niedziela, 28 września 2014

Missha PL

Wiem, że w czwartek mnie nie było. Nie gniewajcie się, jeśli zdarzy mi się nie być w nadchodzącym tygodniu :-) Na dziś mam informację dla was, która pewnie wiele osób zainteresuje. Mamy polska stronę Misshy.

I know that on Thursday I wasn’t there. Don’t be angry, if I won’t be here in the coming week:-) For today I have information for you, which probably will interesting a lot of people. We have a Polish Missha website.

Ostatnio szukałam pewnych informacji dotyczących jednego z ich produktów i pojawiła mi się witryna, że jest polska strona. Zaskoczona zaczęłam ją przeglądać, i rzeczywiście./Recently I was looking for some information on one of their products and the site appeared to me that there is a Polish website. Surprised started checking it, and indeed.


źródło/source: http://www.missha.com.pl/

Czytając o firmie widzę, jednak, że jest to spółka z o.o., ale polska. Więc nie wiem, czy to franchizing, czy cos innego, ale działa pod szyldem Misshy. Na stronie Misshy global nie pojawiła się lokalizacja Polska.

Reading about the company, I see however that this is a limited liability company, but polish one. So I don’t know if it franchizing, or something else, but it works under the name Missha. On the global Missha it didn’t show the location of Poland.


źródło/source: http://www.missha.net/

Nie mniej jednak, jest strona, jest sklep, ceny na poziomie średnim, ale przynajmniej częściowo na polską kieszeń i nie trzeba bawić się w ściąganie z jakiegoś zakątka świata. Sama ma zastrzeżenie na najprostszej sprawie, a mianowicie krem BB, którego używam MISSHA M Signature Real Complete BB Cream, nie ma podanego odcienia, a są przecież na pewno 3 i ja mam 21, więc kupując ten krem nie wiem, jaki odcień otrzymam.

Nevertheless, there is a website, there is a store, the prices at the medium level, but at least partly on the Polish pocket and don’t have to search and buy from any part of the world. I have a qualification on the simplest case, namely BB cream that I use Missha M Signature Real Complete BB Cream is not specified shade, and there are certainly 3 and I'm 21, so buying this cream I don’t know what shade I get.Więc dla wszystkich ciekawych marki, informuję, że jest dostępna w Polsce w szerszym spektrum./So for all the interested in this brand, announce that it’s available in Poland, in a wider spectrum.


źródło/source: http://www.missha.com.pl/12 komentarzy:

 1. zamierzam wypróbować kremy bb tej marki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra wiadomość dla fanek azjatyków. Cieszę się razem z Wami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra, na razie jednak nie mam jeszcze odwagi spróbować :-)

   Usuń
 3. Fajnie, może bardziej zmobilizuje do wypróbowania czegoś z ich oferty :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie słyszałam o ich kosmetykach, Ty to zawsze coś znajdziesz z nowinek :))
  Buziaki i dobrego tygodnia Kochana

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...