wtorek, 27 sierpnia 2013

Sheet Masks 05 - Beauty and Friends Cucumber Sheet Mask

Hej,

Kolejny raz bawimy się w w ducha – czyli następna płachtowa maseczka przed nami :-) Po  Beauty and Friends Mung Bean Sheet Mask (<-klik) dziś będzie o Beauty and Friends Cucumber Sheet Mask :-)

Hey,

We play gost again - the next sheet mask ahad :-) After
Beauty and Friends Mung Bean Sheet Mask (<-click) today will be about Beauty and Friends Cucumber Sheet Mask :-)


Maseczka do skóry tłustej i trądzikowej. Zwęża pory i reguluje wydzielanie sebum, rewitalizuje cerę oraz pomaga zmniejszyć cienie i opuchliznę pod oczami. 

Mask for oily and acne skin. Tights pores and regulates sebum production, revitalizes the skin and helps reduce dark circles and puffiness under the eyes.


Maseczka jest zamknięta w bardzo prostej, białej saszetce, na którym narysowano ogórki ;-)/The mask is enclosed in a simple white sachet, on which are draw cucumbers ;-)Na odwrocie znajdziemy informację, jak używać maseczki –  po koreańsku,  angielsku oraz instrukcję rysunkową ;-)/On the back you will find information on how to use masks -  in Korean, English and  the drawing instructions ;-)Skład/Ingredients

Purified Water, Glycerin, Butylene Glycol, Portulaca Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Dipropylene Glycol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Fragrance 


Ok. – to teraz otwieramy maseczkę i co w środku mamy? Oślizgły kawałek mokrego papieru w lekko kleistej cieczy zwinięty w kwadrat ;-) Pachnie chyba kwiatowo – na pewno nie ogórkowo, dla mnie trochę za intensywnie./Ok. - now we open mask and aht we have inside? Slimy piece of wet paper in a slightly viscous liquid rlled up in square ;-) I think it smells floral - certainly not like cucumber, for me, a little bit too intensive.
Jak go sobie rozłożymy, to mamy płachtę, z wyciętymi otworami na oczy, nos i usta :-)/When we unrolled it, we have cloth, with cut-out holes for eyes, nose and mouth :-)


A teraz staramy się nie doprowadzić rodzinę do zawału przez 20-30 minut :-D/Now, we try not to bring the family to the heart attack for 20-30 minutes :-D


Następnie ściągamy maseczkę, pozostałość delikatnie rozsmarowujemy  i zostawiamy do wchłonięcia./Then we take off the mask, and the residue gently spread and leave to absorb.

Co niej myślę? Ogórkowe maseczki zazwyczaj jednak są nawilżające i odświeżające, a ta jest niby dla cer tłustych... Hmmm... mam cerę mieszaną i nie zauważyłam jakichś form regulacji wydzielania sebum, czy zmniejszenia opuchlizny pod oczami, która jest pewna stałą chwilowo u mnie. Uczucia odświeżenia czy regeneracji skóry też nie było. Dla mnie to nic specjalnego. Koszt w Polsce w sklepie My Asia to około 7,00 zł.

What I think of it? Cucumber mask typically are moisturizing and refreshing, and this kind is for oily skin... Hmmm ... I have a mixed skin and didn’t see any form of regulation of sebum or reduce puffiness under the eyes, which is a certain constant temporarily for me. Feelings refresh and regenerate the skin - non. For me it's nothing special. Cost in Poland in My Asia shop is about 7,00 PLN.


Zużyłam trzy opakowania tej maseczki nie kupię ją ponownie :-)/I used three packs of this mask and  I won't buy it again :-)

20 komentarzy:

 1. Właśnie mi przypomniałaś ,że ja również powinnam się "pomaseczkować" :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. to się nie zsuwa podczas straszenia? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie :-D
   Mam dużo doświadczenia z tego typu maseczkami i jeszcze nigdy mi nie spadła z paszczy :-D
   Nie zmienia to faktu, że reakcje innych są jak karta Master Card - bezcenne XD

   Usuń
  2. Potwierdzam! Nic się nie przemieszcza :-)

   Usuń
  3. No tak, Ty przecież też w ducha się bawisz ;-)

   Usuń
  4. Mi się przesuwa jak zaczynam gadać. Tego typu maseczki to jedne z niewielu rzeczy, które powstrzymują mnie na chwilę od mówienia :D

   Usuń
  5. Fakt, mówi się z tym ciężko, ale trzyma się paszczy :-D
   Po co się powstrzymujesz, co? :-)

   Usuń
 3. Masz rację - reakcja rodziny bezcenna :-)
  Do dziś żałuję, że nie nagrałam rodziny jak zobaczyli mnie pierwszy raz :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. ech a już myślałam, że to będzie coś dla mnie, ale jak w zasadzie nic nie robi, to można sobie darować. Przy okazji to jesteś ślicznym duchem;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ta mnie zdecydowanie rozczarowała :-)
   Dziękuję :-D

   Usuń
 5. Muszę przyznać, że nigdy nie trafiłam na tego typy maseczkę. Zresztą w porze letniej w ogóle nie interesują mnie sklepowe maseczki. Co drugi dzień nakładam na twarz papkę z czerwonych porzeczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja je uwielbiam ogólnie :-)
   Zrób sobie zdjęcie w papce z porzeczek proszę :-D

   Usuń
 6. 7 zł to chyba nie jest wielki wydatek, wiec można przetestować. Jak nie odpowiada kociaku to zachowaj na jakis bal przebierańców, maseczka taka plus bandaże - niezła mumia z Ciebie bedzie ;)

  Ściskam czarny kocurku :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie mogę zostać mumią XD
   Dziękuję Cleo :-*

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...