poniedziałek, 17 października 2011

Kosmetyk kolorowy –Wysuwany błyszczyk w szmince Avon/Colour cosmetics – Avon PRO Color and Gloss Lip Duo

Cześć,

Kobiece torebki to akcesoria bez dna, ładu i składu. Zazwyczaj jest tam wszystko i nic. Wkładamy tam nieskończone ilości rzeczy a gdy brakuje miejsca, kupujemy większe torebki. Każda z nas w swojej torebce trzyma kosmetyki do makijażu, w celu poprawek w ciągu dnia. Szukanie jednak szminki i błyszczka w tych czeluściach to istnie heroiczne zadanie. Ponieważ z natury lubię, jeśli da się kupić coś kompaktowo (ale nie 2 w 1), znalazłam sobie wysuwany błyszczyk w szmince. Kupiłam w dwóch odcieniach – neutralnym Perfect Nude i wyjściową czerwień koralową Picante. Wypatrzyłam je w katalogu Avonu i powiem, że Perfect Nude noszę praktycznie na co dzień do pracy. Szminka jest kremowa, nie wysusza ust i dobrze się nosi. Trwałość jest średnia, ale nie poprawiam ust co godzinę (no chyba, że jadłam ;-)). Ogólnie jestem zadowolona, choć zachwytu nie ma, ale mam całkiem niezłe dwa duety kolorystyczne w koszcie około 25 złotych z jeden. Wrzucam wam kilka zdjęć, celowo bez konturówki.

Hi,

Women’s handbags are bottomless, orderless accessories. There are everything and anything. We put in to them a lot of things and when it’s not enough space in our bags we’re buying new one. Every woman has some make-up products in the handbag – just to make some touch up. Searching for a lipstick or a lipgloss in this chaos is almost heroic task. Because I like compact things (not 2 in1) I have found Avon PRO Color and Gloss Lip Duo. I have bought 2 shades neutral Perfect Nude and coral red Picante. I saw them in Avon catalouge and I have to admit that Perfect Nude I’m wearing almost everyday to work. Lipstick is creamy, it don’t get dry my lips and it wears pretty good. Well, it isn’t long-lasting, but I don’t need to touch up every hour (unless I eat ;-)). In short I think it’s good but I’m not delighted – I have two quite nice colour duos for about 25 PLN (about 6EU or 8$ in Poland). For readers from EU Member States I have found price €15.00, from USA $10.00 and from UK £10.50. Some pictures for you.


Jak wam się podoba? Czekam na komentarze :-) Niedługo będę mieć dla was małą niespodziankę, więc zachęcam do udzielania się :-)

Do you like it? I’m waiting for your comments :-) I will have a suprise for you soon, so I encourage you to post me in comments :-)


Black Cat (Kate)

1 komentarz:

  1. Podoba mi się bardzo zwłaszcza propozycja Perfect Nude. Jest wyśnioną propozycją do pracy na zwykły dzień. Wersja druga to jak dla mnie bardziej wieczorowa możliwość. Dużo zależy od koloru naturalnego ust. Na Twoich obie wyglądają perfekcyjnie.Pozdrawiam Kama

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...