wtorek, 3 grudnia 2013

MAC Prep + Prime Future Length Lash Serum

Cześć :-)

Dziś post, na który wiem, że przynajmniej kilka oso czekała z niecierpliwością :-) W sobotę minęło 8 tygodni odkąd zaczęłam stosować MAC Prep + Prime Future Length Lash Serum, które dostałam od Marti (<-klik) w ramach wygranej w konkursie dla Top Spamerów XD Oznacza to, że minął już czas, który producent wskazuje jako niezbędny do zobaczenia efektów działania odżywki, więc temat na dziś to MAC Prep + Prime Future Length Lash Serum :-)

Hi :-)

Today post, which I know at least a few personal waited for impatiently :-) On Saturday, it's been eight weeks since I started to use MAC Prep + Prime Future Length Lash Serum, which I got from
Marti  (<-click) in the context of winning the competition for the Top Spammers XD This means that the time has passed, which the manufacturer indicates as necessary to see the effects of serum, so the topic for today is the MAC Prep + Prime Future Length Lash Serum :-)


Od producenta: Nowa opatentowana formuła wspomaga naturalny wzrost rzęs dłuższych, grubszych, wyglądających na mocniejsze, z wynikami dramatycznie widocznych w osiem tygodni przy stosowaniu dwa razy dziennie. Zastosuj serum na czystą, suchą skórę na bazie górnych i dolnych rzęs i obserwuj co się dzieje.
(źródło: http://www.maccosmetics.com/product/153/17313/Prep-Prime-Future-Length-Lash-Serum/index.tmpl)

From producer: New patented formula promotes natural lash growth longer, thicker, stronger-looking, with dramatic results visible in eight weeks when used twice daily. Apply serum on clean, dry skin to the base of the upper & lower lashes & watch what happens.
(source: http://www.maccosmetics.com/product/153/17313/Prep-Prime-Future-Length-Lash-Serum/index.tmpl)


Skład/Ingredients


Pudełko mamy czarne z delikatnymi drobinkami mieniącymi się w świetle. Jest na nim informacja, że w razie problemów z oczami trzeba się kontaktować z okulistą./ We have a black box with delicate flecks sparkling in the light. It's got information that in case of problems with the eyes need to contact an ophthalmologist.Samo serum wygląda jak liner w pędzelku, tyle że zawartość to bezbarwny żel :-)/The serum looks like the brush-liner, but the content is a colorless gel :-)
Tak wyglądały moje rzęsy przed kuracją./This is how my lashes before treatment.Tak wyglądają po 8 tygodniach./The look after 8 weeks.A tak wyglądają z tuszem na rzęsach./And this how they look with mascara on eyelashes.To teraz ode mnie. Ponieważ miałam duże problemy z oczami czekałam na informację od okulisty, że moje oczy mają się dobrze. Potem pokazałam mu serum i pozwolił używać z lekami, które używałam. Przyznaję, że z 5 razy zdarzyło mi się nie użyć – nie chodzi o to, że nie pamiętałam, ale byłam zmęczona wieczorem, oczy mi się zamykały i trzeba było wybierać pomiędzy serum a lekarstwem – wybierałam lekarstwo. Nie mniej jednak 2 razy dziennie dzielnie nakładałam serum na rzęsy. Potwierdzam, że jak się wchłonie, można spokojnie nosić makijaż, łączeni z kreskami linerami w pisakach. Po drugie, po kilku pierwszych dniach używania rzęsy zaczęły się same podkręcać. Po dwóch tygodniach nabrałam odruchu, że zaczęłam je dotykać, kiedy były bez makijażu, bo stawały się bardziej twarde i mocniejsze.

From me. Because I had big problems with the eyes I was waiting for information from the eye doctor that my eyes are fine. Then I showed him the serum and he allowed to use it  with the drugs that I used. I admit that the 5 times I didn’t use it - not about the fact that I didn’t remember, but I was tired in the evening, my eyes almost closed to sleep and I had to choose between serum and medicine - I chose medicine. Nevertheless, two times a day I bravely applied serum on eyelashes. I confirm that, as it is absorbed , you can safely wear make-up, associated with lines made by pen eyeliner. Secondly, after the first few days of using the lashes started to curl. After two weeks, took a deep instinct that I began to touch them, when they were without make-up, because they became firm and stonger.


