czwartek, 14 marca 2013

Pędzle – Maestro 360 rozmiar 8/Brushes - Maestro 360 in size 8

Cześć,

Dziś będzie kolejny z pędzli, którym dość często posługuję się przy tutorialach. Będzie to pędzel Maestro 360 rozmiar 8.

Hi,

Today will be another brush, that I often use in my tutorials. It will be Maestro 360 brush in size 8.Pędzel wykonany jest z naturalnego włosia typu "pony" (kucyk), dość zbitego i gęstego. Jest to pędzel do cienie do powiek, do nakładania ich na górna powiekę, jak i rysowania kresek na dolnej powiece./Brush is made ​​of natural “pony” type hair, quite dense and thick. It’s a brush for eye shadows, to applying them on the upper eyelid and drawing lines on the lower eyelid.


Czarna, drewniana rączka ze srebrnym napisem 8 Maestro 360 posiada lekkie zgrubienie bliżej skuwki, dzięki czemu wygodnie trzyma się go w ręce. Pędzel mierzy 18,00 cm, długość włosia wynosi 6 mm, a średnica 9 mm.

Black, wooden handle with a silver inscription 8 Maestro 360 has a slight bulge closer to the metal  top, making it comfortably to hold in hand. Brush measured 18,00 cm, the length of hair is 6 mm, the diameter hair is 9 mm.Pędzel jest pędzlem typu płaskiego, o włosiu przyciętym prosto, lekko zaokrąglonym na brzegach. Spłaszczona skuwka powoduje, że pędzel nie odkształca się, bardzo równomiernie włosie rozkłada się w czasie pracy. 

Brush is a flat brush, with hair trimmed straight, slightly rounded on the edges. Flattened metal top causes the brush is not deformed, hair distributed very evenly during work.


Włosie nie wypada podczas mycia, nie łamie się i nie odkształca. Jeśli chodzi o czyszczenie, to używam do pędzli płynu Kryolan i nie mam najmniejszego problemu. Pędzel schnie około 20 minut i jest czysty, zdezynfekowany, gotowy do użycia.

Hair doesn't come out during washing, doesn’t break and doesn’t deform. When it comes to cleaning, I use Kryolan brush cleanser and I have no problem at all. Brush drys about 20 minutes and is clean, disinfected, ready to use.


Pędzel pojawia się w moich tutorialach, bo jest dość poręczny. Bardzo dobrze się nim nakłada cienie na górnej powiece,  można rysować nim kreski na dolnej powiece oraz rozcierać kreski. Natomiast nie nadaje się do klasycznego blendowania. Ja lubię go używać do nakładania sypki pigmentów oraz brokatów, ponieważ jest płaski, dość gruby, sztywny i krótki. Spokojnie można nim je wklepywać.

Brush appears in my tutorials, because it’s quite handy. Very good to apply eye shadows on the upper eyelid or draw the line on the lower eyelid and blend lines. However, not suitable for classing blending. I like to use it to apply loose pigments and brocades, because it’s flat, fairly thick, stiff and short. You can calmly pat them in.


Ja go lubię, ale podejrzewam, że ma tyle samo przeciwników. Znacie?/I like it, but I suspect that this brush has a lot opponents. Do you know it?

Black Cat (Kate)

18 komentarzy:

 1. lubię taki kształt pędzli.. są super do nakładania cienia czy pigmentu metodą 'pac pac' :)

  OdpowiedzUsuń
 2. the brushes look nice and bristle seems effective for eyeshadows application. I neew to invest in new brushes.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszalam o nich wiele dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ech nie znam:( ale sama nie wiem, czy potrzebuję, chciałabym dokupić jeszcze jakiegoś Hakurko bo polubiłam i jeszcze jakiegoś RT:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się, nie jest to super niezbędny pędzel :-) Hakuro są dobre, zgadzam się a co do RT - opiszę jeden po drugim :-D

   Usuń
 5. Ja mam dwie 360-tki rozmiar 6 i 14 oba uwielbiam, zwłaszcza 14-tka jest bezkonkurencyjna do rozświetlenia pod łukiem brwiowym lub do szybkiego nałożenia jednego koloru na całą powiekę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochany czarny kociaku, tak powiedz szczerze, ile Ty już tych pędzli masz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja droga Cleo - powiem szczerze, że dużo, chyba nawet bardzo dużo, ale i tak za mało ;-)

   Usuń
  2. Dużo nie jest mało, a tym bardziej "bardzo dużo" :)

   Usuń
  3. W sumie prawda - a jednak czasem gdy maluję okazuje się, że jest ich za mało :-D

   Usuń
 7. Mam coś podobnego, też z Maestro ale z serii Travel, taki z czerwoną rączką. Ja go tam lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to chyba jest nawet jego odpowiednik :-) Jest niezły :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...