niedziela, 8 czerwca 2014

Kanebo KATE Eyebrow Pencil BR-5

Ostatnio mamy ciut zwariowaną pogodę, nie sądzicie? Ten tydzień pogodowo jest beznadziejny. Na dziś przygotowałam dla was kolejny z moich japońskich zakupów. Tym razem jest to produkt pochodzący z Kanebo KATE i jest to kredka do brwi Kanebo KATE Eyebrow Pencil  w kolorze BR-5.

Recently, we have a little bit crazy weather, don’t you think? This week weather is hopeless. Today I prepared for you another of my Japanese purchases. This time it’s a product from Kanebo KATE and this is the eyebrow pencil Kanebo KATE Eyebrow Pencil in color BR-5.


Kredkę dostajemy w plastikowym, przezroczystym opakowaniu, na którym bez problemu odnajdziemy informację, że jest to konturówka do brwi i że jest ona w kolorze BR-5./The pencil we get in a plastic transparent container, on which you can  easily find the information that it’s an eyebrow pencil and that it’s in color BR -5.


Wg informacji na stornie producenta, wkład w kredce ma średnicę 1,5 mm. Kredka dostępna jest w 7 kolorach./According to the information on the page of the producer, the core in pencil has a diameter of 1.5 mm. Pencil is available in 7 colors.


Po wyjęciu z opakowania mamy malutki, cieniutki ołówek, który jest bardzo poręczny, mimo zaskakująco małego formatu. Wkład po prostu wykręcamy z opakowania i jest gotowa do użytku./When we take it out of the box we have a tiny, thin pencil, which is very handy, although a surprisingly small size. Core simply unscrew from the pack and it’s ready for use.Kolor, który wybrałam, to BR-5 – najciemniejszy z dostępnych./The color I chose is the BR-5 - the darkest available.Ode mnie. Jak zobaczyłam to maleństwo miałam chwilę zastanowienia – co to niby ma być? Przecież po 2 tygodniach nic mi z tego nie zostanie. Potem pomyślałam, że na szczęście kosztuje niewiele, więc mówi się trudno. W miarę jednak używania bardzo miło mnie zaskoczyła ta miniaturowa kredeczka. Przede wszystkim, ładnie i dość precyzyjnie wypełnia się nią luki w brwiach. Po drugie, konsystencja jest dla mnie idealna – nie lubię miękkich kredek, bo dają sztuczny efekt, ta jest odpowiednio twarda, ale dobrze się nią rysuje. Po trzecie, używam ja od pół roku na zmianę ze Skinfood  Choco Eyebrow Powder Cake i ciągle zostało mi tak koło ¼, więc nie jest źle. Cena to w przeliczeniu na polskie około 20,00 zł. Miłe zaskoczenie i całkiem dobry produkt.

From me. When I saw this baby I had a moment to reflection - what is that supposed to be? After 2 weeks there will nothig left. Then I thought that, fortunately, doesn’t cost much, so let it be. However, as the use surprised me very nice this miniature pencil. First of all, nice and quite accurately fills a gap in the eyebrows. Second, the consistency is perfect for me - I don’t like soft pencils, because they give an artificial effect, this one is suitably hard, but it draws well. Thirdly, I use it for half a year alternately with the Skinfood Choco Eyebrow Powder Cake and still left near ¼ , so it’s not bad . The price is based on the Polish approximately 20,00 PLN. A pleasant surprise and a pretty good product.
8 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie wygląda - jeżeli jest w Drogerii Natura, to ją sobie sprawię:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety dostępna tylko na internecie najczęściej na e-bayu :-)

   Usuń
 2. A to miła niespodzianka :) Kanebo Kate, jakby specjalnie dla Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się z tego śmiałam, jak klika lat temu na to wpadłam XD

   Usuń
  2. Speszyli for juuuuuu :D

   Usuń
  3. No nie? ;-) Aim weri speszjal XD

   Usuń
 3. Takie maleństwo ,a jaka moc :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...