Czy osiągnęłam spektakularne efekty? Ja ich nie oczekiwałam. Nie szukałam efektów typu wachlarze po Rapid Lash. Akceptuje moje oczy takimi jakie są i to samo się tyczy rzęs. Nie mniej jednak potrzebowały odżywienia i ja je widzę. Są mocniejsze, dłuższe, zagęściły się i same lekko uniosły. Są zdecydowanie zdrowsze. Ponieważ jednak oczywiście nie zużyłam całości zamierzam używać serum dalej, żeby wykończyć opakowanie. Ja jestem zadowolona z efektów tego serum, ale jeśli ktoś liczy na cuda, to raczej nie tędy droga. Mam nadzieję, że efekt będzie się utrzymywał nawet gdy przestanę używać go – to dla mnie jest najważniejsze :-) Cena tej zabawki to około 160,00 zł za 4,5 ml produktu. Czy polecam – ja jestem zadowolona, ale to wam zostawiam opinię, czy produkt jest wart zakupu.

Do I have achieved spectacular results? I didn’t expect them. I wasn’t looking effects such as the Rapid Lash eyelashes fans. I accept my eyes as they are and it 's the same for eyelashes. Nevertheless, they needed nutrition, and I see it. They are stronger, longer, thicker and the slightly lifted. There are definitely healthier. However, becauseI didn’t used it up fully I intend to use the serum on to finish off the package. I’m pleased with the results of the serum, but if someone is counting on miracles, it's not really the way to go . I hope that the effect stay even when I stop using it – it’s most important to me :-) The price of this toy is about 160,00 PLN per 4.5 ml of the product. Do I recommend - I'm happy, but I leave an opinion on whether a product is worth buying to you.


16 komentarzy:

 1. Efekt ładny, nie da się go nie zauważyć ;) Ja na razie stosuję serum do rzęs l'biotica, zauważyłam, że rzęsy mniej wypadają i nieco się zagęściły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to koniecznie potem pochwal się, czy jesteś z niego zadowolona :-)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Gdyby nie moje białe końcówki rzęs, różnicę by było widać znacznie większą :-)

   Usuń
 3. O Ty Koci spamerze :D
  Wiesz, ja miałam kiedyś takie serum , tylko cholera nazwy nie pamietam... jak sobie przypomne to podeśle Ci link :)
  I szczerze powiem, że tam cuda się działy, serum było rewelacyjne, tuszu to ja juz nawet nie potrzebowałam :) Fakt, faktem - drogie było, ale biorąc pod uwage ile wydawałam na tusze niewypały, było warte ceny. Tylko nie wiem, jak by wypadło na Twoje biedne kocie oczka. Czy nie kolidowałby z lekami.
  Buziaczki Kociaczku Spamerze :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No spamer ze mnie koci XD
   Jeśli sobie przypomnisz, to napisz koniecznie nazwę :-)

   Usuń
 4. boję się szczerze mowiąc tego typu rzeczy bo wiadomo, można przesadzic a pozniej sie okaze ze jednak dobre rzesy mialam a spustoszenie zawitalo. Ja tez akceptuje to co jest, zawsze mogloby gorzej mysle ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie prezent od Marti nie kupiłabym takie wynalazku :-)
   Zobaczymy, czy efekt pozostanie, bo podoba mi się - nie jest przesadzony, ale fajny i rzęsy wyglądają na zdrowsze ;-)

   Usuń
 5. Fajny jest fakt,że efekty były widoczne praktycznie od samego początku. Mam nadzieję, że to odżywienie i efekt podkrecenia utrzyma się jeszcze długi czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy po tym, jak skończę opakowanie :-)

   Usuń
 6. mam nadzieję, że działać będzie bardziej długofalowo, a nie tylko podczas myziania :)

  wróciłam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że dałaś mi możliwość spróbowania tego serum :-*
   Też mam taką nadzieję :-)

   Bardzo się cieszę :-*

   Usuń
  2. niech Ci dobrze służy! :*

   Usuń
 7. Efekt widoczny! Naocznie :-D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...