środa, 25 lipca 2012

Sephora Full Action Extreme Effect Mascara

Cześć,

Dziś będzie małe co nie co o produkcie marki Sephora. Pisałam wam w jednych z hauli, że przy pierwszych zakupach w Sephorze dałam się namówić na przecenioną maskarę. Panie w sklepie nazywały ją „siedem w jednym” ;-) Nie wiedziałam, czy mam się bać czy nie tego „siedem w jednym” jednak okazało się, że nie jest tak strasznie, więc dziś wam o tym opowiem :-)

Hello,

Today it will be little something something about the product of the Sephora brand. I wrote you about it in one of hauls at the first shopping in Sephora. I let myself persuade on reduced the price o mascara. Shop assistants in the shop named it "seven in one" ; -) I didn't know, whether I was supposed to be afraid or not of this "seven in one" however it turned out that it wasn't so terribly, so today I will tell you about it : -)


Co to jest Full Action Extreme Effect Mascara wg producenta? To tusz do rzęs, który tworzy piękne, gęste rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki. Zawiera Care Sephora’s Complex, który upiększa rzęsy.

What is Sephora Full Action Extreme Effect Mascara according to the producer? It’s mascara which is creating beautiful, thick eyelashes with one stroke of the brush. It contains Care Sephora's Complex which is beautifying eyelashes.Maskara/Mascara is:

 • dodaje objętości/giving the volume
 • wydłuża/extending
 • podkręca/curling
 • oddziela/separating
 • wzmacnia/strengthening
 • chroni/protecting
 • odżywia/nourishing.

Dobra, tyle od producenta. Tak wyglądała moja maskara przed otwarciem :-) Zafoliowane 14 ml w kolorze Ultra Black :-)/Ok, so much from the producer. This way my mascara looked before opening : -) Laminated 14 ml in colour Ultra Black : -)A tu już mamy rozpakowany tusz  i szczoteczkę :-)/And here we have already unpacked mascara and a brush : -)Co o niej myślę? Używam ją od ponad dwóch miesięcy. Ku mojemu zdziwieniu polubiłyśmy się :-) Jak wiecie, lubię tusze wielofunkcyjne (choć „siedem w jednym” brzmi strasznie). Ten tusz ma bardzo fajną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i trzyma na rzęsach. Jesteśmy w stanie zbudować bardzo fajny efekt przez nakładanie kolejnych warstw. Zdecydowanie wszechstronny.

What I am thinking about it? I'm using it for over two months. To my surprise we liked each other : -) As you know, I like multifunctional mascaras (though "seven in one" sounds terribly). This mascara has a very nice consistency, spreads very well and last long on eyelashes. We are able to build the very nice effect through applying layers. Definitely multifunctional.

 
Do tego spiralnie skręcona szczoteczka o dość miękkim włosiu daje dość duże pole manewru. Co do tych siedmiu właściwości, to zauważyłam wydłużenie, podkręcenie i lekkie pogrubienie już przy pierwszym użyciu. Mnie dość łatwo rozdziela się nią rzęsy, ale to kwestia indywidualna. Czy tak wzmacnia, chroni i odżywia to nie zauważyłam, ale też nie kładłam na to nacisku. Na pewno rzęsy mi nie wypadają a ich stan się nie pogorszył. Oceniam ją pozytywnie :-)

To thia spirally twisted brush with a rather soft bristle gives a fairly large margin of maneuver. As for the seven properties, I noticed extending, curling and slightly thickening already at the very first use. I don’t have any problems with separating eyelashes with it, but it’s individual issue. Whether it’s strengthening, protecting and nourishes it I didn’t noticed, but I wasn’t paying any attention to this matter. Certainly eyelashes aren't falling out and their state didn't worsened. I’m judging it positively : -)Czy ktoś z was ją próbował?/Has anyone tried it?

Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. nice advice!!!

  http://www.trendsection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. I'm looking forward to trying this mascara out some day, thanks for the great review ^^

  xo, L
  http://fluffibonbon.blogspot.com/
  PS: Be sure to check out my latest post ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. O, wreszcie jakaś mascara dająca całkiem naturalny efekt. Jakoś nie trawię efektu sztucznych rzęs. Jest może jej wersja wodoodporna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Wiesz co, nie pytałam, ale może jest. Można nią wypracować efekt sztucznych rzęs, ale jak widać, da się też przygotować zwykły dzienny look :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...