wtorek, 29 października 2013

Real Techniques by Samantha Chapman Foundation Brush

Hej,

Na dziś przygotowałam wam kolejną porcję pędzli Real Techniques by Samantha Chapman. Po Stippling Brush (<-klik), Setting Brush (<-klik), Expert Face Brush (<-klik), Starter Set (<-klik), Core Collection (<-klik) czas na Foundation Brush.

Hey,

For today I’ve prepared fo you another portion of Real Techniques brushes by Samantha Chapman. After
Stippling Brush (<-click), Setting Brush (<-click), Expert Face Brush (<-click), Starter Set (<-click) and Core Collection (<-click) it’s time for Foundation Brush :-)


Opakowanie wygląda dokładnie tak samo jak we wcześniej opisanych pędzlach :-)/Packaging looks exactly the same as in the previously described in brushes :-)Pędzel składa się z aluminiowej złotej rączki (seria your base/flawless), na której z jednej strony widnieje napis „Real Techniques by Samantha Chapman” a z drugiej „ Foundation Brush”./Brush is made of an aluminum gold handle (your base/flawless series), that on the one side has an inscription "Real Techniques by Samantha Chapman" on the other, " Foundation Brush ".Jak wszystkie pędzle Real Techniques pędzle zakończony jest gumową końcówką, na której można postawić pędzel./Like all Real Techniques brushes is finished with rubber tip, on which you can place the brush.


Pędzel zrobiony jest z dwukolorowego syntetycznego włosia typu Taklon (włosie ciemne z jasną końcówką) o bardzo miękkości i sprężystości. Nie ma jednak skuwki  - sam trzonek jest skuwką./Brush is made of two-tone synthetic Taklon type hair (hair dark with a light tip) that is  very soft and elastic. But there is no cap - the handle itself is a cap.


Foundation Brush jest płaski, skośnie ścięty (skuwka jest spłaszczona). Służy do precyzyjnego nakładania podkładu, mieszania kosmetyków płynnych i kremowych./ Foundation Brush has a flat angled shape (handle is flattened). It’s a brush for precise application of foundations, mixing liquid cosmetics and creams.
Co ja o nim myślę? Pędzel nie jest zdecydowanie dla mnie. Nie potrafię nim ładnie i równo nałożyć podkładu. Mordowałam się z nim kilka razy i nic :-//What do I think about it? Brush is definitely not for me. I can’t nice and evenly apply a foundation. I try it a few times and nothing :-/Włosie nie wypada podczas czyszczenia, nie łamie się i nie odkształca. Jeśli chodzi o czyszczenie, to używam zarówno płynu Kryolan jak i Inglota i oba sprawdzają się bardzo dobrze. Pędzel schnie około 20 minut przy Kryolanie, przy Inglocie do 10 minut.

Hair doesn't come out during washing, doesn’t break and doesn’t deform. When it comes to cleaning, I use both liquids Inglot and Kryolan and both perform very well. Brush dry about 20 minutes after Kryolan celaning and 10 minutes with Inglot.


Nie lubię tego pędzla. Nie potrafię nim podkładu nałożyć bez smug a ma dawać efekt air brush. Lepiej jest z nakładaniem rozświetlacza, ale to nie jest to. W Polsce kosztuje od 37-40,00 zł, w zależności od sklepu. Na stronie producenta widnieje cena 8,00 $, a na youtubie znajdziecie tutorial Sam do Foundation  Brush (<-klik).

I don’t like the brush. I can’t put the foundation without smudging and it supose to give the effect of air brush. It’s better for applying of higlihter, but this is not it. In Poland it costs about of 37-40,00 PLN, depending on the store. On the producer website price is 8,00 $, and on youtube you will find  Sam's tutorial to Foundation Brush (<-click)

8 komentarzy:

 1. nie miałam go w łapkach, ale wydaje mi się taki twardy i sztywny jakoś i chyba nie umiałabym się nim obsłuzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam z nim problem i nie polecam :-( Jest wiele lepszych pędzli :-)

   Usuń
 2. Mnie już takie pędzelki nie pociągają......spaczyłam sobie gust flat-topami :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam Expert Face Brush i chociaż moje doświadczenie z podkładami i pędzlami do podkładów jest minimalne to nie wyobrażam sobie używać płaskiego pędzelka, zdecydowanie polubiłam się z tymi blendującymi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą - Expert Face Brush jest super i ten pędzel nie jest do szczęścia potrzebny :-)

   Usuń
 4. a widziałaś to nowe jajeczko do Samanty? nie powiem, mnie kusi:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda bardzo sympatycznie, ale ja jestem fanem pędzli XD
   Choć kto wie, może się na nie zdecyduje :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...