sobota, 21 lipca 2012

Pigmenty KOBO wersja matowa/KOBO pigments matte version

Hej,

W ostatnim haulu pokazałam wam pigmenty KOBO. Stwierdziłam, że napiszę wam coś więcej o nich i pokażę te, które posiadam :-) Z pigmentami KOBO zetknęłam się coś koło roku temu. Kiedy zaczęłam współtworzyć ten blog, mój pierwszy indywidualny post był na temat mojej paletki cieni KOBO, którą składałam sobie z wybranych cieni. Zakochałam się w cieniach KOBO. Potem sięgnęłam po pigmenty. Nie rozczarowałam się :-) Intensywne, żywe i trwałe kolory w fajnej cenie (regularna cena 19,90 zł) :-) Możliwość używania ich zarówno do oczu, jak i na usta, czy twarz. Uwielbiam je :-) Dlatego postanowiłam je wam pokazać. Dziś część pierwsza – pigmenty matowe.

Hey,

In last haul I showed you KOBO pigments. I found that I’ll write to you something more about them and I'll show you the ones that I have : -) I got to know about KOBO pigments something about a year ago. When I started to co-creating this blog, my first individual post was about my palette of KOBO eyeshadows which I created to myself from chosen eyeshadows. I fell in love with KOBO eyeshadows. Then I reached for pigments. I wasn't disappointed : -) Intense, vivid and long-lasting colours in the cool price (regular price is PLN 19.90) : -) Possibility of using them both to eyes, as well as to the lips, or the face. I adore them: -) So I decided to show them to  you. Today the first part - matte pigments.Posiadam siedem matowych pigmentów./I have seven matte pigments.

401 Sunny Yelow


402 Hot Orange


403 True Red


406 Lavender


408 S Cornflower


409 S Emerald


410 Jungle Green
To moje matowe pigmenty KOBO. Jeśli lubicie miksować kolory i bawić się nimi, to polecam zdecydowanie te pigmenty :-) Próbowaliście ich?/These are my matte KOBO pigments. If you like to mix colours and to play with them, I recommend these pigments definitely : -) Have you tried them out?


Black Cat (Kate)

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Mnie też się bardzo podobają :-)

   Usuń
 2. Bardzo lubię matowe cienie w intensywnych kolorach. Nie używałam jeszcze pigmentów KOBO, ale na zdjęciach wyglądają wspaniale. Mam nadzieję, że na powiekach są równie intensywne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Powiem tak, zarówno cienie jak i pigmenty KOBO u mnie trzymają się rewelacyjnie. Praktycznie nie bledną i za to je bardzo lubię :-) Jeśli używasz Sleek'a matowych cieni, to wydaje mi się, że KOBO w matowych cieniach i pigmentach jest momentami lepsze. Ale to moja subiektywna opinia. Pytanie - która z was ze mną tu koresponduje? Aga czy Dona? :-)

   Usuń
 3. So many :D
  Love the emerald shade!

  xo, Sandra @ Blasfemmes

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): In next post you'll find some more pastel colours pigments :-) I'm glad you like it :-)

   Usuń
 4. Czadowe, jak tęcza :) Lavender straszliwie mi sie podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Piękne są to kolory, zgadzam się :-)

   Usuń
 5. Też kupiłam sobie true red na tej promocji :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...