środa, 11 lipca 2012

Letnie dodatki/Summer accessories

Hej,

Nie wiem jak wy, ale u mnie wraz z porami roku zmieniają się kolory i dodatki. W związku z tym chciałam wam pokazać co najczęściej w wakacje w kwestii dodatków noszę. Jednocześnie mam nadzieję, że przy okazji choć odrobinę zaspokoję ciekawość jednej Pani w kwestii moich bransoletek :-) Jeśli chodzi o moje codzienne dodatki to w uszach kolczyki mam zawsze i zazwyczaj jakąś bransoletkę na nadgarstku.

Hey,

I do not know about you, but for me with the seasons colors and accessories are changing. Therefore, I wanted to show you what kind of accessories I wear most in the summer. At the same time I hope that by the way a little bit
I will satisfy the curiosity for a certain lady in the issue of my bracelets: -) My everyday accessories are earrings in my ears, and usually I have a bracelet on the wrist. Kwiaty/Flowers


Jako dodatki od zawsze kojarzą mi się z wakacjami i czasem lubię mieć je we włosach, albo użyć jako broszki ;-)/As accessories I always associate them with holidays and sometimes I like to have them in hair, or to use as brooches; -)

Etnicznie/Ethnically


W tym roku wybrałam kolczyki z piórami a na rękę rzemyki. Jak byłam sporo młodsza nosiło się bandanki na nadgarstkach i właśnie duże ilości rzemyków. Mnie rzemyki bardzo fajnie współgrają z piórami :-)/ This year I chose earrings with feathers and wrist leather straps. When I was much younger, people wore bandanka on the wrists and that large quantities of leather straps. For me leather straps  are great harmonizing with feathers : -)

Złoto-koralowo/Golden and coral


Uwielbiam ten komplet – jest dla mnie bardzo pozytywny i niezobowiązujący :-)/I love this set - for me it’s a very positive and noncommittal :-)

Stare złoto i czerń/Old Gold and Black


Gdy ten zestaw łączę z czarną bluzką o delikatnym koronkowym wykończeniu często słyszę, że wyglądam „Hiszpańsko” ;-)/When I combine this set with black blouse with a delicate lace finish, I often hear that I look "Spanish" ;-)

Ażurki/Openwork patterns


Uwielbiam wiszące kolczyki a te są bardzo lekkie. Dodatkowo równie ażurowa bransoletka :-)/I am loving hanging earrings and this ones are very light. Additionally equally openwork bracelet : -)

Winogrona i koła/Grapes and wheels


Te kolczyki to moja miłość od pierwszego wejrzenia. O bransoletkach kupionych masowo w H&M też już pisałam. Uwielbiam ten zestaw – widzieliście go już w mojej sesji z Anną - Indie :-)/These earrings are my love at first sight. About the bracelets I purchased on a large scale in H&MI have also already written. I love this set - you've seen it already in my session with Anna - India :-)

Brązy/Bronzes


Te kolczyki noszę co najmniej od 5 lat przez cały rok i nie jestem w stanie się od nich uwolnić. W lato szczególnie pięknie kontrastują ze skórą :-)/I am wearing these earrings at least for 5 years now all through the year and I am not able to free myself of them. In the summer they especially attractive contrast with the skin :-)

Wachlarz/Fan


W taki upały to cudowna rzecz. Posiadam 3 w tym jeden koronkowy. Tu macie mój ulubiony czarny, który w tym roku jest moich zdecydowanym faworytem na upalne dni :-)/In such heat this is a wonderful thing. I have 3  fans and one made of lace. Here's my favorite black, which this year is my big favorite on hot summer days :-)

Macie swoje ulubione dodatki na lato?/Do you have your favorite accessories on summer?

Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Jestem szczęsciarą bo sporo z tych rzeczy widziałam na żywo i muszę przyznać, że zdjęcia kolczyków winogron nie oddają ich uroku. Na żywo to złoty kolor z ciemnym, kontrastujacym mocno, środkiem. Zrobiły wrażenie to i pamiętam :-)
  A i kolczyki piórka też oczywiście fajne... :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Hehehe... Ciekawe z kim te piórka kupowałam :-D Ciekawe co znów z Tobą kupię następnym razem :-)

   Usuń
 2. kolczyki :D Wszystkie bardzo ładne, ale winogrona i ażurki od razu wpadły mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Winogrona mam jeszcze w wersji złoto z zielono-miętowymi oczkami :-) Choć najczęściej jednak nosze te z czarnymi :-)

   Usuń
 3. Ja w tym roku poległam i kupiłam jakieś spinko-broszki w formie kwiatków z H&Mu, choć zwykle coś takiego mnie odrzuca. No ale tylko krowa nie zmienia poglądów :P
  Ciekawość zaspokojona. Większość tej biżuterii kojarzy mi się właśnie ze stylem indyjskim. Pewnie świetnie pasuje to do Twojego typu urody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Bardzo cieszę się, że nie jesteś jak krowa ;-p Z czasem wszystko się zmienia ;-)
   Cieszę się, że zaspokoiłam Twoją ciekawość. Jak to znaczna część znajomych twierdzi, jestem z lekka egzotyczna, więc pewnie coś w tym jest co mówisz. Wydaje mi się, że pasują :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...