niedziela, 18 sierpnia 2013

Smashbox Shades of Fame Lipgloss

Hej,

Dziś będzie o kolejnych zabawkach Smashbox’a. Tym razem pokażę wam mini błyszczyki z kolekcji Shades of Fame. Klika z nich widziałam w normalnej regularnej kolekcji Smashboxa w Sephorze :-) W takim razie zapoznajmy się z „Odcieniami Sławy” ;-)

Hey,

Today will be about another Smashbox'a toys. This time I'll show you a mini lip gloss from Shades of Fame collection. I've seen a few of them in the normal regular Smashbox collection at Sephora :-) In that case, meet  the "Shades of Fame";-)


Kolekcja  Smashbox Shades of Fame była zeszłoroczną kolekcją letnią – kupiłam je na wyprzedaży ;-)  Ponieważ jednak niektóre błyszczyki są w regularnej sprzedaży kupiłam je – skoro i tak jeśli któryś mi się spodoba mogę kupić normalne pełnowymiarowe opakowanie ;-) Dwa z nich znalazły się również w zestawie Studio Pop for Lips w innej kolekcji ;-) A błyszczyki to nic innego jak Reflection High Shine Lip Gloss, które mają dawać super połysk w stylu szklistej tafli na ustach. Zawierają witaminy i kwas hialuronowy dla nawilżenia ust oraz polimery mające za zadanie wygładzić zmarszczki.

Smashbox Shades of Fame Collection was last year's summer collection - I bought it on the sale ;-). However, as some glosses are regular sales so I bought this set and so if I like any of them I buy a normal full-size package ;-) Two of them were also included for Studio Pop for Lips in another collection ;-) A gloss is nothing as Reflection High Shine Lip Gloss to give a super glossy glassy style sheets on the lips. They contain vitamins and hyaluronic acid for lips hydration, and polymers with the task of smoothing wrinkles.


Kupiłam je w takim uroczym kartonowym opakowaniu, w którym mamy 5 błyszczyków o pojemności 5,5 ml :-)/I bought them in this charming cardboard box in which we have 5 lip glosses with a capacity of 5,5 ml :-)Skład/Ingredients


Kolory:/Colors:CandyBuffHibiscusPapayaStarMoje wrażenia... Jak pewnie większość z was wie, nie jestem fanką błyszczyków. Nie znoszę niczego kleistego na ustach i uczucia, że jak próbuję mówić, to widać jak rozciąga się między nimi kleista maź... XD Błyszczyki Smashboxa Reflection High Shine Lip Gloss wcale nie zmieniły moje zdania w tym temacie. Może nie kleją się tak bardzo jak większość mi znanych, ale jednak delikatnie kleją. Same z siebie nie dają zbyt dużej ilości koloru (co widać na zdjęciach), ale ładnie i ciekawie podbijają szminki. Z resztą na szminkach wyglądają i trzymają się znacznie lepiej. Nie kupiły mnie na tyle, żebym się zaprzyjaźniła z nimi na stałe, ale podejrzewam, że je zużyję.

My impression ... As probably most of you know, I'm not a fan of lip gloss. I can't stand anything sticky on the lips and the feeling, that when I'm trying to say something, it can be seen as the sticky goo extending between lips... XD Smashbox Reflection High Shine Lip Gloss don’t changed my opinion on this subject. It may be not as stick as most of my well-known, but still slightly sticky. Themselves don’t give too much color (as seen in the photos), but nice and interesting pumping up lipsticks. With the lipsticks look and hold a lot better. They don’t bought me so much that I became friends with them on a permanent basis, but I suspect that I’ll use them.Znacie?/Do you know them?

18 komentarzy:

 1. Mam Star i bardzo go uwielbiam, nic tak pięknie nie tuninguje pomadek jak ten kolor :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomadki tuningują fajnie, ale jednak się trochę kleją :-)

   Usuń
  2. Kochanie....jak większość błyszczoli :-P Nie mówię,że przetestowałam już wszystko (co u nas jest dostępne) ale takiego ideału jeszcze nie znalazłam. Nawet Sisley się klei :-)

   Usuń
  3. No właśnie Ci ostatnio udowodniłam, że jest taki, co się nie klei :-D

   Usuń
 2. nie znam ale chętnie bym poznała bo ja akurat błyszczyki lubię no i te wyglądają sympatycznie i na dłoni i na ustach :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak lubisz, to spróbuj :-) Jak tylko się coś klei to ja mam automatyczne stop, ale te nie są jeszcze takie złe :-)

   Usuń
 3. Sama nie wiem co myśleć bo bardzo iskrzą. Kolor papaya ma obłędny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To iskrzenie widać w słońcu - normalnie tego aż tak nie widać. Papaya jest bardzo fajna :-)

   Usuń
 4. na ustach yglądają dużo lepiej niż na dłoni, ale to akurat nie ważne :) Ty tak jak ja , co się klei to nou nou ! Aczkolwiek efekty mają ładne więc noszę błyszczyki jak wiem, że bede miec związane włosy, i jakos wtedy ten survival przeżywam do końca dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, mamy podobnie :-) Te jeszcze nie są takie złe - znam zdecydowanie gorsze XD

   Usuń
 5. Papaya i Star wyglądają mniamuśnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Hibiscus i Papaya od razu zaciekawiły moje oko. Ale tylko na chwilkę - nie przepadam również za błyszczykami i chyba tylko popatrzę sobie jakie one ładne ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej na nie popatrzeć (choć spróbuję zużyć ;-))

   Usuń
 7. Smashbox raczej tani nie jest a ja błyszczyków nie lubię - pewnie bym nie kupiła. Na tym przedostatnim zdjęciu przypominają mi papryczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie lubię, ale czasem jednak próbuję :-)
   Dla urozmaicenia wsadziłam je w doniczkę XD

   Usuń
 8. What a cool collection! Favorite one: Hibiscus :)

  xx, Sandra @ Blasfemmes

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...