niedziela, 6 kwietnia 2014

Lunasol Holiday 2013 Makeup Collection Pencil Eyeliner in EX01 Deep Brown

Niedziela,

Czyli czas na drugi z produktów z Lunasol Holiday 2013 Makeup Collection (<-klik). Po różu Coloring Cheeks N in EX01 Warm Pink (<-klik), czas na kredkę do oczu Pencil Eyeliner in EX01 Deep Brown.

Sunday,

So the time for second product from
Lunasol Holiday 2013 Makeup Collection (<-click). After the blush Coloring Cheeks N in EX01 Warm Pink (<-click), the time for Pencil Eyeliner in Deep Brown EX01.Kredka jest krótsza, niż większość znanych mi kredek. Wygląd utrzymany jest w kolorystyce zestawu – brązowy ołówek zakończony brązowo-czekoladową, lustrzaną skuwką i końcówką./Pencil is shorter than most known to me pencils. Appearance is maintained in the colors of the set - brown pencil finished mirror chocolate brown tip and end.


Na opakowaniu znajduje się naklejka z nazwą koloru i informacjami w języku japońskim :-)/On the packaging is a sticker with the name of the color and information in Japanese :-)


Kredka jest zrobiona z czarnego tworzywa./Pencil is made of black material.Sam kolor to ciemny, głęboki brąz o chłodnym odcieniu./The color is a dark, deep brown in a cool shade.
Na oku/On the eye


Ode mnie. Dla fanów kredek taka kredka to świetna sprawa :-) Konsystencję ma nie żelową, ale lekko żel przypominającą, dość miękką, ale nie rozmazującą się, dzięki czemu bardzo dobrze się aplikuje. Świetnie trzyma się na oku cały dzień i nie wywołuje podrażnień. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałam się, że będzie ona aż tak dobra. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych kredek, z jakimi miałam przyjemność pracować.

From me. For fans of the pencil this eyeliner is a great thing :-) The consistency is not a gel, but slightly gel -like, quite soft, but not smuding out, so applied very well. Great stays on the eye all day and doesn’t cause irritation. Honestly, I didn’t expect that it will be so good. This is by far one of the best eyeliner pencils with which I had the pleasure to work with.

14 komentarzy:

 1. Ładny kolorek, na Twoim oku pieknie wyglada. Pamietam jak kiedyś uczyłam się robić górną kreskę, siedziałam w tym celu godzinami na youtube z luterkiem i kredką w ręku, zastanawiając się jak one to robią ;))) W końcu po kilku próbach , nauczyłam się :)))
  Miłego wieczoru kochana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałam ciężkie początki, ale jakoś poszło ;-)
   Dziękuję Cleo :-)

   Usuń
 2. Zapisałam by kupić brązową kredkę, bo takowej u mnie brak, a widzę że ciekawy efekt daje na oku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brązowa kredka to elementarz, więc warto ją mieć u siebie :-)

   Usuń
 3. Świetna czekoladka. Jestem kredkomaniaczką, a czernie i brazy są najczęściej przeze mnie używanymi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zaskoczyła ciut, ale pozytywnie :-)
   Myślę, że spodobałaby Ci się ta kredeczka :-)

   Usuń
 4. Kolor bardzo ładny. Za brązami nie przepadam, ale jakaś dobra, brązowa kredka to by się w kosmetyczce przydała :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...