wtorek, 24 czerwca 2014

Inglot Double Sparkle Freedom System Eyeshadows Nr 612

Wiecie, że podobno mamy lato? :-) A do tego dziś Noc Świętojańska – trzeba ruszyć na odprawić gusła i poszukać Kwiatu Paproci ;-) Wracając do letniego tematu mam dla was na dziś kolejny z cień Inglota z serii Freedom System. Nie jest to tym razem cień typu Rainbow, tym razem jest to cień typu Double Sparkle. Temat na dziś - Inglot Double Sparkle Freedom System Eyeshadows Nr 612.

You know, that supposed to be summer? :-) And to this day it’s Midsummer Night - you have to move to dismiss witchcraft and search for Fern Flower ;-) Going back to the summer theme I have for you today another of the Inglot Freedom System Series Eye Shadow. This time it’s not the Rainbow type eye shadow, this time it’s an eye shadow of a Double Sparkle type. Topic for today - Inglot Double Sparkle Freedom System Eyeshadows No. 612.

Wkład dostajemy jak wszystkie inne – kartonowe pudełeczko + wkład w zabezpieczony zgrzaną folią./We get refill like any other - a cardboard box + refill protected with welded foil.


Skład/Ingredients


Rozpakowujemy i wkładamy do paletki /Unpack and put it in the palette


Seria Double Sparkle to cienie matowo-satynowe z delikatnymi drobinkami. Zaś kolor, który wybrałam to ciepła brzoskwinia :-)/Series Double Sparkle are eye shadows matt-satin with delicate flecks. And the color that I chose is a warm peach :-)


Tu macie dla porównania zestawienie z innymi cieniami ;-)/Here you have comparison with other eye shadows ;-)


Ode mnie. Na początku nie wiedziałam, jak odnieść się do cieni Double Sparkle. Niby ładny mat-satyna, ale obawiałam się drobinek. Na szczęście dla mnie okazały się zupełnie niegroźne i w makijażu oka praktycznie niewidoczne. Cień ma pigmentacje typu średniego, dobrze się rozciera, nie osypuje i ładnie na oku trzyma.

From me. At the beginning I didn’t know how to refer to the Double Sparkle Eye Shadows. Kind of a nice matte-satin, but I was afraid  of particles. Fortunately for me turned out to be completely harmless and on the eye make-up practically invisible. Eye shadow has a medium type pigmentation, blend well, not flake-off and nicely stays on an eye.


Cena za wkład to 13,00 zł za 2,5g. A teraz lecę odprawić gusła ;-)/Price per refill is 13,00 PLN per 2.5 g. And now I'm going to do my witchcraft ;-)
12 komentarzy:

 1. Odcień doskonały, taka podstawa w zbiorach każdej kosmetykoholiczki, i nie tylko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Jest bardzo przydatny dla każdego i ładnie współgra z każdym kolorem oczu :-)

   Usuń
 2. Super są :) Bardzo ładny kolor!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię cienie o wykończeniu DS. Mam 2 ładne nudziaki, a trzeci, który mi się bardzo podoba nie jest niestety produkowany pojedynczo tylko występuje w tych mapkach :-( , a uważam że mógłby być hiciorem jeśli chodzi o cień rozświetlający.
  Twój cień też ładny ,muszę go na żywo pomacać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładny i bardzo fajny i wiem, że Ty wiesz o Inglocie miliona razy więcej ode mnie - oddaję pokłony :-)

   Usuń
 4. ładny, neutralny :]
  jakoś rzadko zachodzę do Inglota, myślę że to błąd jest :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładny :-)
   Myślę, że po zmianach może coś byś dla siebie znalazła, bo jest wiele bardzo ciekawych rzeczy :-)

   Usuń
 5. Jesienią chciałam sobie kupić właśnie taki brzoskwiniowy kolor cienia. Zaszłam do małej drogerii, ale światło było tam tak mylące, że po wyjściu z niej moja brzoskwinia okazała się najzwyklejszym jasnym różem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest róż - to na pewno piękna brzoskwinia :-)
   Czasem warto pomazać sobie łapkę i wyjść na światło dzienne, jeśli to tylko możliwe :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...