czwartek, 3 kwietnia 2014

Pat&Rub ekoAmpułka 1/Pat&Rub ecoAmpoule 1

Hej,

Na wstępie przepraszam, że nie pisałam we wtorek – pokonała mnie choroba. W tym momencie jest lepiej, ale jeszcze trochę muszę powalczyć ;-) Na dziś przygotowałam wam kolejny produkt, który wszedł do mojej dziennej pielęgnacji cery. Jest to kolejny produkt z serii tych kontrowersyjnych. Dziś mam dla was Pat&Rub ekoAmpułka 1 – serum dla skóry suchej i wrażliwej.

Hey,

First, I'm sorry I have not written on Tuesday - disease beat me. At this point it’s better, but I still have some fight to do ;-) For today I prepared you another product that came into my daily skin care. This is another product of a series of these controversial. Today I have for you, Pat & Rub ecoAmpoule 1 - Serum for dry and sensitive skin.Co o niej pisze producent? ekoAmpułka 1 – serum dla skóry suchej i wrażliwej PAT&RUB FACE to nowoczesne, aktywne, naturalne  SERUM, przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry twarzy i szyi.  ekoAmpułka zawiera kwas hialuronowy wysoko i niskocząsteczkowy, oligosacharydy, witaminy, aminokwasy, minerały, substancje nawilżające i kojące. Jest to kosmetyk naturalny, który nawilża, napina i wygładza, łagodzi podrażnienia, likwiduje zaczerwienienie. (źródło: http://www.patandrub.pl/sklep/p-121-ekoampulka-1---serum-dla-skory-suchej-i-wrazliwej/)

What the producer write about it? Intensive Care for Sensitive and Dry Skin .Soothes, tightens, moisturizes, smoothes, calms redness. Hypoallergenic. Conatains Oligosaccharides, vitamins, amino acids, minerals, moisturizing and soothing substances. Modern, active, natural SERUM (ecoAmpoule)  FOR FACE & NECK to apply before the cream. (source: http://www.patandrub.pl/en/shop/p-121-ecoampoule-1/)


Kompozycja:

 • Sea Mayweed SC* - łagodzi podrażnienia, rumień, zaczerwienienie, neutralizuje wolne rodniki
 • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy*  – wygładza, nawilża, ujędrnia
 • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy*– zapobiega utracie wody
 • Woda różana* - łagodzi zaczerwienienia, tonizuje, nawilża

Ingredients:

 • Sea Mayweed SC* - soothes irritations and redness, counters free radicals
 • Low Molecular Weight Hyaluronic acid * – smoothes, moisturizes, firms
 • High Molecular Hyaluronic acid* – prevents water loss
 • Rose water* - calms redness, tones, moisturizesDla wszystkich, którzy szukają naturalnych produktów z naturalnymi składami ważną informacją będzie fakt,  że do produkcji używane są surowce naturalne i z eko certyfikatem./For those who are looking for natural products with natural ingredients an important information is the fact that for the production are used natural and eco-certified ingredients.


Serum  dostajemy w prostym kartonowym opakowaniu w kolorze białym, na którym znajdziemy podstawowe informacje po polsku i angielsku./We get serum  in a simple cardboard box in white, on which you can find basic information in English and Polish.Po otwarciu pudełka w środku znajdziemy szklaną buteleczkę z pipetą, zawierającą 30 ml produktu./When you open the box inside you will find a glass bottle with  pipette containing 30 ml of the product.Produkt aplikujemy szklaną pipetą./The product we apply a glass pipette.


Serum jest przezroczyste i bezbarwne. Konsystencja to coś jakby lekko zagęszczony płyn. Zapach różany./Serum is transparent and colorless. Consistency is something like a slightly thickened liquid. The smell is rosy.Ode mnie. Podejrzewam, że znów narażę się wielu osobom. Nie lubię tego produktu. Celowo wybrałam wersję nawilżającą, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Stosowałam ją codziennie rano przez około 4 miesiące pod krem. I co? I nic. Owszem, przez pierwszy miesiąc skóra po użyciu sprawiała wrażenie lepiej napiętej a potem jakby zupełnie nic się nie działo. Ani nawilżenia, ani wygładzenia nie mówiąc, że nie likwidowało podrażnień, a te mi się niestety zdarzają. Ostatnio zamówiłam sobie maseczki płachtowe do nasączania i może dam mu jeszcze szanse jako maseczce, ale zdecydowanie więcej go nie kupię. To nie jest produkt dla mnie. Lepsze wrażenie zrobiły na mnie próbki, które dostawałam w sklepie jako bonus do zakupów, niż produkt pełnowymiarowy. Cena za 30 ml to 180,00 zł.

From me. I suspect that once again I fall into disfavour to many people. I don’t like this product. I deliberately chose a moisturizing version, so don’t hurt myself. I used it every morning for about 4 months uder the face cream. And what? And nothing. Indeed, the first month after using the skin seemed more tight and then as if nothing has happened. Neither hydration, nor smooth, without saying that not abolished irritation, and these unfortunately happen to me. Recently I ordered a sheet masks for soaking and can give it another chance as the mask, but far more I don’t buy it again. This isn’t a product for me. Better impressed me the samples, which was receiving in the store as a bonus for purchasing rather than a full-sized product. Price per 30 ml is 180,00 PLN.


8 komentarzy:

 1. Nie używałam jeszcze nic z Pat&Rub. Ekocertyfikaty mnie przekonuję, ale cena już trochę mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do ceny też mam duże zastrzeżenie, a co do firmy to 50 na 50.

   Usuń
 2. Ja również mam podobne odczucia co do tego produktu. Przez pierwsze tygodnie było miło, ale potem jak już skóra się do niego przyzwyczaiła to zupełnie jak by produkt przestał działać :-( Poza leciutkim napięciem nie zauważyłam ani nawilżenia ani redukcji zaczerwienień czy podrażnień. Niestety w moim odczuciu jest to produkt nie wart swojej ceny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie popieram. Dla mnie to jedno wielkie rozczarowanie :-|

   Usuń
 3. Ufffff, ja też się z nią nie polubiłam :D Nie zrobiła właściwie nic. Do tego wątpliwa przyjemność stosowania. Mogli choć ładny zapach dać :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A my tu sie zastanawiamy, czy jakiegoś gradobicia nie będzie za negatywną opinię, a tu masz........przybywa anty-fanów ampułki.

   Usuń
  2. Marti - tak się z Agą zastanawiałyśmy, co Ty o niej myślisz, bo w przeciwieństwie do nas masz suchą skórę. Ale widzę, że nie tylko u nas opinia jest mało pozytywna ;-)

   Usuń
  3. Aga - dokładnie o tym samym pomyślałam :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...