czwartek, 23 maja 2013

Pędzle – Maestro 480 rozmiar 10/Brushes - Maestro 480 in size 10

Cześć,

Dziś znów pokażę wam kolejny pędzel – nie Real Techniques. Wiem, że na nie czekacie, ale o nich powiem więcej, jak dłużej poużywam. Dlatego dziś o całkiem sympatycznym pędzlu do rozcierania Maestro 480 rozmiar 10.

Hi there,

Today, again, I'll show you another brush - no Real Techniques. I know that you are waiting for them, but I'll talk more about them, as soon as I use them more. So today will be about quite a nice blending brush  Maestro 480 in size 10Pędzel wykonany jest z naturalnego włosia wiewiórki, dość delikatnego. Jest to pędzel do rozcierania cieni do powiek/Brush is made ​​of natural squirrel hair, quite delicate. It’s a brush for blending eye shadows.


Czarna, drewniana rączka ze srebrnym napisem 10 Maestro 480 posiada lekkie zgrubienie bliżej skuwki, dzięki czemu wygodnie trzyma się go w ręce. Pędzel mierzy 19,3 cm, długość włosia wynosi 16 mm, a średnica 6 mm.

Black, wooden handle with a silver inscription 10 Maestro 480 has a slight bulge closer to the metal  top, making it comfortably to hold in hand. Brush measured 19,3 cm, the length of hair is 16 mm, the diameter hair is 6 mm.Pędzel jest pędzlem typu okrągłego, o włosiu przyciętym w lekki szpic. Okrągła skuwka powoduje, że  włosie rozkłada się równomiernie w czasie pracy. 

Brush is a round brush, with hair trimmed sligtly in a top.  Round metal top causes the brush hair distribut very evenly during work.


Włosie nie wypada podczas mycia, ale z czasem niestety delikatnie się łamie i  odkształca. Jeśli chodzi o czyszczenie, to używam do pędzli płynu Kryolan i nie mam najmniejszego problemu. Pędzel schnie około 30 minut i jest czysty, zdezynfekowany, gotowy do użycia.

Hair doesn't come out during washing, but with time it breaks and deform. When it comes to cleaning, I use Kryolan brush cleanser and I have no problem at all. Brush drys about 30 minutes and is clean, disinfected, ready to use.


Tego typu pędzle do blendowania należą do mojej ulubionej grupy pędzli :-) Rozcieranie cieni nimi w większości przypadków to czysta przyjemność. Ten pędzel jest bardzo poręczny, nie za duży i przyjemny w użyciu. Nie jest to jednak pędzel, który sprawił, że wpadłam w zachwyt. Kosztuje obecnie około 27,00 zł w rozmiarze 10. 

These types of brushes for blending are my favorite brushes group :-) Blending  eye shadows  with them  in most cases is a pleasure. This brush is very handy, not too big and nice to use. This is not the brush that made me fell into raptures. It currently costs about 27,00 PLN in size 10.Lubię go, choć znam lepsze :-) Znacie ten pędzel?/I like it, but I know better ones :-) Do you know this brush?

Black Cat (Kate)

8 komentarzy:

 1. uwielbiam taki kształt pędzla.. przypomina mi MACowego 226 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też kocham tego typu pędzle :-) Ale nie ten, choć fajny jest :-)

   Usuń
 2. Ja mam ale chyba rozmiar 12.Trudno powiedzieć bo literki się starły! Bardzo lubię ten pędzel i świetnie się nim pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie pedzle Maestro, wlasnie biore sie za testowanie 497 r.12, ktory bardzo przypomina Mac 217 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A to nie jest przypadkiem ten, którym łatwo się rozciera głównie jasne kolory a ciemne to już nie bardzo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, nic mi o tym nie wiadomo - nie czytałam jego recenzji. Ja nim głownie ciemne rozcierałam do tej pory i było ok.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...