niedziela, 8 lipca 2012

Sesja z Anną – Indie/Session with Anna - India

Cześć,

Dziś pokaże wam kolejna sesję z Anną. Jest to w miarę świeży materiał nad którym pracowałam z Anną jako modelką i Moniką – fotografem :-) Jedną z pasji Ani są Indie, więc zaproponowałam lekko stylizowany na Indie makijaż. Wspólnie wybrałyśmy ubrania i dodatki a zdjęcia pozostawiłyśmy Monice, która rewelacyjnie potrafi uchwycić obraz. Tak czasem właśnie sobie razem pracujemy :-)

Hi,

Today
I’ll show you another session with Anna. It is as fresh material on which I worked with Anna as a model and Monica - photographer :-) One of Anna passions are India, so I suggested a slightly stylized India make-up. Together we chose the clothes and accessories and we left pictures to Monica, who can sensationally captures the image. So sometimes we’re just working together like that : -)


Modelka i stylizacja/Model and styling – Anna
Makijaż i stylizacja/Make-up and styling – Black Cat (Kate)
Zdjęcia/Photos Monire (Monika)Czasem modelkę wrzuci się w krzaki ;-)/Sometimes the model will be thrown into bushes ; -)
Backstage :-)


Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć zapraszam na blog fotografa Moniki i facebooka Anny. /If you want to see more photos I invite you on the blog of the photographer Monica and Anna Facebook.Co o tym myślicie?/What do you think about it?


Black Cat (Kate)

6 komentarzy:

 1. Co za zmiana. Kurcze, Anna ma tak wyrazistą urodę, że pięknie wygląda nawet w tak krótkich włosach.

  Brakuje mi na tych zdjęciach tamtego uśmiechu :D

  Mogę się do czegoś przyczepić? Ja absolutnie nie uznaję się za guru od make-upu. Ba, pewnie powinnam większości pań w tej dziedzinie buty czyścić, ale dość mocno rzucają się w oczy sztuczne rzęsy na 4 zdjęciu. Ale kolory cudo. Kojarzą mi się z soczystymi owocami i latem, czyli Indie jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Anna z zawodu jest śpiewającą aktorką i modelką :-)Metamorfoz przechodzi tysiące :-)

   Ta sesja była ustawiona na bardziej profesjonalną, ale pojawi się znów taka, w której będzie się uśmiechać :-)

   Też nie jestem guru od make-upów i masz racje - rzucają się w oczy. Problem polega na tym, że tymczasowo Anna nie ma swoich rzęs i w związku z tym używałam sztucznych. Nie mogłam ich w żaden sposób połączyć z prawdziwymi, więc efekt jest właśnie taki :-)

   Cieszę się, że się sesja spodobała :-)

   Usuń
 2. gdzie można zakupić takie kolczyki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Cat (Kate): Kupowałam je w Mohito za jakieś 10 zł :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...