czwartek, 18 września 2014

Pędzle/Brushes - Zoeva 228 Crease

Nie wiem jak wy, ale ja czuję jesień i bardzo się z niej cieszę :-) Lubię ten czas i już nie mogę się doczekać kolejnego Memorial to Miles :-) Na to muszę jeszcze poczekać trochę ponad tydzień. W oczekiwaniu na przyjemności piszę dla was posty. Dziś mam dla was piąty pędzel kompletu 7 pędzli Zoevy. Tym razem będzie to Zoeva 228 Crease.

I don’t know about you, but I feel fall and I'm very happy with it :-) I like this time and I can’t wait for next Memorial to Miles :-) I have to wait for it a little over a week. In anticipation for the pleasure I write posts for you. Today I have for you a fifth  set brush from a Zoeva’ set of seven brushes. This time it will be Zoeva 228 Crease.


Czarna, drewniana rączka mierzy 14,5 cm, średnia 0,8 cm, zaś długość włosia to 1,8 cm. Oznaczenie dokładnie jak w pozostałych pędzlach :-)/Black, wooden handle measures 15,7 cm, diameter 0,8cm and the length of the hair is 1,8 cm. Marking exactly like on the other in brushes :-)


Jest to puchaty, miękki pędzel o kształcie gruszkowatym, wykonany z naturalnego włosia kozy. /It’s downy, soft, pear-shaped brush made ​​of natural goats bristles.Pędzel to klasyczny pędzel do rozcierania cieni w załamaniu powieki, lub do nakładania cieni w załamanie powieki. Poniżej macie porównanie do Sephora rounded crease 13 (pędzel z lewej/u góry)/Brush is a classic brush for blending eye shadows in the crease, or for applying eye shadow in the crease. Below you have  comparing  with Sephora rounded crease 13 (brush on the left/top)Ten pędzel należy do moich ulubionych. Jest mało precyzyjny, ale bardzo skuteczny. Bardzo lubię nakładać nim średnie kolory w załamaniu powieki i na górną powiekę. Do tego rewelacyjnie rozciera się nim cienie. Jest mało precyzyjny, ale to typowy pędzel do blendowania i do tego go używam. Mycie i schnięcie zajmuje kilka chwil, nie gubi włosia. Cena w Polsce to około 34,00 zł, na stronie producenta 5,8 €.

This brush is one of my favorites. It’s not very precise, but very effective. I really like applied with it the medium colors in the crease and on the upper eyelids. For this sensational blends eye shadows. It’s not very precise, but a typical brush for blending and I use it for this. Celaning and drying takes a few moments, doesn’t lose hair. Price in Poland is about 34,00 PLN, on the producer's website 5,8 .13 komentarzy:

 1. Mam podobny kształtem pędzel z Maestro i bardzo lubię nim pracować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam z Maestro i Hakuro, ale ten z Sephory chyba najbardziej przypomina mi ten z Zoevy :-)

   Usuń
 2. Brakuje mi takiego pędzla do rozcierania, a poza tym pędzli nigdy dość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny puchatek z niego. Lubię takie do mniej precyzyjnej roboty, gdy chce wszystko dobrze rozblendować.
  Szczególnie gdy 'pracuję' z neutraleskami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Są w kilku polskich sklepach na sieci no i na stronie producenta :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...