czwartek, 21 sierpnia 2014

Artègo Color Shine Mask Chocolate

Ostatnio pokazałam wam, jakie zakupy poczyniłam w okresie od kwietnia do czerwca. Dziś pokażę wam jeden z produktów, który dość mocno polubiłam, mimo że nie wierzyłam w jego skuteczność :-) Na dziś mam dla was maskę odświeżającą kolor Artègo Color Shine Mask w kolorze  Chocolate.

Recently I showed you purchases that I made ​​in the period from April to June. Today I'll show you one of the products that I liked quite a bit, even though I didn’t believe in its efficacy:-) Today I have for you a refreshing color mask Artègo Color Shine Mask in the color Chocolate.


Maska zamknięta jest w ciemnej, plastikowej tubie stojącej na zakrętce. Pojemność to 200 ml, choć wiem, że występuje też w pojemności 500 ml./The mask is enclosed in a dark, plastic tube standing on the cap. Capacity is 200 ml, although I know that there is also a capacity of 500 ml.


Na pudełku znajdziemy informacje, jak używać maskę i do czego jest ona przeznaczona. A głównym jej przeznaczeniem jest odświeżenie koloru włosów farbowanych, jak i włosom naturalnym./The box contains information how to use the mask and for what is ment for. And its main purpose is to refresh your dyed and natural hair color.

Skład/Ingredients


Sam produkt to gęsty kolorowy krem o dość przyjemnym zapachu - mój ma odcień ciemnej czekolady. Po umyciu włosów delikatnie podsuszamy je ręcznikiem, a potem nakładamy maskę od nasady na całą długość włosów rozprowadzając ją grzebieniem i po dwóch minutach spłukujemy.

The product itself is a thick colored cream with a quite pleasant smell - my shade is dark chocolate. After washing hair, gently dry them with towel and then we put the mask from the root on the entire length of hair spreading it with a comb and rinse with water after two minutes.

Ode mnie. Nie farbuję włosów. Nie mniej jednak siwe widać coraz bardziej. Moja fryzjerka powiedziała mi, że jak już zacznę farbować, to będę musiała robić to regularnie. Ponieważ nie mam ochoty na regularne farbowanie włosów stwierdziłam, że poszukam czegoś zastępczo. Kiedy z Agą wylądowałyśmy w hurtowni fryzjerskiej po moje wałki do włosów, wdałam się w rozmowę Paniami w sklepie i poleciły mi maskę odświeżającą kolor Artègo Color Shine Mask. Powiedziały, że produkt nie obciąża włosów, odżywia je oraz delikatnie podbije mój naturalny kolor przez dodanie refleksów i delikatne dodanie koloru. Stwierdziłam, że w sumie mogę spróbować. I powiem wam, że jestem bardzo z tego zadowolona :-) Pięknie odżywia włosy, nie obciąża ich a na dodatek rzeczywiście podbija kolor. Jak spłukuję maskę to woda ma kolor brązowy a przy nakładaniu rękami skóra robi się lekko brązowa. Bałam się, że włosy będą się jeszcze bardziej przetłuszczały, ale okazuje się że nie :-) Cena tego produktu to około 37,00 zł za 200 ml i do wyboru mamy 6 kolorów. Myślę, że kupię ją ponownie, jak skończę obecne opakowanie :-)

From me. I don’t dye my hair. Nevertheless, you will see more and more white hair. My Hairdresser told me that once I start, I will have to dye my hair regularly. Because I don’t feel like regular hair coloring, I thought that I’ll look for something for replacement. When we landed with Aga in hairdressing wholesaler for my hair rollers, got into a conversation with  the ladies in the shop and they recommend me a refreshing color mask Artègo Color Shine Mask. They said it doesn’t burden the hair, nourishes them and gently raises my natural color by adding reflections and gentle adding color. I thought that I can try it. And let me tell you that I’m very happy with that :-) Beautifully nourishes the hair, not burden them and in addition actually boosts color. As the mask is rinsed water is brown and the application by hands, skin becomes slightly brown. I was afraid that the hair will be even more greasy, but it turns out that don’t :-) Price of this product is about 37,00 PLN per 200 ml and the we have 6 colors to choose. I'd buy it again, as I finish the current package :-)

Dziś zamiast muzyki macie prezentację działania tej maski na włosach :-)/Today, instead of music you have a demonstration of this mask on hair:-)


8 komentarzy:

 1. Oj szkoda,że ja taki gołąbek jestem, bo ta maska bardzo by mi życie ułatwiła :-( Smuteczek..........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i tak powinnaś spróbować, bo wspomaga też farbowańców ;-)

   Usuń
 2. Czyli takie maskowe czary mary? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli trik "wielkiej gwiazdy na czerwony dywan na szybko" ;-)
   A na poważnie świetna sprawa dla wszystkich :-)

   Usuń
  2. Lubimy takie triki miki :D

   Usuń
  3. Oj lubimy i polecam wszystkim, a zwłaszcza się farbującym, bo kolory do wyboru są :-)

   Usuń
 3. Z artego miałam kiedyś tylko miniaturkę odżywki. Wystarczyła mi tylko na dwa użycia, ale zrobiła tak dobre wrażenie, że mam wielką ochotę wypróbować inne produkty artego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam ochotę spróbować od nich szampony i odżywki :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...