środa, 18 stycznia 2012

Some favorites now...

Kochani,

Niestety szybko oraz bez zagłębiania się w temat. Od prawie dwóch tygodni usiłuję zwalczyć paskudne przeziębienie. Zdaję sobie sprawę, że powinnam się położyć, ale niestety sprawy zawodowe nie za bardzo na to pozwalają... Może w weekend. Mam nadzieję, że Wy trzymacie się jakoś; ja jestem zła, że nie mogę korzystać z uroków zimy w pełnym pakiecie, jaką wreszcie tu mamy! Kaszlę, kicham i w ogóle nie jest dobrze :(.

Dear Readers,


I'm sorry, but today will be quick and without to much talking (writing?). For almost two weeks I'm fighting with the most horrible flu. I realise, that i should ley down and rest for a while, but my work just won't let me do it... I hope, that all of you are well; I'm really pissed off, that all this beautiful winter with snow and all, that winter should have, is passing me by, and I've been waiting sooo long for a REAL winter! I do sneeze, I cough, and generally - it's not good :(.


Tak więc dzisiaj chciałabym przedstawić Wam Chriselle Lim - modelkę, jedną z moich nowych "wyroczni". Jej miejski, pełen szyku styl wprost mnie oczarował. Dodatkowo, na swoim kanale na You Tube umieszcza filmiki z masą prktycznych wskazówek - co nosić na ile sposobów, jak zapinać pasek nie tylko w sposób oczywisty, jak ze stroju dziennego za pomocą dodatków stworzyć wyrafinowaną wersję wieczorową, gdy nam się spieszy... Pomysłów ma mnóstwo, a każdy bardzo inspirujący i ciekawy. Poniżej znajdziecie filmik z kanału Chriselle. Odwiedźcie koniecznie - mnie teraz wszyscy pytają, skąd umiem tak fajnie zapiąć pasek :).

So, today I want you to meet Chriselle Lim - a model, one of my new "style gurus". Her chic, city style just enchanted me. Plus, on her You Tube channel she published a lot of tutorials with many stylish tips - what to wear in how many ways, how to buckle a belt not only the "ovious way", how to create a sophisticated outfit from day to night with a little help of accesories, whan you don't have much time to change... Chriselle has lots of ideas, each one can be inspiration. Below you'll find a link to Chriselle's channel. I truly recommend it - everyone is asking me now, how the hell I buckled a belt like that :).
Lots of Love!


Mia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...