam olbrzymią ochotę na Sensai Cheek Blush w kolorze Ch01 Yukinoshita (Nude) a wisienką na torcie są cienie Guerlain Ombre Eclat 6 couleurs Nr. 10 Rue des Francs Bourgeois. Tylko cenę mają baaardzo zaporową XD Na koniec rozważam zakup zestawu pędzli do twarzy Zoevy. Z tymi do oczu się bardzo lubię, dlatego myślę o tych do twarzy. I to by była cała lista kolorowych kosmetyków, jaką może zrealizuję tej jesieni :-) Macie swoje listy? :-) 

The next two varnishes form China Glaze collection "Hunger Games", this time the colors are Agro and Harvest Moon - I think they really fit into autumn climates, but take into account that probably will be a new China Glaze collection for autumn and I can fall XD I saw that Collistar Shock Mascara brush is similar to my Dior and plan to try it ;-) I finished my beloved Chubby Stick No.08 Heapping Hazenut, so I need a new one. For this I want to try Clarins Rouge Eclat in color 01 Nude Rose. Another lip product is Shiseido Maquillage Essence Glamorous Rouge but in NEO version in color RD312. Maybe I’ll like it as much as the standard version? :-) As you know, I’m not a fan of blushes, but I would like to try Sensai Cheek Blush in color Ch01 Yukinoshita (Nude) and the icing on the cake is Guerlain Ombre Eclat 6 couleurs No.10 Rue des Francs Bourgeois eye shadows. Only the price is sooooo big XD At the end considering the purchase of a set of brushes for the face from Zoeva. I like those  for the eyes, that’s why I think of those for face. And that was a whole list of color cosmetics, which maybe I’ll realized this fall :-) Do you have your whish list? :-) 18 komentarzy:

 1. Z Twojej listy chciałabym bardzo pędzle Zoeva, już się zdecydowałam, jakie, ale na razie się wstrzymuję z zakupem:) Chodzi też za mną paletka z Guerlain, ale nie taka jak Twoja, tylko w brązach czwóreczka (Les Cuirs), jednak cieni mam na razie tyle, że może najpierw coś zużyję, zanim kupię kolejne:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli u siebie pokażesz Zoevy? :-) Jestem bardzo ciekawa, czy przypadną Ci do gustu :-)
   Mnie się bardzo spodobała ta szósteczka i bardzo mocno debatuje nad jej zakupem :-) Też mam bardzo dużo, ale cierpię na cieniocholizm, więc sobie wybaczam ;-)

   Usuń
 2. Widzę kilku moich ulubieńców w zestawie z Zoevy. Też mam swoją wishL!!! Jak na razie 3 pozycje, które chciałabym przygarnąć, tylko jeszcze w totka muszę wygrać :-P

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie na jesień tez w planach zestaw pędzi Zoeva. Mam nadzieję, że obie jak najszybciej, będziemy w stanie wykreślić wszystko z swoich list. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą i witam :-)
   Oby się udało :-)

   Usuń
 4. kolory tych lakierow wygladaja ciekawie :)

  xxo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo są - zgniła zieleń i miedziany :-) Oby się udało je trafić :-)

   Usuń
 5. Ta paleta Gerlę piekna! Nie mam jeszcze żadnych cieni od nich, ale kurcze tyle innych, że kolejne chyba nie są mi potrzebne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? :-) Też nie mam i mam ochotę się za nich wziąć :-)
   Mamo, zawsze są potrzebne, przy moim cieniocholizmie powinnam mieć wielki zakaz ich zakupów, a ciągle coś nowego się pojawia XD

   Usuń
  2. No prawda prawda! Dobry gust masz na pewno po Matce! :D hyhy
   Kup sobie Dziecko, ile nie można się powstrzymywać :D

   Usuń
  3. Kupię Mamo, skoro tak nalegasz ;-P

   Usuń
  4. Matka ma dar przekonywania, nie ma co :D

   Usuń
 6. no ładnie się zapowiada , poluj i wracaj z łupami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty zrealizuj swoją i pokazuj swoje zabawki, zwłaszcza że byłaś inspiracją do tego posta :-D

   Usuń
 7. Na taki zestaw pędzli to i ja się skuszę, bo mój poprzedni utknął w urzędzie celnym i przepadł bez wieści :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczę. Ale Aldona jesteś w Niemczech, więc z Zoevą nie powinnaś mieć problemu na miejscu :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...