czwartek, 12 czerwca 2014

Pędzle/Brushes - Zoeva 226 Smudger

Ostatnie dnie były nie do zniesienia – nienawidzę upałów :-) Proszę mnie nie bić – nie opalam się i nie widzę przyjemności ze smażenia się na słońcu ;-) Dziś mam dla was kolejny z pędzli Zoevy – tym razem Zoeva 226 Smudger.

Last days were unbearable - I hate hot weather :-) Please don't beat me – I don't get tan and I see no pleasure from frying in the sun ;-) Today I have for you another from Zoeva's brushes - this time Zoeva 226 Smudger.


Opakowanie/Package


Czarna, drewniana rączka mierzy około 15 cm, zaś długość włosia to około 0,8 cm. Włosie zamocowane do trzonka jest okrągłą, metalową skuwką. Na pędzlu zapisano poza nazwą firmy i jej mottem informację o pędzlu wraz z numerem.

Black, wooden handle measures about 15 cm and the length of the hair is about 0,8 cm. The bristles attached to the handle is with a round metal cap. On the brush written besides the name of the company and its motto information about the brush along with the number.


Pędzel to klasyczny pędzel do makijażu typu “Smoky” – owalny i spłaszczony zrobiony z włosia syntetycznego – taklonu./Brush is a classic brush for  "Smoky" make-up - oval and flattened made of synthetic fiber - taklon.Zoeva 226 Smudger to pędzel wybitnie do rozcierania. Można nim nakładać cienie, wklepywać brokat lub pigment na powiekę, ale zdecydowanie idealnie się rozcierania cieni, kredek itd. Ponieważ jest dość zbity, łatwo i precyzyjnie się nim pracuje. Można nim również namalować kreskę żelowym linerem (dość grubą). Nie jest to niezbędny pędzel ;-) Jeśli chodzi o mycie, ładnie doczyszcza się Kryolanem, Inglotem i mydłem ;-) Schnie relatywnie szybko, nie gubi włosia, włosie też się nie łamie. Cena pędzla w Polsce około 28,00 zł :-)

Zoeva 226 Smudger Brush is remarkably brush to smudging. You can apply with it eye shadows, glitter or pat pigment on the eyelid, but definitely perfectly smudge eye shadows, pencils, etc. Because it's quite dense, you can easily and precisely work with it. You can also paint with it the line withe gel liner (quite thick). It's not necessary brush ;-) When it comes to washing, it’s nicely cleaning with the Kryolan , Inglot and soap ;-) Dries relatively quickly, doesn’t lose bristles, bristles also doesn’t break. Price of this brush in Poland is about 28,00 PLN :-)


 P.S. W niedzielę będzie cos specjalnego – zapraszam ;-)/Sunday will be something special - I invite;-)

12 komentarzy:

 1. Fajny pędzelek. Mam coś podobnego i też bardzo dobrze maluje mi się nim kreski żelowym eyelinerem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nim dość grube wychodzą, bo jest po prostu grubasek, ale da się ;-)

   Usuń
 2. Mam kilka pędzli tej marki, choć akurat tego nie. Bardzo lubię ich skośny pędzelek, którego używam do brwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam ich kilka i przyznaję, że skośny mam i również bardzo lubię do brwi, linii, czasem do linera :-)

   Usuń
 3. Będę biła!!! Jak to , słoneczka nie lubisz? :))) Koty lubią przecież ciepło :))
  Ale z jednym się zgodzę, smażingu to ja także nie lubie, ale spacery w słońcu czy aktywność fizyczna na świeżym powietrzu - o tak :)))
  Powiekszasz moją wiedzę na temat pędzli, która do tej pory była całkowicie znikoma ;))
  Buziaki kochana :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ ja lubię spacery wszelkiej maści szwędacza na świeżym powietrzu, byle nie przy temperaturze 35 stopni w bezchmurny i bezwietrzny dzień XD
   Dziękuję Cleo :-***

   Usuń
 4. Ja ze słońcem mam akurat odwrotnie niż Ty :) Od dziecka całe dnie na słońcu - czasami wyglądałam jak mulatka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie awersja do słońca przyszła z czasem - jako dziecko zawsze byłam mocno opalona. Natomiast opalam się na istną czekoladę, ponieważ jestem oliwkowa w tonacji skóry i wygląda to bardzo ładnie, praktycznie nigdy nie jestem poparzona - jednak uważam, że zbyt niezdrowo i od kilku lat zupełnie unikam kąpieli słonecznych :-)

   Usuń
 5. mam jeden pędzel Zoeva i jestem z niego bardzo zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam ich kilka i ogólnie uważam, że są to naprawdę dobre pędzle :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...