niedziela, 4 maja 2014

Clinique All About Eyes

Niedziela,

Długi weekend nie był zbyt pogodny, choć dziś słońce świeci ;-) Nie wiem jak u was, ale u mnie zimno i wietrzno przy tym słońcu i nie mam ochoty wychodzić z domu :-) Za to mam dla was post. Dziś wrócę do tematu pielęgnacji cery.  Kiedyś z Agą robiłam przegląd kremów pod oczy (<-klik) i dziś opiszę wam dokładnie jeden z tam pokazanych kremów - Clinique All About Eyes.

Sunday,

Long weekend was not too clear, but today the sun is shining ;-) I don’t know, what weather have the rest of you, but here is cold and windy with this sun and I don’t want to leave the house :-) But I have for you a post. Today I return to the subject of skin care. I done once with Aga
review of eye creams (<-click), and today I’ll show to you exactly one shown there creams - Clinique All About Eyes.


Co o nim pisze producent? Lekki krem pod oczy zmniejszający widoczność opuchnięć, cieni i drobnych linii. Kremowo-żelowa formuła sprawia, że makijaż oczu dłużej się utrzymuje. Do stosowania rano i wieczorem, pod oczy i na powieki. Przetestowany okulistycznie.

What the manufacturer says about it? A lightweight eye cream diminishes the appearance of puffs, undereye circles and fine lines. Cream-gel formula actually helps hold eye makeup in place longer. For use morning and night, under eyes and on the eyelids. Ophthalmologist tested.Krem dostajemy w charakterystycznym dla Clinique’a zielonym kartonowym ze srebrną literą C./Cream get in the characteristic Clinique'a green cardboard box with a silver letter C.


Na pudełku mamy podstawowe dane o kremie i sposób użycia./On the box we have the basic data about the cream and use.


Skład/Ingredients


Sam krem zapakowany jest w twardy plastikowy, bladoróżowy słoiczek ze srebrna nakrętką./The cream is packed in a hard plastic, pale pink jar with silver cap.


Po otwarciu mamy jeszcze plastikową nakładkę ochronną. Gdy już ją zdejmiemy widzimy lekki krem o kolorze budyniu waniliowego ;-)/Once opened, we still have the plastic protective cap. Once you remove it you see the light cream in vanilla pudding color ;-)Sam krem jest lekki, żelowy, bezzapachowy. Łatwo się rozprowadza i świetnie wchłania./The cream is a light, gel-like, odorless. It’s easy to spread and well absorbed.
Ode mnie. Clinique All About Eyes jest pierwszym kremem Clinique, z którym się polubiłam. Ogólnie mam z ich kremami duży problem i mimo zapewnień, że są hypoalergiczne wiem, że nie są. Ten okazał się zaskakująco fajnym i dobrym kremem. Stosuję go rano pod makijaż i sprawdza się rewelacyjnie. Nie uczula, świetnie się wchłania, nie zostawia filmu. Do tego nie ma znaczenia, co później na niego nałożę – krem BB, korektor, kamuflaż czy podkład – nic się nie waży, nie roluje. Czy zmniejsza opuchnięcia? Lekkie tak, ale jeśli macie mocno spuchnięte oczy – nie. Co do cieni pod oczami, to osoby z fioletowymi kręgami pod oczami niech nie liczą, że znikną, bo tak się nie stanie. Zmarszczki pod oczami mam bardzo delikatne i przez okres stosowania kremu nie zauważyłam ich zwiększenia, może ciut się nawet zmniejszyły. Skóra pod oczami jest dobrze nawilżona i elastyczna. Cena za słoiczek to w zależności od sklepu 165-175 zł za 15 ml. Czy do niego wrócę? Bardzo możliwe, bo to dobry krem :-)

From me. Clinique All About Eyes is the first Clinique cream, that I liked. Overall I have with their creams a big problem, and despite assurances that they are hypoallergenic I know that they aren’t. This turned out to be surprisingly good and nice cream. I use it in the morning under make-up and works superbly. Non-sensitizing, well absorbed, doesn’t leave a film. For this it doesn’t matter what I apply on it later - BB cream, concealer, camouflage or foundation - nothing scales or roll. Can reduce swelling? Light yes, but if you have big swollen eyes - no. As for the dark circles under the eyes, a person with purple circles under your eyes shouldn’t dream that they’ll disappear, because this doesn’t happen. I have very delicate wrinkles under the eyes and on the period of application of the cream didn’t see them increase, they may be even slightly decreased. The skin under the eyes is well moisturized and flexible. Price per jar is depending on the store 165-175 PLN per 15 ml. Will I get back to it? Very possible, because this is a good cream :-)


  

14 komentarzy:

 1. Fajny krem. Ja jakoś do tej pory nie miałam przyjemności sie z nim zapoznać :-( Na razie mam innych przyjaciół.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, masz ich dużo i bardzo stylowych :-D
   Ten jest dla mnie zaskoczeniem i to pozytywnym :-)

   Usuń
  2. Ha ha ha........może i fajny kosmetyk, ale mnie już zawsze będzie się kojarzył z pewną specyficzną sytuacją :-P

   Usuń
  3. No cóż... Przynajmniej dostałam tyle, mimo całej "imprezy" i niesmaku, jaki pozostał a poza tym awersji do pewnego sklepu XD

   Usuń
 2. Ja bardzo nie lubię marki Clinique i tak jak Ty uważam, że te ich produkty wcale hypoalergiczne nie są. Linia 3 kroków zrobiła mi z twarzy jesień średniowiecza, więc ja już nie chcę mieć z tą marką nic wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w klubie - dokładnie to samo stało się u mnie - system 3 kroków zrobił mi na twarzy jesień średniowiecza, jak Tobie :-| Nie mniej jednak to jedyny dobry krem, jaki miałam okazję od nich używać i pomimo moich wrażliwych oczu działa dobrze :-)

   Usuń
 3. Dla mnie fajny on na dzień, bo lekki i delikastesowy. Na noc jednak wolę coś bardziej treściwego, co dogłębnie wpłynie na moje zmarchy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, na dzień jest bardzo fajny a na noc tak jak Ty wybieram coś bardziej treściwego :-)
   Jakie zmarchy? O czym Ty Mamciu bredzisz? ;-P Jesteś piękna i młoda i tyle :-*

   Usuń
  2. Tjaaaaa ;) Akurat pod oczami mam drobne linie, choć i tak nie jest źle. Plus bycia pyzatym, skóra jest dobrze naciągnięta :D ahaha

   Usuń
  3. Ależ Ty się sama dobijasz i pocieszasz :-) Wiesz, że to nie zdrowe? :-)

   Usuń
 4. z czystej ciekawości bym go spróbowała, kremów pod oczy nigdy za mało ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A powiem Ci, że to jedyny krem z Cliniqua, który z czystym sumieniem mogę polecić, jako dobry :-)

   Usuń
 5. Konsystencja bardzo mnie przekonuje. Miałam kiedyś żelowy krem pod oczy i fajnie się go stosowało :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...