środa, 16 listopada 2011

Today's outfit: Office Girl

Tak więc dzisiaj prezentuję Wam swój kolejny (po Yellow Afternoon) "biurowy zestaw" - spokojny i stonowany, ale na tyle nieformalny, by można po pracy wyskoczyć z przyjaciółmi i się wyluzować :)


Ok, so today I'm gonna show you my another (after Yellow Afternoon) "office set" - calm, but still quite non-formal, when you want to go chillin with friends after work :)
Jaką poważną minę mam w pracy :D.

Oh look at my serious face at work :D


Co mam na sobie/What am I wearing:

Golf & koszula/Turtleneck & shirt - SH
Spodnie & pasek/Pants & belt - Prezent/Gift
Buty/Shoes - Allegro.plDetails.

Naprawdę, potrzebuję trochę czasu dla siebie - wiecie, na babskie spray, takie jak malowanie paznokci, zajęcie się włosami.... I nie mogę go znaleźć!!! Chyba nawet zapomniałam, jak prawidłowo wykonać makijaż...:/. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja się polepszy. Inni ludzie mają większe problemy i nie narzekają na forum. Prawda? ;)

I really need some time for myself lately - you know, for girls stuff, like painting my nails, do my hair... and I can't find it!!! I believe, I can't even remember how to do my makeup properly...:/. Oh well, let's just hope it will be better. Other people have much more problems and they do not complain in public. Right? ;)


P.S.: I muszę coś wykombinować, żebym się tak nie usztywniała, jak mi robią zdjęcia. O!

P.S.: And I have to think about something, that would make me more relaxed during making the pictures. Hmph!


Good night!

Lots of Love,


Mia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...