niedziela, 26 października 2014

LunaSol Eyelid Base N 02 Light

Baza pod cienie do powiek jest dla mnie bardzo ważna. Co prawda nie mam problemu z trwałością cieni do powiek, nie mam tłustej powieki, więc nie mam na co narzekać. Nie mniej jednak cenię sobie dobrą bazę pod cienie za komfort jaki daje, często podbicie koloru i wydłużenie żywotności cieni. Jest taką gwarancją, że nie ważne jak długo będę biegać w makijażu na oczach, będzie się on trzymał, a przy moim trybie funkcjonowania to bardzo przydatne. Na dziś mam dla was bazę pod cienie, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła – LunaSol Eyelid Base N w kolorze 02 Light.

Base for eye shadows is very important to me. Although I have no problem with the durability of eye shadow, I don’t have oily eyelids, so I have nothing to complain about. Nevertheless, I appreciate a good base for the shadows eye for the comfort which gives, often pump up the color and extend the life of the eye shadows. It’s the guarantee that no matter how long I wear the make-up on the eyes, it will last long, and at my lifestyle is very useful. Today I have for you an eye shadows base, which made ​​me very positively surprised - LunaSol Eyelid Base N in color 02 Light.


Co o bazie pisze producent? Że jest podstawą do makijażu powiek, eliminuje szarość powiek, poprawia ich koloryt i trwałość cieni do powiek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych 01 Neutral i 02 Light.

What write about the base producer? That is the basis for eye make-up, eliminate dullness of the eyes, improves the color and durability of eye shadows. It comes in two color versions 01 Neutral and 02 Light.


Jak wszystkie mi znane produkty LunaSol bazę dostajemy w kartonowym pudełeczku. Oczywiście jest ono zafoliowane. Podoba mi się kolorystka opakowań LunaSol ogólnie :-) Jest na nim jasna informacja co to za produkt, jaki kolor, ile znajduje się produktu w opakowaniu i cena.

Like all known products LunaSol eyelid base get in a cardboard box. Of course, it’s wrapped in foil. I like the LunaSol packaging colour in general :-) There is a clear information, what the the product it is, what color, how much product is in the package and the price.Samo opakowanie jest malutką, kwadratową, plastikową kasetką o wymiarach 4,4 cm x 4,4 cm, w kolorze czekolady z białym napisem LunaSol, zawierającą 2,5 g produktu./The packaging itself is tiny, square, plastic casket, with dimensions of 4.4 cm x 4.4 cm, in chocolate color with white lettering LunaSol, containing 2.5 g of product.


Po otwarciu widzimy bazę i malutkie lusterko. Na pierwszy rzut oka przypomina cień w kremie :-)/After opening, we see base and tiny mirror. At first glance resembles an eye shadow in cream :-)


Baza ma konsystencję masełka, które pod wpływem ciepła palców robi się mięciutkie i jaśniejsze. Niewielka ilość wystarczy, żeby pokryć powiekę./Base has the butter consistency that under the influence of the fingers heat gets soft and lighter. A small amount is enough to cover the eyelid.


Baza faktycznie wyrównuje koloryt powieki, co widać na zdjęciu poniżej./The base actually evens color of th eyelids, what you see in the picture below.


Czy podbija kolory? Na zdjęciach poniżej macie odpowiedź :-)/Does it pump up the colors? In the pictures below you have the answer :-)Ode mnie. Bardzo polubiłam się z tą bazą. Przy moich wielu godzinach spędzonych w makijażu (czasem do14 godzin) sprawdza się rewelacyjnie. Kolory nie bledną, nic się nie roluje, wszystko trzyma się swojego miejsca niezależnie od pogody i temperatury. Niektórym może się nie podobać aplikacja palcem. Powiem wam, że w tym wypadku to akurat świetny pomysł. Produktu potrzeba minimalnie a pod wpływem ciepła bardzo dobrze się rozprowadza. Jest jej stosunkowo nie dużo i to budziło moje największe wątpliwości. Nie mniej jednak okazało się, że po 4 miesiącach codziennego używania na sobie i czasem na innych zużycie jest niewielkie. Myślę, że spokojnie na jeszcze jakieś minimum 4 miesiące mi wystarczy. Cena to w przeliczeniu na polskie około 85,00 zł (2800 Ұ). Dla mnie trafiony zakup :-)

