wtorek, 14 października 2014

Sleek Au Naturel Blush in Suede

Powoli przekonuję się do róży. Co prawda bronzery są zdecydowanie tym, co lubię najbardziej, ale jakoś tak się stało, że powoli róże pojawiają się w moim codziennym makijażu. Na dziś mam dla was jeden z moich pierwszych róży, który pojawił się w sprzedaży wraz z kolekcją Sleek Au Naturel – Suede.

Slowly convince myself to the blushes. It’s true that bronzers are definitely what I like the most, but somehow it happened that slowly blushes appear in my everyday makeup. Today I have for you one of my first blushes, which appeared in the sale, along with a collection of Sleek Au Naturel - Suede.


Producent pisze o swoich różach, że są długotrwałe, dobrze napigmentowne i mają różne wykończenia – czyli dla każdego coś dobrego. Róż dostajemy w zafoliowanej, prostej, czarnej kasetce z lusterkiem 6 x 4,3 cm tradycyjnie ozdobionej logiem firmy (moja wersja jest wersją starą).

Producer writes about blushes that are long-lasting, highly pigmentedand have different finishes - so something for everyone. Blushes get in foiled, simple, black cassette with mirror 6 x 4.3 cm traditionally decorated with the logo of the company (my version is old).W środku znajdziemy 8 gram produktu w dowolnie wybranym przez nas kolorze i wykończeniu. Mój kolor to połączenie miedzi, pomarańczu i brązu o satynowym wykończeniu zupełnie bez połysku czy drobinek.

Inside you will find 8 grams of the product at any color and finish you choose. My color is a combination of copper, orange and brown with a satin finish completely without gloss or particles.
Sleek Au Naturel Blush in Suede


Ode mnie. Kolekcja Au Naturel (jak pewnie przynajmniej co niektórych czytelników to kompletnie nie zdziwi) bardzo przypadła mi do gustu. Paletka cieni do powiek do tej pory jest jedną z moich ulubionych, tak samo Pout Polish w kolorze BareMinimum, który kupiłam ostatnio ponownie XD Róż pasował mi jakoś do całokształtu i stwierdziłam, że trzeba się w niego zaopatrzyć. Długo leżał i czekał na swoja kolej, ale jak już się doczekał, to się polubiliśmy :-) Dość łatwo się z nim pracuje, jest dobrze napigmentowany i na mojej twarzy trzyma się długo. Można jednak sobie nim zrobić artystyczny placek na policzkach, wiec lepiej nakładać go lekką ręką. Jest to całkiem dobry produkt za przystępna cenę w Polsce około 22,00 zł.

From me. Au Naturel collection (as probably at least some readers won’t be surprised) really appealed to me. The eyeshadows pallet so far is one of my favorites, just like Pout Polish in color BareMinimum, which I bought recently again XD Blush suit somehow to the whole collection and I thought that I’ll buy it. Long lay and waited for its turn, but as its time come, we liked each other:-) Fairly easy to work with, it’s well pigmented and on my face stays a long time. However, you can do yourself artistic stain on the cheeks with it, so better to apply it lightly. This is a pretty good product for an affordable price in Poland, about 22.00 PLN.24 komentarze:

 1. Ładny! Te Sleeki to naprawdę fajne kosmetyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda, ja mam trio do konturowania i jestem bardzo zadowolona

   Usuń
  2. Ja mam co prawda tylko jedną paletkę cieni, ale zdążyłam ją polubić.

   Usuń
  3. Całkiem do rzeczy :-) I też mam trio do konturowania :-) A paletek dość dużo ;-)

   Usuń
 2. Sleek mnie nie rusza ale róże to akurat mają fajne :>
  chętnie widziałabym u siebie takie fajne trio: bronzer, roż i rozświetlacz :) kojarzysz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, kojarzę i mam wersję medium, tylko tam róż zastąpili pudrem do konturowania :-) Nawet kiedyś o niej pisałam :-) Mają też tria róży, więc zdecydowanie coś dla Ciebie :-)

   Usuń
 3. Świetny odcień! Bardzo mojowy :D więc bardzo mi się podoba!
  Tobie w nim pięknie! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziałam, że to powiesz :-D
   A dziękuję :-*

   Usuń
  2. Jak Ty dobrze Matkę znasz :D hyhy

   Usuń
  3. Jedyna, najwspanialsza, najcudowniejsza :D

   Usuń
  4. Zdecydowanie jedyna w swoim rodzaju :-D
   Prawie jak Shrek XD

   Usuń
 4. Mam ten odcień i bardzo go lubię, bo pięknie wygląda na policzkach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Tak fajnie naturalnie - Au Naturel ;-)

   Usuń
 5. Bardzo mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. przypomina mi Douceur z Narsa, obecnie poluje na chanel 80 jersey ale juz trace nadzieje :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Na początku pomyślałam, że ma jakąś oszałamiającą cenę, ale jest bardzo przystępna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, cena przystępna, duża wydajność i wiele kolorów do wyboru :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...