wtorek, 24 stycznia 2012

Sleek Make-up Nude Collection Au Naturel not so Naturel XD

Dziś tak sobie pomyślałam, że zrobię wszystkim na przekór XD Wszyscy kochają się ostatnio w makijażach typu “no make-up”, czyli takich, których nie widać, a pięknie dają naturalny wygląd. Różne firmy wypuszczają różne paletki mające na celu dać możliwość zrobienia naturalnego makijażu. W sumie, to nie powiem, bo taki lubię. Po zobaczeniu setnego makijażu „naturalnego” wzięłam moją paletkę Sleek’a Nude Collection Au Naturel oraz barwiony balsam do ust Pout Polish Nude Collection Bare Minimum i stwierdziłam, że nic z tego kochani, zaszaleję sobie i zrobię wcale nie naturalny makijaż, ale zdecydowany i mocny. Są dwie wersje – jedna bardzo mocna, druga słabsza. Oto co z tego wyszło XD

I was thinking today, that I will do somthing in perverseness for everyone XD I know, how everybody love lately “no make-up” make-up – make-up which is really invisible and gives you very natural look. Lot of companies release palettes, that will help you create natural make-up. Well, I like this kind of look. But after seeing hundreds of “natural” make-ups I just took my Sleek’a Nude Collection Au Naturel palette and Pout Polish Nude Collection Bare Minimum tinted lip conditioner and said “that’s enough”. I decided to have some fun and  make not natural make-up, but definite and strong one. I made two versions – one very strong and one slightly lighter. And this is how it looks like XD

Wersja lżejsza/Lighter version

Wersja cięższa/Heavier version

A to zabawki którymi robiłam ten makijaż :-)/Here are cosmetics that I used for this make-up :-)


Jeśli będzie chcieli dokładną listę kosmetyków i kolorów, to dajcie znać w komentarzach – dopiszę :-)/If you wish to know full list of cosmetics and colour that I used for this make-up, write to me in comments – I’ll write it :-)

Jak wam się podoba?/Do you like it?

Black Cat (Kate)

10 komentarzy:

 1. Kolejny profesjonalny i ciekawy post!gratuluje zaangażowania w tworzeniu tej strony:)chciałabym czytać codziennie Twoje posty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz,moim zdaniem ten makijaż trochę Cię postarzył... A przecież jesteś młodą kobietą. Profesjonalnie wykonany, to prawda, na zdjęciach samych oczu w porządku, ale gdy ogląda się zdjęcie całej twarzy, nie za bardzo Ci pasuje. Nie chcę Cię obrażać, po prostu szczerze wyrażam swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zgadzam sie z Tobą. Sądze, że nie postarza, wręcz odwrotnie wydaje mi się,że dodaje klasy i stylu. Sądze, że jesteś w błędzie, ale to moja prywatna opinia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że spotykam się z opinią przeciwną, wyrażoną w sposób mądry i wyważony :). Każdy z nas ma swoje zdanie, nie zawsze poglądy są przecież zbieżne, prawda? Pozwól, że rozwinę: makijaż jest z klasą, nie przeczę. Stylowy, owszem, jak najbardziej. Jestem tylko zdania, że przy ciepłym typie urody naszej pięknej makijażystki same brązy i beże, bez żywszego akcentu, dodają Jej lat. Gdyby dodany został jakiś akcent nieco "świeższy", w mojej opinii byłoby dużo lepiej :).

   Usuń
 4. jak dla mnie makijaż bomba!!! strasznie podoba mi się takie ''kocie oko''. dodaje drapieżności a zarazem w połączeniu z jasnym kolorem subtelności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Black Cat (Kate): Moje drogie Panie - dziękuję za uwagi dotyczące makijażu :-)
  Po pierwsze czuję się odmłodzona :-)
  Po drugie, moją intencją, tak jak w opisie było zrobienie i pokazanie mocnego makijażu na przekór trendom no-make-up za pomocą paletki do takiego typu makijażu, więc taki zrobiłam :-) Nie obrażam się, bo ważne są uwagi i odczucia osób oglądających :-)
  Zawsze moja praca będzie budzić mieszane odczucia i kontrowersje.
  Czasem chcąc pokazać coś, co jest ciekawe, a niekoniecznie pasuje do mojego typu urody muszę wykonać makijaż, który na mnie źle wygląda, bo nie zawsze mam modelkę do pracy :-) Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie i uwagi i proszę o dalsze wypowiedzi - na pewno będę brać je pod uwagę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam:-)pracuje z Kate i uważam,że ten makijaż jest super i w pięknych żywych kolorach:-)i nie ma tam beży ani brązów.pozdrawiam wszystkich.Kama:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Kama :). Wybacz, ale musze zapytac: kolory "nude" i neturalne to glownie beze i brazy ;).Jak wiec moze ich tam nie byc, skoro ten piekny makijaz zostal wykonany paletka Nude? ;)
   Pozdrawiam! :)

   Usuń
  2. Hej !Witam i wybaczam, gdyż będę nadal stała przy swoim:)Uważam ,że nazwa paletki nie koniecznie odzwierciedla kolory jakie w niej są. Patrz paletka NYX Super Model, kolory są naprawdę nie obliczalne, a tutaj wydaje mi się olbrzymią rolę odegrało światło być może aparat... Ja podtrzymuje nadal swoje zdanie,że makijaż naszej Kate jest naprawdę boski!Kama

   Usuń
 7. Black Cat (Kate): Drogie Panie, to może napiszę, jakich kolorów użyłam :-)

  1. Nougat - biel złamana żółcią, matowa;
  2. Honeycomb - miodowy żółty, matowy;
  3. Toast - pomarańczowy, matowy;
  4. Regal - brudny fiolet, matowy;
  5. Noir - czerń, matowa.

  Tych właśnie kolorów użyłam do wykonania tego makijażu :-)

  Pozdrawiam was serdecznie i dziękuję za odwiedzanie i komentowanie :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...