From me. I really liked this base. With my many hours in the makeup (sometimes up to 14 hours) works great. The colors don’t fade, eye shadows don’t roll, all holding up their place regardless of the weather and temperature. Some may not like the finger application. I'll tell you that in this case it’s just a great idea. You need minimum of product and under the heat distributed very well. There is relatively not much of product and it was my biggest concerns. Nevertheless, it turned out that after 4 months of daily use for myselves and sometimes for other wear is low. I think it will last fot minimum four months for me. Price in Polish is about 85,00 PLN (2800 Ұ). For me, it’s a good purchase :-)12 komentarzy:

 1. Jak wiesz ja kocham z wzajemnością bazę z Urban Decay i pomimo testów innych produktów do tej pory tylko Too Faced dało radę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem Aguś, wiem :-) Próbowałam jej na tłustej powiece i spokojnie dawała radę, ale wiem, że Ty jesteś w sumie chyba najlepszym testerem jak dla mnie i aż jestem ciekawa, czy u Ciebie dałaby radę :-)

   Usuń
 2. Cudownie wyrównuje koloryt skóry! Opakowanie też mi się podoba! :)
  Nie wiem tylko czy grzebanie w nim palcami, z długimi zwykle paznokciami, nie doprowadzałoby mnie do szału ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam resztki Primer Potion w słoiczku, także pędzel do korektora jest cały czas w użyciu :-0

   Usuń
  2. Masz rację, świetnie wyrównuje kolor powiek i opakowanie jest bardzo ładne i proste.
   Martuś, nie musisz grzebać paluchami, bo z nią jest jak z reklamą kremów do twarzy w telewizji - wiesz, miźniesz po wierzchu i tyle wystarczy ;-)

   Usuń
  3. Aga - bo Ty jesteś sprytna kobitka ;-)

   Usuń
  4. Niby tak, ale przy moich paznokciach, nie lubię za bardzo grzebać w słoiczkach / pojemniczkach. Jak nabieram balsam do ust z puszki, to zginam palec i nabieram na kostkę (if you know what I mean :P).

   Usuń
  5. Tu byś się zdziwiła, bo jest go w sumie niedużo i nie trzeba się zagłębiać ani wsadzać palucha i to jest duży plus, ale wiem, o co chodzi :-)

   Usuń
 3. O jak fajnie, właśnie rozglądam się za porządną bazą do powiek! :-) Myślałam o dwóch bazach Canmake, które mają dobre opinie w necie ale one są chyba bardziej na bazie silikonu, raczej na upały, i przezroczyste - a przydałoby mi się coś wyrównującego koloryt właśnie bo niestety ostatnimi miesiącami mam ciemniejszy odcień powiek przy kącikach :( Koloryt produktu wyszedł Ci zupełnie różnie na niektórych zdjęciach ale chyba wychodzi na to, że jest bardzo jasna (a ja, choć jasna, to bladziochem nie jestem), więc mam zagwozdkę teraz, który kolor ewentualnie wybrać i czy ten drugi nie będzie za ciemny...jak myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie na tym polega problem ze zdjęciami - nie zawsze oddają kolor. Najlepiej kolor oddaje zdjęcia bazy na palcu i zużycie. W sumie też nie jestem takim kompletnym bledziochem, ale jest możliwość, że ten odcień będzie dla Ciebie akurat za jasny, jeśli szukasz czegoś bardzo zbliżonego do koloru Twojej skóry. Zastanawiałam się przed zakupem, jaki będzie Neutral, jednak zdecydowałam się na Light. Nie mniej jednak jaśniejsze bazy zazwyczaj mocniej podbijają kolor :-) Wszystko zależy, w czym czujesz się bardziej komfortowo :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...