wtorek, 4 czerwca 2013

Z kociego punktu widzenia nr 1/From the cat's point of view no.1

Hej,

Jak pewnie większości z was wiadomo, nie posiadam Facebooka, Twittera ani innych tego typu zabawek. Nie mówię, że mi się nie zdarzą, ale na dziś powiem, że nie czuję potrzeby ich posiadania. Nie mniej jednak regularnie Silverose mnie namawia do Facebooka a jakiś czas temu z Tekashi uparcie chciały mnie nauczyć, jak się tego typu zabawkami posługiwać. Zamiast tego raz na jakiś czas mogę wam zrobić post z cyklu – „Z kociego punktu widzenia”. Dziś będzie pierwszy, a jeśli będziecie mięli ochotę na więcej, to dajcie znać ;-)

Hey,

As probably most of you know, I don’t have Facebook, Twitter, or other such toys. I'm not saying that It didn’t happen, but for now I’ll say that I feel no need to have them. Nevertheless Silverose regularly urged me to Facebook and some time ago with Tekashi stubbornly wanted to teach me how to handle this type of toy. Instead of this, I can make for you a post in the series - "From the cat's point of view." Today will be the first, and if you feel like some more, let me know ;-)


Ostatnio wkurzam się, gdy idę do sklepów, gdzie dodatki do mieszkań są iście wiosenne a za oknem brakuje mi tej wiosny... Patrzcie, jak kolorowo w „Home&You” :-|

Recently I’m angry when I go to stores, where additives for hous are truly spring and I miss this spring when I’m looking throu the window ... Look how colorful is in the "Home & You" :-|No dobra, ale ja za to mogę mieć kolorowe paznokcie, prawda?/Okay, but I can have color nails, right?
Parę razy udało mi się znaleźć wreszcie czas, by umówić się ze znajomymi na kawę. Byłam w Choco Obssesion, gdzie robiliśmy zdjęcia, na kawie, gdzie cukier się do mnie uśmiechał i dostałam zaproszenie ;-)

A few times I was able to finally find the time to make an appointment with my friends for coffee. I was in the Choco Obssesion, where we took a shoot, for the coffee, where sugar was smiling at me and I got an invitation ;-)

Innym razem udało mi się spotkać z Agą, która przyniosła mi trochę MACzków do zmacania ;-) Tak więc przy kawie, cieście spędziłam bardzo miłe  po południe w świetnym towarzystwie. Oczywiście nie mogło się obyć bez  wymiany prezentów :-D Zobaczcie co dostałam od Agi :-D

Another time, I was able to meet with Aga, who brought me some MAC to try ;-) So with coffee, pastry I spent very nice after noon in a great company. Of course, it couldn’t do without the exchange of gifts :-D Look what I got from Aga :-DA tu ubrana w sprezentowane zabawki ;-)/And here dressed in the gift toys ;-)W oczekiwaniu na kremy BB noszę podkład (shame on me), ale póki co wykańczam próbki, jakie mam – ten Armani jest za ciemny, ale od czego mamy inne zabawki ;-)

In anticipation for the BB creams I wear a foundation (shame on me), but right now finishing up the samples, which I have - that Armani is too dark, but for what we have other toys ;-)


Pozostając przy okazji dnia dziecka rodzice nigdy nie przestaną o nas myśleć jak o dzieciach – słodycze są zawsze ;-)/Staying on the occasion of the child's day parents will never stop thinking of us as the children - sweets are always ;-)


No dobra, ale za to staram się jeść zdrowe śniadania (czasem) ;-)/Okay, but I try to eat a healthy breakfast (sometimes) ;-)Wielkie święto – uwaga, przyznaje się, że jestem kibicem piłki ręcznej :-) Od niedzieli chodzę w skowronkach – Vive Targi Kielce zajęło 3 miejsce w bardzo prestiżowym Final Four Ligi Mistrzów, jako pierwsza w historii Polska drużyna :-D

Great holiday - attention, I admit that I'm fan of handball :-) Since sunday I’m happy as a lark – Vive Targi Kielce took 3rd place in a very prestigious Champions League Final Four, as the first in the history of the Polish team :-DOstatnio w pracy miewam tęcze ;-)/Recently at work I have rainbows ;-)A przy tych deszczach na trawniku przez biurem wyrosły nam grzyby XD/And with the rain on the lawn by the office grew mushrooms XD


To tyle na dziś :-) Mam nadzieję, że się bardzo nie zanudziliście :-) W czwartek wracam do kosmetycznych opowieści dziwnej treści ;-) Trzymajcie się mocno Misie Kolorowe :-)/That's it for today :-) I hope that I didn’t bore you to death :-) On Thursday, I get back to story content cosmetic ;-) Hold tight Cute Bears :-)

Black Cat (Kate)

18 komentarzy:

 1. Kociaku! Ta zieleń na Twoich paznokciach obłędną! Podoba mi sie forma posta, bo możemy się czegoś dowiedzieć o Tobie :)
  Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba :-) Może jeszcze taki kiedyś zrobię :-)

   Usuń
 2. Świetny post! Bardzo lubię takie życiowe przemyślenia :-) Proszę o więcej...
  Oko śliczne, o ile się nie mylę to legendarna "blondyna" :-)
  P.S. Armani 5.5 to mój szczęśliwy kolor, o którym Ci opowiadałam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślę o kolejnych :-)
   Ha, tu jest Paint,Vanilka, Blondynka, Naked i ten opalizujący na zielono brąz XD
   Pychota :-)
   No widzisz :-)

   Usuń
 3. a właśnie mi się przypomniało, że był błyszczyk diora w takim kolorze jak twoje piękne pomarańczowe paznokcie:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ehh... Teraz to ja sobie zrobię listę życzeń :-D
   Ale o tym to porozmawiamy wkrótce :-D

   Usuń
 4. Nie wiem dlaczego, ale spodziewałam się zdjęć kota ;)
  Fajnie jest sobie tak czasem poczytać jak u innych toczy się życie :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to można było tak pomyśle :-)
   A dziękuję :-)

   Usuń
 5. Czy to spotkanie z Aga, to spotkanie z TA Aga? Jesli tak, to jestem zazdrosna.. Chlip tez kcem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marti - dokładnie z tą :-) Poznałyśmy się w jej pracy, a że mieszkamy w jednym mieście, to łatwo nam się spotkać :-) Może kiedyś nas odwiedzisz? :-)

   Usuń
  2. O to to to!!!! Marti zapraszamy do Kielc :-)

   Usuń
 6. ahaha, loved this! Your cat is the cutest and looks like a very spoiled cat :)
  And I recognize that little bottles ;)

  XX,
  Sandra @ Blasfemmes

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. This cat is very sopiled but I love it so much :-D
   I think I know form where you recognize them ;-)

   Usuń
 7. Kawa i MACzki - mniamucha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kawa Super a MACzki nie potrzebują komentarza :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...