wtorek, 7 stycznia 2014

Real Techniques by Samantha Chapman Fine Liner Brush

Hej,

Na dziś przygotowałam wam kolejną porcję pędzli Real Techniques by Samantha Chapman. Po Starter Set (<-klik)Lash-Brow Groomer (<-klik) czas na ostatni z serii your eyes/enhanced Fine Liner Brush.

Hey,

For today I’ve prepared fo you another portion of Real Techniques brushes by Samantha Chapman. After
Starter Set (<-click) and Lash-Brow Groomer (<-click) it’s time for the last brush from your eyes/enhanced series Fine Liner Brush :-)


Opakowanie wygląda dokładnie tak samo jak we  wcześniej opisanych pędzlach :-)/Packaging looks exactly the same as in the previously described in brushes :-)

Tradycyjnie mamy aluminiową rączkę, fioletową (seria your eyes/enhanced), na której z jednej strony widnieje napis „Real Techniques by Samantha Chapman” a z drugiej „Fine Liner Brush”.

Traditionally, we have an aluminum handle , purple (series your eyes / enhanced ), that on the one side has an inscription "Real Techniques by Samantha Chapman" on the other "Fine Liner Brush".Jak wszystkie pędzle Real Techniques pędzle zakończony jest gumową końcówką./Like all Real Techniques brushes is finished with rubber tip.


Pędzel zrobiony jest z dwukolorowego syntetycznego włosia typu Taklon (włosie ciemne z jasną końcówką) o bardzo miękkości i sprężystości. Nie ma jednak skuwki  - sam trzonek jest skuwką./Brush is made of two-tone synthetic Taklon type hair (hair dark with a light tip) that is  very soft and elastic. But there is no cap - the handle itself is a cap.


Fine Liner Brush to klasyczny prosty pędzel do linera :-) / Fine Liner Brush is calssical, simple liner brush :-)


Co ja o nim myślę? Jeden z fajniejszych pędzli Real Techniques. Zdecydowanie lepszy do rysowania kresek od tego, który znajduje się w Starter Set. Malowałam nim kreski i daje on dość szerokie pole manewru. Można nim narysować zarówno cienką jak i grubą linię. Jest poręczny i wygodny.

What I think about it? One of the best Real Techniques brushes. A much better for drawing lines from that which is in the Starter Set. I painted the lines and gives a fairly broad room for maneuver. It can draw both thin and thick line. It’s handy and convenient.Włosie nie wypada podczas czyszczenia, nie łamie się i nie odkształca.  Jeśli chodzi o czyszczenie, to używam zarówno płynu Kryolan jak i Inglota i oba sprawdzają się bardzo dobrze. Pędzel schnie około 15 minut przy Kryolanie, przy Inglocie do 10 minut.

Hair doesn't come out during washing, doesn’t break and doesn’t deform. When it comes to cleaning, I use both liquids Inglot and Kryolan and both perform very well. Brush dry about 15 minutes after Kryolan celaning and 10 minutes with Inglot.


Lubię ten pędzel. Jest dobry, wygodny, miękki i skuteczny ;-) W Polsce kosztuje około 25,00 zł, w zależności od sklepu. Na stronie producenta widnieje cena 6,00 $, a na youtubie znajdziecie tutorial Sam do Fine Liner  Brush (<-klik).

I like this brush. It’s a good, comfortable, soft and effective;-) In Poland it costs about 25,00 PLN, depending on the store. On the producer website price is 6,00 $, and on youtube you will find  Sam's tutorial to Fine Liner Brush (<-click).


20 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się jego końcówka. Nie posiadam takiego pędzla, ale w taki mogłabym się nawet zaopatrzyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam chyba nigdy nie zdradzę pędzelka skośnego :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, nigdy nie mów nigdy ;-)

   Usuń
  2. Kwestia przyzwyczajenia jest tak silna, że trudno będzie.

   Usuń
 3. fajny szpikulec :) wolę co prawda do kresek pędzle skośne, ale i taki czasem się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie ja też, ale ten nawet nie jest zły :-)

   Usuń
 4. Oglądając filmik byłam zaskoczona jak sprawnie poszło malowanie kreski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam ten z zestawu do oczu, ale ten wyglada lepiej tzn na cienszego i bardziej precyzyjnego, chociaz ja jestem kreskowym laikiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten jest zdecydowanie lepszy, niż ten ze Starter Set :-)

   Usuń
 6. Chyba się zaopatrzę w ten pędzel i w końcu moje kłopoty z kreskami się skończą :)

  Zapraszam do mnie. Dopiero zaczynam :)
  my-fitstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba szukać swojego ideału ;-)

   Powodzenia :-)

   Usuń
 7. Taki szczupły pędzelek by mi się przydał, ale nie mogę przekonać się do tych kolorów rączek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie najbardziej drażniły różowe, ale jakoś dałam radę i spoko, da się przeżyć. Oczywiście mam lepszy pędzel do eyelinera, ale wszystko w swoim czasie ;-)

   Usuń
 8. lubię właśnie takie długie szczupłe pędzelki do linera, wolę je od skośnych aczkolwiek preferuję jak są sztywne aniżeli miękkie :) posiadam kilka pędzelków z RT i uważam że są one genialne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak, ten pędzelek jest fajny, ale nie ma zachwytu.
   Kilka s pędzli RT uważam za super, ale liczyłam zdecydowanie na więcej :-)

   Usuń
 9. Wierzę,że dobrze się sprawuje, ale nie ulegnę ;D mój pędzelek z Maybelline, który był dołączony do eyelinera sprawdza się bardzo dobrze. Kusi mnie za to expert face brush i chyba już niedługo stanie się on moją własnością :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten jest fajny, ale cudem nie jest, natomiast Expert Face Brush polecam całym sercem :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...