wtorek, 19 sierpnia 2014

Mizon Apple Smoothie Peeling Gel

Nie wiem czemu, ale już kilka razy próbowałam napisać o tym produkcie i zawsze coś było nie tak.  A to zdjęć mi brakowało, a to nie miałam weny. W końcu jednak zmobilizowałam się w sobie i na dziś mam dla was Mizon Apple Smoothie Peeling Gel.

I don’t know why but I've tried a few times to write about this product, and always there was something wrong. Picture was missing or I had no inspiration. However in the end, I mobilized and today I have for you Mizon Apple Smoothie Peeling Gel.


Mizon Apple Smoothie Peeling Gel należy do peelingów typu enzymatycznego (typ gommage), który jest idealny dla skór typu wrażliwego, tak jak opisywany przeze mnie wcześniej Skin79 Crystal Peeling Gel (<-klik)

Mizon Apple Smoothie Peeling Gel is a type of enzyme scrub (gommage type), which is ideal for sensitive skins types, as described by me earlier Skin79 Crystal Peeling Gel (<-click) 

Skład:/Ingredients:


Pudełko charakterystyczne dla produktów Mizon – tym razem zielone z naklejką hologramową w formie plomby./The box is characteristic for Mizon’s products - this time green with a hologram sticker in the form of seals.


Opakowanie to tubka stojąca na zatyczce, zawierająca 120 ml produktu w takiej samej kolorystyce jak pudełko. Dodatkowo zabezpieczone jest folią, dzięki czemu wiemy, że nikt przed nami produktu nie otwierał.

Packaging is tube standing on the cap containing 120 ml of the product in the same colors as the box. In addition is protected with silver foil, so we know that no one didn't open the product befor us.


Sam produkt ma formę kremu z zawiesiną, który po wyciśnięciu z tubki jest biały. Jak używamy? Bierzemy niewielką ilość, rozprowadzamy na umytej, suchej twarzy omijając okolice oczu i ust, delikatnie masujemy i spłukujemy ciepłą wodą. To co widać na ostatnim zdjęciu to speelingowana skóra.

The product itself is in the form of cream with a suspension which, after squeeze from the tube is white. How do we use it? We take a small amount, distributed on a cleaned, dry face avoiding the eye and lips area, gently massage and rinse with warm water. What you can see in the last photo is scrubbed skin.


Ode mnie. Byłam bardzo ciekawa, jak spisze się ten peeling w porównaniu do Skin79.  Wypad całkiem nieźle. Jest trochę inny, wydaje mi się że ciut łagodniejszy. Nie mniej jednak co do jego skuteczności – zdecydowanie robi swoje. Skóra po jego użyciu jest gładka, czysta i nie ma uczucia ściągnięcia. Nie powiem, żeby wygrał ze Skin79, ale wchodzi do mojej pielęgnacji tuż obok niego :-) Na GMarkecie można kupić go w dwupaku za jakieś 8-9$.

From me. I was very curious how this peeling will do compared to Skin79. It is pretty good. It's a little different, it seems to me that a bit milder. Nevertheless, as to its effectiveness - definitely doing his job. After use skin is smooth, clean, and there is no feeling contraction. I won’t say that it won with the Skin79, but is included in my care right next to it :-) At Gmarket you can buy it in duo-pack for $ 8-9.12 komentarzy:

 1. Mnie on niestety nie podpasował i poszedł w świat. Skin79 bardzo wysoko podniósł poprzeczkę innym peelingom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na początku do Skin79 byłaś zupełnie nie przekonana :-)

   Usuń
 2. I nawet na zdjęciu widać, że fajnie wygładza skórę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, nawet na zdjęciu jest to widoczne :-)

   Usuń
 3. Zamiennie ze Skin79 można spróbować stosować :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. tą firmę będę miała w pamięci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda super! Szczególnie te speelingowane drobinki :D Wolę jednak drapaczkowe peelingi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zupełnie przeciwnie - wszystko co nie drapie :-)

   Usuń
  2. Nie wiem Dziecko po kim to masz, bo na pewno nie po Matce :P

   Usuń
  3. Ja wiem, moja Mamcia lubi skrobaki - zdzieraki, a ja nie, ale to nic, przynajmniej Ci nie będę podkradać ;-P

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...