czwartek, 9 lutego 2012

Marilyn Monroe Look

Pod jednym z postów otrzymałam prośbę od Anety, o wykonanie makijażu typu Pin-up, który postaram się dla was zrobić. Ta prośba i jeden z ostatnich filmików na Youtubie Lisy Eldridge natchnęły mnie do napisania tego posta.

In comments below one of my posts I received request from Aneta of Pin-up make-up, that I will try to do for you. This request and one of the latest films of Lisa Eldridge on Youtube inspired me to write this post.

Ikona kina - Marilyn Monroe../Movie icon - Marilyn Monroe...
Do dziś jej wygląd, to klasyka w najlepszym wydaniu. A czy ktoś z was kiedyś zastanawiał się, jak powstał ten legendarny wizerunek? Jak był kreowany? Co używano do jego stworzenia? Technicznie większość kojarzy wygląd Marylin z właśnie z Pin-up’em. Nie jest to jednak tak do końca Pin-up. My widzimy czarne kreski eyelinera, czerwone usta i idealną cerę, a prawda jest troszkę inna :-)

Till today her look is classic in it’s best. Have you ever thought, how was that legendary look created? What products were used? Technically most people think of Marylin look as Pin-up. But it isn’t quite Pin-up. We see black lines of eyeliner, red lips and perfect skin, but the truth is slightly diffrent :-)Dlatego dziś zapraszam was do obejrzenia świetnego filmiku Lisy Eldridge z jej oficjalnego kanału na Youtubie lisaeldridgedotcom, która opowiada całą historię kreowania wizerunku Marilyn Monroe. Polecam wam gorąco – świetna lektura i kawałek historii makijażu :-)

That’s why today I would like to invite you to watch a great movie of Lisa Eldrige from her official Youtube channel lisaeldridgedotcom, that show whole story of creating Marilyn Monroe look. I recommend it for all – it’s great source of informations and a piece of make-up history :-)


Bawcie się dobrze :-)/Enjoy yourself :-)

Black Cat (Kate)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...