czwartek, 9 października 2014

Missha Super Aqua Relief Eye Cream

Wiem, że chwilę mnie nie było i nie wiem, czy uda mi się regularnie pisać. Niecały miesiąc temu miałam drobny zabieg operacyjny z pełną narkozą. Do póki siedziałam w domu, pisanie przychodziło mi bez problemu, ale wraz z powrotem do pracy okazało się, że aż tyle sił nie mam. Dlatego postaram się dla was pisać tak często, jak dam radę :-) Na dziś mam dla was jeden z kremów pod oczy, o którym pisałyśmy z Agą w poście Przegląd kremów pod oczy (<-klik), czyli Missha Super Aqua Relief Eye Cream.

I know that I was gone for a while and I don't know if I can write regularly. Less than a month ago I had a minor surgery with full anesthesia. When I was sitting at home, writing post for you was no problem, but with the return to work, it turned out that I don't have enough strength. Therefore, I'll try to write to you as often as I can manage:-) For today I have for you one of the eye creams, about which we wrote with Aga in the post Review of eye creams (<-click),  Missha Super Aqua Relief Eye Cream.


Co producent pisze o tym produkcie? Cytując polska stronę Misshy:

„Kojący krem pod oczy, który nawilża suchą i wrażliwą skórę wokół oczu. Zawiera 10% wody ze słonecznicy, bogatej w minerały i witaminy, dzięki czemu doskonale nawilża suchą skórę wokół oczu. Woda Blue Lagoon sprawia, że skóra wokół oczu staje się odżywiona i promienna. Wiek: 20+”


What the producer says about this product? Quoting US Missha's page:

„Be the first to review this product. Get bright, vitalized eyes. This smooth, gentle Eye Cream is for delicate and sensitive eye area. Contains Ice Plant Water, Blue Lagoon Water, Mineral Water, and Damask Rose Water instead of regular water to better soothe and hydrate your dry skin. The Eye Cream absorbs quickly and retains the moisture in your skin.”Krem dostajemy w niebieskim kartonowym pudełku, charakterystycznym dla serii Super Aqua, na którym znajdziemy sporą ilość informacji./We get the cream in a blue cardboard box, characteristic for Super Aqua series, where we find a lot of information.


Skład/Ingredients


W pudełku znajdziemy odkręcaną, miękką, niebieskiej tubkę z białą zakrętką o pojemności 30ml./In the box you will find unscrewed, soft blue tube with a white screw cap with a capacity of 30ml.


Produkt ma kolor mlecznobiały, który po rozsmarowaniu staje się przezroczysty, typowo kremową, choć niezbyt gęstą konsystencję i zapach praktycznie niewyczuwalny./The product has a milky white color, which after applying becomes transparent, typically creamy, but not too thick consistency and smell almost undetectable.


Ode mnie. Kupowałam ten krem na wyprzedaży – 50% Missha na Gmarkecie w ich sklepie firmowym. Stwierdziłam, że potrzebuję nawilżającego kremu pod oczy i nie koncentrowałam się na właściwościach przeciwzmarszczkowych. W związku z tym, gdy kupowałam serię Super Aqua zaopatrzyłam się w ten krem. Zaczęłam go używać razem z całą serią i całkiem się z nim polubiłam. To co miał robić, czyli nawilżać skórę – robił. Nawet wyglądała na lepiej odżywioną :-) Stosowałam go na noc. W pewnym momencie skończyłam krem pod oczy na dzień i przyszła chwila zawahania – czy nada się na dzień pod makijaż. Ku mojemu zaskoczeniu świetnie się w tej kwestii spisał i został również kremem na dzień. Wchłania się błyskawicznie, nie zostawia filmu, nic z niego nie spływa. Jak dla mnie jest bardzo wydajny, ładnie nawilża skórę i ogólnie jestem z niego zadowolona, choć na przyszłość będę raczej szukać czegoś mocniejszego ;-) Cena w polskim sklepie to 56,40 zł.

From me. I bought this cream on Missha sale - 50% on GMarket in their company store. I decided that I need a moisturizing eye cream  and I wasn't concentrating on anti-wrinkle properties. Therefore, when I bought the Super Aqua series, I bought this cream. I started to use it along with the entire series, and quite liked it. It did its job, which is moisturize the skin. Even looked better nourished :-) I've been using it for the night. At some point I finished eye cream for day and came a moment of hesitation – will it be good as a day cream under make-up. To my big surprise, it was and became my day cream. Absorbed quickly, doesn't leave a film, everything stays on place. As for me, it's very efficient, nicely moisturizes the skin and overall I'm pleased with it, although in the future I will look for something stronger ;-) Price in Polish store is 56,40 PLN.4 komentarze:

 1. Fajny krem. Ale ja na dłuższą metę muszę szukać już czegoś bogatszego :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja potrzebuję czegoś więcej, niż tylko nawilżenia. Używam teraz pod oczy esencję su:m37 Secret Programming Essence, świetnie nawilża, wizualnie zmniejsza zasinienie pod oczami od razu po nałożeniu (ale też ja specjalnych problemów z cieniami pod oczami nie mam) i lekko niweluje drobne linie, a pod koniec dnia skóra dalej jest nawilżona i nie widać żadnych krech pod oczami, jak to zazwyczaj bywa :) Bardzo dobry, na pewno kupię kolejne saszetki i krem pod oczy z tej serii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz, jak to dobrze, że fajne rzeczy podpowiadasz :-)
   Teoretycznie mam kolejny krem, który mam ochotę spróbować i pewnie kupię, ale najpierw po dobijam to, co mam na stanie ;-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...