czwartek, 29 marca 2012

Focus on: Spring/Summer Dresses

Cześć moi kochani!

Naprawdę nie rozumiem, co się tutaj dzieje. Próbowałam załadować moje własne, prywatne zdjęcia i zostałam przyblokowana. Cóż, przyjaciel obiecał mi zerknąć w laptop i wszystko posprawdzać. Mam nadzieję, że niedługo znów wszystko będzie jak trzeba...


 Hello my loves!

I really do not understand, what is going on. Trying to upload my own, private pisc, and I can't, they are blocked. Well, my friend looked on my laptop and he promissed to check it out. I sure hope, everything will be fine soon...Dziś chciałabym Wam pokazać kilka wiosenno-letnich sukienek. Wysokie temperatury tuż-tuż i nie mogę się doczekać, aż założę niektóre z tych ślicznotek! W ciepłe, słoneczne dni nie ma nic lepszego niż urocza sukienka - to prosty sposób na kompletny strój do pracy, na spacer czy randkę :).


Today I would like to show you some Summer/Spring dresses. It's going to be high temperature soon and I can't wait to wear some of those beauties! On warm, sunny days, there's nothing better than a pretty dress - it's such an easy outfit for work, walk or a date :)


.


Kupiłam ostatnio sukienkę koktailową w odcieniu neonowej żółci, ale nie spodziewałam się, że ten kolor będzie hitem sezonu :)

I bought neon yellow coctail dress lately, but never thought, that this color would be this seasons must-have :)
Source 1
Source 2

Nie mogę się doczekać!!! Zagęszczaj ruchy, Wiosno!!!

Can't wait!!! C'mon Spring, hurry up!!!


Lots of Love!


Mia.

1 komentarz:

  1. Ten żółto-zielony kolor na 2 zdjęciu od dołu bardzo mi się podoba. Szkoda, że jest modny, bo mam awersję do tego słowa :P

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...