środa, 26 października 2011

Haul zakupowy/ Shopping haul

Cześć kochani,

Dla odmiany, żeby nie być monotonnym, pokażę wam zakupy, które poczyniłam w ciągu ostatnich dwóch i pół tygodnia. Nie było pewnych rzeczy w planach, ale tak się stało, że musiałam dokonać pewnych zakupów. Pokazuję wam je, ponieważ pewnie będę wam je recenzować i zobaczycie o ile powiększyłam swoją kolekcję kosmetyczną :-) Tak więc oglądajcie i dajcie znać o czym chcielibyście, żebym jak najszybciej napisała :-) Czekam na informację w komentarzach poniżej i głosujcie w ankiecie po prawej stronie. Macie czas do 02.11.2011 godz. 12  :-)

Hi guys,

For a change, beacuse I don’t want to be monotonous, I’ll show you my shopping, which I did in last two and a half weeks. Not everything was planned, but things happend, and I had to do some more shopping. I’m showing this to you, because I’ll probably write about it for you soon and make some reviews. Also you can see what’s new in my cosmetics collection :-) So, read this post, look at produtcs and let me know, about what I should write first :-) I’m waiting for suggestions in comments below and in a survey on the right side. You have time till noon 2011-11-02  :-)

Zakupy Lioele/Lioele shopping


Zakupy Maxvue Vision Colour Vue Circle lens/ Maxvue Vision Colour Vue Circle lens shopping


Zakupy Inglot 1/Inglot shopping 1


Zakupy Inglot 2/ Inglot shopping 2


Zakupy KOBO/ KOBO shopping


Zakupy Oriflame/ Oriflame shopping


Zakupy Rimmel/ Rimmel shopping


Zakupy Ardel/Ardel shoppingBlack Cat (Kate)

1 komentarz:

  1. Zagłosowałam na Maxvue Vision Colour Vue Circle lens/, ale przeczytałabym również o Rimmel, także czekam na kolejne posty. Kama

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...