niedziela, 16 czerwca 2013

Z kociego punktu widzenia nr 2 – Wizyta w Krakowie/From the cat's point of view no.2 – Visit to Cracow

Hej,

Część z was wyraziła chęć czytania postów takich trochę z życia, więc postanowiłam zrobić drugi post z serii „Z kociego punktu widzenia”. Tym razem pokażę wam co robiłam w zeszłą sobotę ;-)

Hey,

Some of you said that they would like to read posts about some things from my life, so I decided to do a second post in the series "From the cat's point of view ." This time I'll show you what I did last Saturday ;-)


Jak pewnie część z was wie, w Krakowie likwidowali Marionnaud. Beauty in English (<-klik) pisała o tym post i o swoich łupach z przeceny – 50%. Tak się złożyło, że z Tami miałyśmy ochotę zrobić sobie jednodniowy wypad do Krakowa – tak żeby na chwilę zmienić otoczenie :-) W tym samym czasie Beauty zaproponowała mi, że jeśli mam na coś ochotę z Marionnaud, to ona mi kupi, a ja potem odbiorę sobie to w Krakowie (jest niesamowita:-D). W związku z tym połączyłyśmy w jednym wyjeździe chęć oderwania się od rzeczywistości, zakupy i spotkanie z Beauty ;-)

As some of you probably know, in Cracow Marionnaud was closed. Beauty in English (<-click) wrote about this post and about her shopping from the discount - 50%. It so happened that we wanted to take a day trip to Krakow with Tami - just for a change of scenery for a while :-) Meanwhile Beauty said to me that if I wanted something from Marionnaud, she would buy it for me, and I then I will pick it in Cracow  (she is amazing :-D). Therefore we combined the desire to break away from reality, shopping and meeting with Beauty ;-)


Do Krakowa jechałyśmy pociągiem :-) Nie ma jak PKP ;-)/We traveled by train to Cracow  :-) There is nothing like PKP ;-)
Oczywiście Tami miała swoich kilka punktów, do których trzeba zajrzeć, poza rynkiem ;-)/Of course, Tami had her a few points which we checked out, outside the market ;-)


Obie mam lekkie skrzywienie na punkcie kosmetyków, więc wszystkie punkty były nasz XD Tami uwielbia lakiery – tu wysepka Flomar (pozdrawiam sympatyczna Panią z obsługi)./We both are a slighty crazy about cosmetics, so all the points with them were ours XD Tami loves nail polishes - here is the Flomar point (greeting to nice shop assistant)


Wysepka Paese/The Paese point


Zrobiłam drobne zakupy w MACu./I made small shopping in MAC.


Oczywiście zaliczyłyśmy Sephorę i Douglasa. Seria Armani Onde stała się moją zmorą... Natomiast w Sephorze znalazłam idealny odcień podkładu z Make Up For Ever :-) Miałam odlewkę, ale u nas nie było testera z odcieniem idealnym dla mnie. Coś czuję, ze to będzie kolejny zakup.

Of course we checked Sephora and Douglas. Armani Onde series has become my nightmare ... However, in Sephora, I found the perfect shade of foundation from Make Up For Ever :-) I had a sample, but in Sephora in my citythere wasn't tester with a perfect shade for me. I have a feeling that this will be the next purchase.
A potem z Beauty wylądowałyśmy na kawie :-) Odebrałam zakupy z Marionnaud (dołączyła do nich spory bonus) i wręczyłam małe dziękuję, które mam nadzieję się spodobało. Beauty to przesympatyczna osoba i bardzo cieszę się, że mogłam ją poznać :-) Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :-)

And then we went for a coffee with Beauty :-) I picked up shopping from Marionnaud (she give me a big bonus to it) and handed a small thank you gift, that I hope she liked it. Beauty is very nice and friendly person and I'm very happy that I could meet her :-) I hope we meet again :-)
Wracałyśmy Polskim Busem :-)/We came back with a Polish BusTu Tami prezentuje swoje Flomarowe łupy :-D/Here Tami is showing here shopping from Flomar :-D


Wyjazd zaliczam do udanych :-) Wszystkie zakupy z Krakowa które przywiozłam, łącznie z tymi zrobionymi przez Beauty pokażę wam w haulu :-) To by było na tyle. Mam nadzieję, że was nie zanudziłam :-) Miłej niedzieli :-D

I think our trip was successful :-) All purchases from Cracow  that I brought, including those took by Beauty I'll show you in next haul :-) That's it. I hope you didn't get bored :-) Have a nice Sunday :-D

Black Cat (Kate)

22 komentarze:

 1. Żałuje, że się nie wybrałam do Krakowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. MACzka pokazuj szybciutko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem musisz być cierpliwa Martuś - ale pokażę :-D

   Usuń
  2. cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną :P

   Usuń
 3. Pokaż, pokaż coś upolowała :-) bo i ja jestem strasznie ciekawa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, dajcie mi jeszcze chwilę i pokażę wam haul:-) Obiecuję :-)

   Usuń
 4. Pani, to może w którys weekend wyprawa bardziej w północne rejony, np. do mnie? :D Co prawda MACa nie mamy, ale inne atrakcje sie znajdą. :]
  Fajnie, że wyprawa się udała i miło spędziłyście dzień. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samo spotkanie z Tobą jest wystarczającą atrakcją :-) Nie mówię nie :-) Jedyny problem to droga, którą w zależności od środka transportu pokonuje się 8-10 godzin... No i czasem trzeba mieć urlop, bo to nie jest wypad jednodniowy ;-) Ale jak się będę zamierzać, to dam Ci znać, żebyś mi jakiś hotel na noce obczaiła i pewnie znów wezmę ze sobą Tami :-)
   Fajnie, fajnie :-)

   Usuń
 5. Jakie znajome widoczki... :-)
  Wycieczka do Krakowa bardzo udana, miło spędzony dzień :-)
  Kolekcja lakierów znów się powiększyła...
  A na koniec obwarzanki na kolację już w domu :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie spędziłyśmy ten dzień :-)
   Lakierów przybyło, prawda ;-)

   Usuń
 6. o jaki miły wpis:] hehe jednak Tami skończyła z 7 lakierami! a miały być 3;D I Twój śliczny mani się załapał do zdjęcia:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz - zostawiłaś nas bez kontroli i lakierów "jakoś" przybyło :-)
   Korzystajac z okazji - bardzo się cieszę, że się poznałyśmy - było mi bardzo miło. Pozdrowionka :-D

   Usuń
  2. Beauty - Tami skończyła z 7 lakierami - ja z ośmioma XD Mani będzie i to już n dniach w poście :-)

   Usuń
  3. Tami - chyba tylko Paweł byłby w stanie nas powstrzymać XD Na szczęście tym razem go nie było z nami XD

   Usuń
  4. Wolę tego nie sprawdzać :-D

   Usuń
 7. oj zazdroszczę, zazdroszczę wypadu do Krakowa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby więcej takich postów :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...